Zákaznícke centrum e-shopu (vrátane informácií o osobnom odbere)

EMAIL: pgs@pgs.sk          

TEL: 048/ 321 13 92
Oddelenie služieb zákazníkom je dnes 25.6. (utorok) k dispozícii od 9:00 do 17:00 hod.
PGS.sk - Svet nepatril nikomu, kto nebol hráč!
Chcete mať jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší život? Ste na správnej adrese. PlayGoSmart – nový eshop zastrešujúci dva etablované internetové obchody. ProGamingShop.sk bol na Slovensku medzi hráčmi PC a videohier známy už od roku 2002. Stál pri základoch internetového predaja hier na našom území. Pod hlavičkou PGS sa usporadúvali prvé CounterStrike turnaje a LAN parties. Neskôr sa k aktivitám pridali ďalšie technologické vychytávky ako mp3 prehrávače, mobilné telefóny a napríklad aj elektrovozidlá, ktoré sa neskôr oddelili do eshopu MP3.sk Nemusíte sa obávať. Sme herní špecialisti zo starého dobrého PGS, prichádzame však v modernejšom štýle a väčšou ponukou produktov z nových pilierov.
PLAY GO SMART
PlayGoSmart je postavený na silných herných a technologických základoch, znalostiach a skúsenostiach, ktoré sme nazbierali za takmer 20 rokov svojho pôsobenia. Našou ponukou produktov a služieb sa usilujeme o to, aby sme zákazníkom čo najviac uľahčili, spríjemnili a zefektívnili život.
Live Easy, Play Hard
pgs.sk na Facebooku pgs.sk na Instagrame pgs.sk na Youtube pgs.sk na TikToku pgs.sk na Facebooku
Silná herná komunita, ktorá sa časom vekovo posunula, už nehľadá herné aspekty len v počítačoch a konzolách,ale aj v „hraní sa“ so smart domácnosťou a s mobilnými technológiami. Na PlayGoSmart sa môžete vždy spoľahnúť práve preto, lebo vďaka nám môžete využívať svoj osobný aj profesijný potenciál naplno.

V tom čo robíme sa snažíme byť najlepší. Sme prví, ktorí sa vyberajú novými smermi, prinášame technologické novinky a sprístupňujemeich našej komunite. Forma našej komunikácie je pre nás dôležitá a preto si na nej dávame záležať. „Zmena identity definuje aj hodnoty našej značky, ktoré nás reprezentujú a určujú smer:

Vášeň / Expertíza / Ľudskosť / Edukácia / Komunita / Charakter / Vizionárstvo

Prečo je tu vlastne PlayGoSmart?
  • Preto, aby bol svet hier a hrania dostupnejší a zábavnejší. Užívajte si svoju hernú vášeň naplno.
  • Preto, aby ste boli rýchly, výkonný a dostupný kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Preto, aby ste mohli využívať technológie budúcnosti už dnes.
PlayGoSmart je aj sieť predajní, ktorých je v súčasnosti 21. Svet techniky a technológií stojí od počiatku na binárnom kóde z núl a jednotiek. Preto sa medzi nimi pohybujeme aj my v PlayGoSmart a vizuál nových predajní odkazuje aj na tieto základy. Dokáže niekto rozlúštiť kód na predajniach?
Silné individuality nabité nepriestrelnými znalosťami o hrách a technológiách, no pritom stále tímoví hráči ochotní vždy pomôcť.

To sme my - staronový hráč PlayGoSmart.

A nezabudnite - #liveeasyplayhard
www.pgs.sk
Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách