Amazfit GTS 3, Terra Rosa

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
149,90 €
129 €
Cena bez DPH: 107,50 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
22 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
34 €
Predĺžená záruka o 1 rok
20 €
Kód produktu: 436927
Amazfit

Amazfit GTS 3, Terra Rosa [6972596103530]

Váš prvý krok k Smart Fitness.

Prečo kúpiť Amazfit GTS 3?

 • Štýlové, tenké a s nevídanou ľahkosťou
  Mimoriadne elegantné 8,8 mm telo hodiniek je vyrobené z ľahkej, ale odolnej leteckej hliníkovej zliatiny a váži len 24,4 g, zatiaľ čo obrazovka zo zakriveného skla pripomínajúca oceán sa prispôsobuje bezrámčekovému dizajnu. Amazfit GTS 3 sú stavané na pohyb, čo dokazujú štýlové priedušné silikónové remienky.
 • Ultra HD AMOLED displej
  Ultra HD AMOLED displej s 341 ppi je viditeľný aj pri jasnom slnečnom svetle a vďaka 1,75-palcovej ploche displeja, ktorá sa zväčšila o 14 % v porovnaní s predchádzajúcou generáciou, budete vidieť čo chcete a kedy chcete. Pomer obrazovky k telu týchto hodiniek je 72,4 %, čo patrí k najvyšším v odvetví smart hodiniek.
 • Možnosť výberu vzhľadu ciferníkov
  Široký výber viac ako 100 štýlových ciferníkov, z ktorých všetky majú zodpovedajúci "always-on" displej. Vyberte si z 15 animovaných ciferníkov pre high-tech pocit alebo uprednostnite preferované funkcie s 12 upraviteľnými ciferníkmi ... je to len na vás. Dokonca si môžete nahrať svoju vlastnú fotografiu ako obrázok na pozadí pre skutočné prispôsobenie.
 • Jednoduché ovládanie
  Amazfit GTS 3 prináša hladký a jednoduchý používateľský zážitok. Rýchly prístup k údajom, ktoré potrebujete a pohodlný prechod z jednej funkcie na druhú pomocou budete mať vďaka smart hodinkám Amazfit GTS 3, ktoré zvládajú základy lepšie ako kedykoľvek predtým.
 • Pohodlné a intuitívne použitie
  Intuitívny Zepp OS zabezpečí, že medzi aplikáciami Amazfit GTS 3 nájdete rýchlo a jednoducho presne to, čo hľadáte. Akokoľvek sú dotykové obrazovky pohodlné, niekedy sa musíte po hodinkách pohybovať bez toho, aby vaše prsty blokovali obrazovku alebo po nej šmýkali, keď ste sa spotili. Amazfit GTS 3 má fyzickú korunku pre jednoduchú navigáciu, ktorá nikdy neprekáža – stačí otočiť korunkou a prepínať medzi aplikáciami a funkciami.
 • Sledujte si údaje o zdraví, rýchlo a jednoducho!
  Získajte údaje o zdraví, presnejšie a efektívnejšie s Amazfit GTS 3. Pokročilý 6PD (šesť-fotodiódóvý) biometrický senzor BioTracker™ PPG 3.0 dokáže sledovať viacero zdravotných metrík súčasne a umožňuje efektívnejšie využitie optického svetla. Základné údaje o zdraví ako srdcový tep, saturácii kyslíka, úrovni stresu alebo frekvencii dýchania získate jedným kliknutím.
 • Vaše hodinky vás stále sledujú
  Údaje sú monitorované 24 hodín denne a nechýba ani monitorovanie spánku, či štandardný výpočet PAI ukazovateľa, s ktorým rýchlo a jednoducho zistíte, či máte dostatok pohybovej aktivity a aký je váš bežný zdravotný stav. Rovnako, Amazfit GTS 3 vám pomôže zaznamenať menštruačné a ovulačné obdobia a upozorní vás pred ich príchodom, aby ste mohli plánovať dopredu a vyhnúť sa prerušeniam.
 • Fitness partner s viac ako 150 športovými režimami
  Či už ste tímový hráč alebo sa radšej zameriavate na cvičenie sólo, Amazfit GTS 3 sú dokonalé športové smart hodinky s jednoduchým ovládaním. Vďaka viac ako 150 vstavaným športovým režimom vám budú hodinky sledovať údaje ako je srdcový tep, spálené kalórie a mnoho ďalších. Navyše, Amazfit GTS 3 dokážu inteligentne rozpoznať vaše pohyby a začať zaznamenávať súvisiace športové údaje hneď, ako začnete ktorýkoľvek z týchto ôsmich športov: outdoorový beh, bežecký pás, chôdza, indoorová chôdza, outdoorová cyklistika, plávanie, člnkovací trenažér a eliptický trenažér.
 • Výdrž, ktorá vás nesklame
  Ak sa balíte na služobnú cestu, ušetrite miesto v kufríku a nechajte nabíjačku Amazfit GTS 3 doma bez obáv z vybitia batérie. Aj keď smart hodinky ukrývajú rozsiahly zoznam supervýkonných funkcií, napriek tomu toho majú dostatočnú výdrž až 12 dní na jedno plné nabitie pri bežnom používaní.
 • Urobte si každodenný život pohodlnejším s Amazfit GTS 3.
  Sledujte počasie, synchronizujte kalendár mobilného telefónu s hodinkami, dostávajte upozornenia na prijímanie okamžitých správ a ďalšie. So smart hodinkami Amazfit GTS 3 je život hneď jednoduchší.
 • Mimoriadna vodotesnosť
  Amazfit GTS 3 dosiahli vodotesnosť až úžasných 5 atmosfér takže si môžete užiť plávanie bez obáv.

Technická špecifikácia

Displej
Rozmer:1,75"
Typ:farebný AMOLED
Rozlíšenie:390 x 450
PPI:341
Ochrana:temperované sklo
povlak proti odtlačkom prstov
Vlastnosti
Vodotesnosť:5 ATM (neodporúčame plávanie a iné aktivity pod vodou)
Senzory:BioTracker ™ 3.0 PPG biometrický senzor (podpora saturácie kyslíka, 6 PD + 2 LED)
Senzor zrýchlenia
Gyroskop
geomagnetický senzor
barometrický altimeter
senzor okolitého svetla
senzor teploty
Bluetooth:BLE 5.1
Lokácia:GPS
Galileo
BDS
QZSS
Hlasový asistent:áno, Alexa
Mikrofón:áno
Klasická korunka:áno
Aplikácia:Zepp OS (predtým známa ako Amazfit App)
Podporované zariadenia:Android 7.0 alebo iOS 12.0 a novšie
Batéria
Veľkosť:250 mAh
Doba nabíjania:Asi 2,5 hodiny
Spôsob nabíjania:Magnetická nabíjacia stanica
Výdrž batérie:Pri bežnom používaní - až 12 dní
Pri extrémnom používaní - až 6 dní
V režime "Battery Saver" - až 20 dní
Pri kontinuálnom používaní GPS - až 20 hodín
Rozmery
Veľkosť hodiniek:42,4 x 36,0 x 8,8 mm
Váha:24,4 g (bez remienka)
Materiál tela hodiniek:Hliníková zliatina
Materiál remienka:Silikón
Dĺžka remienka:155 - 218 mm
Šírka remienka:20mm

Obsah predajného balenia:

 • Smart hodinky vrátane štandardného remienku
 • Magnetická nabíjacia stanica
 • Manuál


Recenzie na Amazfit GTS 3, Terra Rosa

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.