Arma 3 [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Kód produktu: 416306
Bohemianevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovCZ titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Arma 3 [Steam] [PC digital]

Západná Európa sa po rokoch intenzívneho vojnového konfliktu s armádami východu stala posledným útočiskom vojsk NATO. Na pokraji porážky sa vrchné velenie NATO odhodlalo k zúfalému kroku. V snahe získať prísne strážené vojenské tajomstvo je spustená operácia Magnitude.

Malá skupina špeciálnych síl a prieskumníkov je vyslaná na ostrov v Stredozemnom mori, hlboko za nepriateľskú liniu. Ale po prezradení celej operácie a zničení prieskumnej jednotky sa kapitán Scott Miller ocitá na pobreží nepriateľského ostrova. Napriek nepriazni osudu pokračuje v plnení misie a uprostred neľútostnej prírody musí čeliť nepriateľskej presile i následkom svojich vlastných rozhodnutí. • Naplno rozviňte svoje taktické schopnosti a z osamelého bojovníka sa staňte veliteľom v príbehu s otvoreným koncom.
 • Ovládajte širokú škálu vozidiel, lietadel a lodí, bojujte s čímkoľvek od pištole až po najpokročilejšie zbraňové systémy súčasnosti.
 • Vyberte si uniformu, poskladajte zbraň a doplnky, upravte výstroj, poriadne si naložte zásoby do batohu.
 • S pomocou PhysX sa dosahuje lepšia simulácia vozidiel, interakcia s herným postredím, rovnako ako zlepšený a prepracovaný animačný systém hry.
 • Spoznajte moderný vojnový konflikt zasadený v rozsiahlom a autentickom prostredí stredomorského ostrova vymodelovaného podľa reálnych geografických údajov.
 • Bojujte so spoluhráčmi v kooperatívnych i kompetitívnych scenároch na serveroch podporujúcich operačné systémy Windows, alebo Linux.
 • Vytvorte si nekonečné množstvo vlastných misií v intuitívnom a jednoducho ovládateľnom editore.  Jedná sa o digitálnu verziu hry Arma 3, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE titulkyPL titulky

  Recenzie na Arma 3 [Steam]

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.