Apple Magic Mouse 2

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
89,99 €
69,99 €
Cena bez DPH: 58,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 408556
Apple

Apple Magic Mouse 2 [MLA02ZM/A]

Každú interakciu s novo navrhnutým doplnkom Magic Mouse 2 urobíte viac ako kedykoľvek predtým. A ďaleko príjemnejšie. Nová Magic Mouse je nabíjacia, takže uz nepotrebujete batérie. Je ľahšia a dizajn je optimalizovaný, preto jej používanie nebolo nikdy príjemnejšie. Povrch Multi-touch vám umožní používanie gest. Magic Mouse 2 je okamžite pripravená na použitie a automatické spárovanie.

Prečo kúpiť Apple Magic Mouse 2 ?

 • Bez drôtov. A bez námahy.
  Doplnok Apple sa s Macom automaticky spáruje pomocou USB kábla s konektorom Lightning. A integrovanou bezdrôtovou technológiou Bluetooth udržuje spoľahlivé, bezpečné spojenie na vzdialenosť až 9 metrov. Zároveň je Magic Mouse 2 natoľko inteligentná, aby spoznala, keď ju nepoužívate. A efektívne hospodári s energiou, aby jej batéria vydržala čo najdlhšie.
 • Dobíjacia batéria. A nebudete chcieť meniť.
  Vďaka zabudovanej dobíjacej lítium-iónovej batérii sa zaobídete bez tužkových alebo akýchkoľvek iných vymeniteľných batérií. Jednoducho pripojte pribalený Lightning/USB kábel k portu Lightning na doplnku. Naplno batériu nabijete za necelé dve hodiny. A vydrží viac ako mesiac používania.
 • Ekologicky šetrný dizajn.
  Magic Mouse 2 používa plne dobíjacie – a recyklovateľné – lítium-iónové batérie. Zaobídete sa tak bez nespočetných alkalických batérií, ktoré by inak skončili na skládkach.
 • Ľahko sa drží. Ťažko púšťa.
  Pretože nepotrebuje batérie na jedno použitie, má Magic Mouse 2 novú vnútornú štruktúru s menej mechanickými súčiastkami. A pretože má pevnejšiu a pritom ľahšiu konštrukciu s optimalizovaným dizajnom nožičiek, kĺže po povrchu hladko, príjemnejšie a s menším odporom.
 • Hladký Multi-Touch povrch.
  Magic Mouse 2 má najmodernejší Multi-Touch povrch, ktorý vám uľahčí objavovanie obsahu. Posúvajte jedným prstom v ľubovoľnom smere, listujte webovými stránkami a fotkami. Myš pozná rozdiel medzi týmito gestami – a taktiež bezpečne vie, kedy na nej máte ruku len položenú.

Technická špecifikácia

Kompatibilita: Mac s rozhraním Bluetooth o a OS 10.11 alebo novším
Rozmery: 2,16 x 5,71 x 11,35 cm
Hmotnosť: 0,099 kg

Obsah predajného balenia:

 • Apple Magic Mouse 2
 • USB kábel s konektorom Lightning


Recenzie na Apple Magic Mouse 2

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.