Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 45mm polnočná , hliníkové puzdro so športovým remienkom polnočná - S/M

Cena s DPH
619 €
Cena bez DPH: 515,83 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 470427
Apple

Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 45mm polnočná , hliníkové puzdro so športovým remienkom polnočná - S/M [MRMC3QC/A]

Užite si všetky vymoženosti modernej doby, ktoré ponúkajú šikovné hodinky Apple Watch Series 9. Sú šikovné, odolné a plné praktických funkcií , ktoré vám pomôžu nielen ustrážiť si vaše zdravie, ale aj vás ľahko udržia v spojení s vašimi kolegami či blízkymi.
**Funkcia Cellular (eSIM) nie je na Slovensku zatiaľ dostupná**

*Apple Watch vyžadujú iPhone XS alebo novší s najnovšou verziou iOS

O produkte

 • Merajte všetky spôsoby, akými sa pohybujete
  Zostaňte v pohybe, zostaňte motivovaní. Sledujte pokrok v aplikácii Workout, jednoducho pripojte príslušenstvo Bluetooth a získajte metriky, ako je výkon a kadencia. Pozrite si nové zobrazenia, ako sú Power Zones. Zostaňte motivovaní a zatvorte krúžky aktivity, keď dosiahnete svoje osobné denné ciele. Apple Watch Series 9 vyžadujú iPhone XS alebo novší s iOS 17 alebo novším.
 • Zdravie
  Výkonné senzory, pokročilé funkcie zdravia. Pokročilé senzory. Zmysluplné poznatky o zdraví. Pokročilé senzory a aplikácie poskytujú cenné informácie o vašom fyzickom a duševnom zdraví. Urobte si kedykoľvek EKG, zmerajte srdcovú frekvenciu a sledujte fázy spánku. Zaznamenajte svoj stav mysle pomocou aplikácie Mindfulness, aby ste zvýšili emocionálne povedomie. Apple Watch Series 9 vyžadujú iPhone XS alebo novší s iOS 17 alebo novším. Aplikácia EKG je k dispozícii na hodinkách Apple Watch Series 4 a novších (okrem Apple Watch SE) a dokáže generovať EKG podobné jednozvodovému elektrokardiogramu. Určené pre osoby staršie ako 22 rokov.
 • Zostaňte v kontakte
  Dokonca aj bez vášho iPhone. Apple Watch vám umožňujú pozrieť sa na správy a dôležité upozornenia. A s novým Smart Stackom je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým vidieť, čo vás čaká ďalej. Keď váš iPhone nie je nablízku, Apple Watch s mobilným telefónom vám umožňujú prijímať hovory, odpovedať na správy a získať núdzovú pomoc, keď ju potrebujete. Streamujte svoju obľúbenú hudbu a podcasty zo zápästia. Apple Watch Series 9 vyžadujú iPhone Xs alebo novší s iOS 17 alebo novším. Pre mobilné služby sa vyžaduje plán bezdrôtových služieb. Pripojenie sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti siete.
 • Zamerané na mobilné siete
  Zostaňte v kontakte. Aktivujte si mobil na hodinkách Apple Watch. Sloboda buniek. S mobilným programom máte slobodu ísť bez vášho iPhone. Prijímajte hovory, správy a streamujte svoju obľúbenú hudbu a podcasty - to všetko zo zápästia. Apple Watch Series 9 vyžadujú iPhone XS alebo novší s iOS 17 alebo novším.
 • Získajte pomoc keď ju potrebujete
  Získajte pokoj s Apple Watch. Volá o pomoc, keď nemôžete. Apple Watch Series 9 vám poskytne pomoc, keď ju potrebujete. Ak tvrdo spadnete alebo ste pri ťažkej autonehode, detekcia pádu alebo detekcia havárie môže aktivovať núdzové SOS, aby ste sa mohli spojiť so svojimi blízkymi a spojiť sa s tiesňovými službami, keď ich potrebujete. Apple Watch Series 9 vyžadujú iPhone Xs alebo novší s iOS 17 alebo novším. Aktualizácie Fall Detection sú dostupné na Apple Watch Series 4 a novších s watchOS 8 a novším.

Technická špecifikácia

Hodinky
Displej: 45mm puzdro
396 x 484 pixelov
Plocha displeja 1143 mm2
Always-On LTPO OLED Retina displej
Jas 2000 nitov
Sklenený displej Ion-X
Puzdro je vyrobené zo 100% recyklovaného hliníku
Telo: 45 x 38 x 10,7 mm
39,0 g
Systém
Chipset: S9 čip s 64-bitovým dvojjadrovým procesorom
W3 Bezdrôtový čip
Čip (ultraširokopásmový) 2.generácie
Vnútorná pamäť: 64 GB
Pripojenie: **Funkcia Cellular (eSIM) nie je na Slovensku zatiaľ dostupná**
Wi-Fi 4 802.11b/g/n v pásme 2,4 GHz a 5 GHz
Bluetooth 5.3
L1 GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BeiDou
Batéria: vstavaná Li-Ion batéria
18 hodín výdrž na nabitie
magnetický nabíjací USB-C kábel
Zdravie
Zdravie a kondícia: Aplikácia Saturácia kyslíkom
Aplikácia EKG
Oznámenie o pomalom a rýchlom srdcovom tepe
Oznámenie o nepravidelnom srdcovom rytme
Fázy spánku
Sledovanie cyklu s retrospektívnym odhadom ovulácie
Technológia: Snímač
Optický snímač srdcovej činnosti 3. generácie
Snímač teploty
Dvojjadrový čip S9 SiP Korunka Digital Crown s haptickou odozvou Bočné tlačidlo Gesto poklepania L1 GPS Kompas s prerobenou aplikáciou Stále aktívny výškomer Akcelerometer snímajúci vysoké tiažové zrýchlenie Gyroskop Reproduktor a mikrofón 2. generácie

Obsah predajného balenia:

  • Apple watch
  • Náramok
  • Magnetický rýchlo nabíjací USB-C kábel (1m)
  • Dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách