Oculus Rift S

Tento týždeň zakúpili 3 zákazníci
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
499,99 €
449,99 €
Cena bez DPH: 374,99 €
 
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 351319
Oculus

Oculus Rift S [301-00178-01]

Okuliare na virtuálnu realitu Oculus Rift S
Oculus Rift S je najpokročilejší herný headset, ktorý využíva výkon počítača. Headset disponuje citeľne vylepšenou optikou zaisťujúcou jasné a živé farby. Prepracovaný hardvér pracuje v dokonalej súhre so softvérovými inováciami od spoločnosti Oculus. Výsledkom je plynulá herná akcia na širokom spektre počítačov.

Špičková optika
Šošovky novej generácie prinášajú ostrejší obraz, jasné a živé farby. Dokonca obmedzujú tzv. screen-door efekt, pri ktorom je v obraze zjavná jemná mriežka.

Headset Oculus Rift S v ergonomickom vyhotovení
Headset Oculus Rift S má komfortný hlavový popruh, ktorý je navrhnutý tak, aby zvládol akékoľvek tempo. Doladiť ideálnu pozíciu možno jednoduchým nastavením kolieska. Headset vám pohodlne padne ako uliaty a nezľakne sa ani bleskových reakcií.

Ovládače Touch
S prepracovanými ovládačmi Oculus Touch so špičkovým sledovaním pohybov rúk bude ovládanie hier v priestore ešte zábavnejšie.

Je váš počítač pripravený na Oculus Rift S?
Virtuálna realita je pomerne náročná na hardvérové vybavenie počítača, preto je dôležité splniť aspoň minimálne požiadavky. Budete teda potrebovať grafickú kartu GeForce GTX 1050 Ti alebo Radeon RX 470. Ako procesor musíte mať aspoň Core i3-6100 alebo Ryzen 3 1200. A konečne nemôže vo vašom PC chýbať ani 8 GB RAM. S ohľadom na čo najlepšie zážitky z VR je dobré na grafickej karte príliš nešetriť a zaobstarať aspoň GPU z radu NVIDIA GeForce RTX.

Hry, aplikácie aj filmy na Oculus Rift S
Okuliare na virtuálnu realitu Oculus Rift S sú často chápané ako čisto herná záležitosť. K dispozícii je však celý rad zaujímavých aplikácií, ako je napríklad Google Earth, umožňujúci navštíviť akékoľvek miesto sveta. Nielen kreatívni jedinci určite ocenia aplikáciu Tilt Brush, s ktorou možno vytvárať 3D kresby, modely aj iné výtvory. Zvlášť zaujímavé sú taktiež rôzne komunikačné aplikácie, kde sa prostredníctvom avatara stretávame s ľuďmi z celého sveta.

ocul_1

Recenzie na Oculus Rift S

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.