Koss lifetime warranty


Od 1. júna 2007 sa mení spôsob registrácie a uplatňovanie doživotnej záruky KOSS.


Oficiálny dovozca slúchadiel značky KOSS do SR firma zaviedol od 1. júna 2007 nové pravidlá pri uplatňovaní doživotnej záruky, ojedinelej služby v tejto oblasti. Takzvaná "No Question Lifetime Warranty" do slovenčiny prekladaná "… a nikto sa Vás nebude pýtať prečo…" sa naďalej v súlade s celosvetovou obchodnou politikou značky KOSS bude vzťahovať výlučne na prvého užívateľa nových slúchadiel. Zároveň s tým sa však výrazne znižuje poplatok na 5EUR (bez DPH). Tento nižší poplatok, sa však bude vzťahovať len na tých zákazníkov, ktorí svoje slúchadlá zaregistrujú prostredníctvom aktivačného kódu (nálepka s informáciami o spôsobe registrácie a s aktivačným kódom je súčasťou balenia každých nových slúchadiel) na webovej adrese www.dozivotnazaruka.sk alebo telefonicky v pracovných dňoch v dobe od 09:00 do 15:00 na tel. 045/5410711. Pre tých, ktorí sa z akéhokoľvek dôvodu nezaregistrujú sa poplatok naopak zvýši a to na 13,5EUR (bez DPH).

Registrácia prináša zákazníkom ešte jednu výhodu: Predĺženú bezplatnú záruku. Táto záruka síce nie je predĺžením zákonnej záruky v právnom slova zmysle, z hľadiska spotrebiteľa však prináša podobné výhody: Jednoducho povedané, závady, ktoré vznikli bez zavinenia užívateľa, budú bezplatne odstránené ešte po dobu ďalších 12 mesiacov po skončení zákonnej záruky.

Zaregistrovať je možné iba KOSS slúchadlá s aktivačným kódom, ktorý je súčasťou každého balenia slúchadiel KOSS zakúpených cez certifikovaného maloobchodného predajcu KOSS v SR. To znamená, že slúchadlá zakúpené v zahraničí, alebo od necertifikovaného predajcu KOSS v SR nebude možné zaregistrovať, a poplatok za opravu v rámci doživotnej záruky bude automaticky 400,-Sk. Arašid s.r.o. ako prevádzkovateľ internetového obchodu www.pgs.sk je certifikovaným maloobchodným predajcom KOSS v SR.

Aktivačný kód sa nachádza vo všetkých produktoch Koss predávaných cez www.pgs.sk.

Pre súčasných užívateľov slúchadiel značky KOSS platia taktiež nové pravidlá ohľadom nutnosti registrácie a prístupu k doživotnej záruke. Postup ako zaregistrovať už zakúpené slúchadlá Koss do nového systému poskytneme všetkým našim zákazníkom na požiadanie. Stačí keď sa nám ozvete s popisom problému a dátumom kúpy slúchadiel, a pošleme vám všetky potrebné informácie.