3mk Hyper Silicone Cable USB-C/USB-C 2m, 100W, biely

Cena s DPH
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 452489
3mk

3mk Hyper Silicone Cable USB-C/USB-C 2m, 100W, biely [3MK464598]

O produkte:

 • Mimoriadne robustný a odolný
  Hľadáte spoľahlivý kábel? Vyberte si Hyper Silicone Cable – kábel, ktorý sa nezlomí a je vysoko odolný voči korózii. Silikónový materiál použitý v kábli je o 600% pevnejší ako u štandardných káblov a pozlátené konce sú podstatne robustnejšie ako bežné zástrčky. Navyše, pozlátené konce zaisťujú lepšiu vodivosť. Silný a elegantný Hyper Silicone Cable vás nesklame!
 • Pohodlné používanie
  Je flexibilný, tenký a má dĺžku 2 metre. Kábel je takmer dokonalý. Hypersilikónový kábel môžete jednoducho zvinúť a vložiť do vrecka alebo kabelky. Môžete ho tak mať stále pri sebe a nabíjať svoje zariadenie, kedykoľvek ho budete potrebovať. Jeho dĺžka 2 metre umožňuje pripojiť kábel aj v prípade, že je zásuvka na veľmi nepohodlnom mieste, napr. za šatníkom. Rozviňte, pripojte, stočte a vložte do vrecka – nabíjanie je s Hyper Silikónovým káblom také jednoduché!
 • Nabíja sa primeraným výkonom za akýchkoľvek podmienok
  Kábel nabíja zariadenia výkonom 100 W za akýchkoľvek podmienok. Extrémne horúčavy alebo mrazivé mrazy – pre hypersilikónový kábel nie je žiadny rozdiel. Silikónový materiál, ktorý je vysoko odolný voči teplotám a svoje vlastnosti si zachováva aj pri 200 a mínus 60 stupňoch Celzia. Získajte kábel z vyhrievaného kufra a pripojte ho a zariadenie sa bude nabíjať tak rýchlo a jednoducho ako pri izbovej teplote. Vyberte si hypersilikónový kábel pre extrémne situácie!
 • Case Friendly
  Kábel ľahko pripojíte k zariadeniu chránenému hrubým puzdrom. Inteligentné drážky v pozlátených zástrčkách uľahčujú pripojenie kábla do zásuvky smartfónu, tabletu alebo notebooku. Rýchle a pohodlné. Certifikát CE – ROHS (žiadne škodlivé látky pre človeka a životné prostredie) zaručuje bezpečnosť kábla.

Obsah predajného balenia:

 • 3mk silikónový kábel