Disgaea 6: Defiance of Destiny (Unrelenting Edition) [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
35,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 454538
NIS

Disgaea 6: Defiance of Destiny (Unrelenting Edition) [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Zed je hrdý zombie, ktorý sa topí na najnižšej priečke rebríčka Netherworld po boku svojej sestry Bieko. Keď Boh ničenia ohrozuje ich spôsob (ne) života, musí Zed využiť svoju jedinečnú schopnosť Super reinkarnácie postaviť sa proti blížiacej sa hrozbe. Po ceste sa spojí s pokrútenými a farebnými obyvateľmi podsvetia, bude čeliť výzvam okolo i vo vnútri a uvidí, či aj nehynúci chuligán ako on sám dokáže vzdorovať šanci!

Disgaea 6: Defiance of Destiny spája pochmúrny a zároveň dojímavý príbeh s bláznivým taktickým bojom, zatiaľ čo predstavuje herné prvky, ktoré ste v predchádzajúcich dieloch ešte nevideli. Výsledkom je, že noví aj vracajúci sa hráči môžu vytvoriť skutočne nezabudnuteľnú a jedinečnú cestu podsvetím. Prineste bolesť v boji špeciálnymi útokmi a podporou z množstva spojeneckých jednotiek. Prispôsobiteľné nastavenia ako Auto, Retry a Replay umožňujú hardcore aj náhodným hráčom prebojovať sa po svojom. A ak by veci nastali strašným obratom, použite Superreinkarnáciu, aby ste sa znovu zapojili do boja a snažte sa, kým neuspejete. Toto je skutočne podsvetie vhodné pre každého!

 • From Grave to Glory: Join Zed in his quest to rise above his lowly status and challenge a God of Destruction. Along the way, meet zany characters, explore chaotic new worlds, and discover the power of sibling bonds and determination.
 • Nehynúci a nezastaviteľný: Zažite špičkový taktický boj doplnený o šialené špeciálne útoky a široký výber spojencov.
 • Podsvetí pre všetkých: Hrajte vo svojom voľnom čase a dokonca aj na cestách! Vďaka prispôsobiteľným funkciám hry, ako sú Auto, Retry a Replay, si môžu noví aj vracajúci sa hráči vytvoriť zážitok zvyšujúci HL, ktorý zodpovedá ich životnému štýlu. Potápanie do Disgaea nikdy nebolo jednoduchšie!

  Disgaea 6: Defiance of Destiny – Unrelenting Edition osahuje:

 • Hru Disgaea 6: Defiance of Destiny
 • Mini artbook "Behind the Seams"
 • Digitálny soundtrack "Defiance of Dissonance"