Assassin’s Creed: Odyssey CZ [Uplay]

digitálna distribúcia
39,99 €
32,99 €
Cena bez DPH: 27,49 €
 
Kód produktu: 394910
Ubisoftnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovčeské titulky

Doporučené produkty (1)

Assassin’s Creed: Odyssey CZ [Uplay] [ESD PC]

Napíšte vlastnú legendárnu Odyseu a zažite epické dobrodružstvá vo svete, v ktorom na každej voľbe záleží. Odsúdení na smrť vlastnou rodinou sa vydávate na úžasnú cestu, na ktorej se zo žoldnierskeho vyvrheľa stanete legendárnym gréckym hrdinou, a odhalíte tajomstvá z vašej minulosti. Nájdite vašu vlastnú cestu vo vojnou rozpoltenom svete, vytváranom ľudmi aj bohmi, v ktorom za zrážajú hory s morom. Stretnite sa s najslávnejšími osobnosťami antického Grécka a jednajte s nimi počas zásadných historických momentov, ktoré vytvárali západnú civilizáciu.

Hra Assassin's Creed Odyssey prináša do popredia možnosť voľby. Vďaka inováciám a herným prvkom, ktoré sa nikdy predtým v sérii Assassin's Creed neobjavili, si sami zvolíte akým hrdinom sa chcete stať a vaše voľby budú vytvárať okolitý svet. Vďaka vzťahom so zaujímavými postavami, ktoré si budujete a rozhodnutiam, ktoré činíte na vašej Odysei, naplno ovládate váš osud. Prispôsobte si vybavenie a ovládnite nové špeciálne schopnosti, prispôsobte vášho hrdinu vášmu hernému štýlu a vydajte sa na boj naprieč Gréckom, zúčastnite sa krvavých bitiek na zemi, ale aj na mori a staňte sa skutočne legendárnym hrdinom.

 • Po prvý krát v sérii si môžete na epickej výprave vybrať hrdinu, Alexiosa alebo Kassandru.
 • Prispôsobujte im vybavenie a vylepšujte schopnosti. Tiež môžete vylepšovať loď na cestách, ktoré z vás urobia legendárnych hrdinov Grécka.
 • Preskúmajte Grécko z dôb jeho zlatého veku. Vydajte sa na cesty od zasnežených horských vrcholov až do hlbín Egejského mora.
 • Stretávajte zaujímavé postavy, postavte sa nemilosrdným žoldnierom a omnoho viac.
 • Vaše rozhodnutia tvoria svet okolo vás vďaka viac ako 30 hodinám dialógov s výberom odpovedí a viacerým možným ukončeniam hry.
 • Zažite žijúci dynamický svet, ktorý sa neustále vyvíja a reaguje na každé vaše rozhodnutie.
 • Predveďte vaše bojové schopnosti a zvráťte výsledky bojov počas Peloponéskej vojny.
 • Obrovské strety Sparty a Atén v režime bojov 150 vs 150 vojakov.
 • Hľadajte nezmapované miesta, objavujte skryté poklady alebo si prerazte cestu celými flotilami v námorných bitkách.
 • Upravujte podobu vašej lode, vylepšujte jej zbrane a naberajte členov posádky s unikátnymi bonusmi a prispôsobte si námorné bitky vlastnému štýlu.
 • Objavujte svet plný mýtov a legiend. Od antických rituálov po slávne sochy, postavte sa tvárou v tvár legendárnym gréckym postavám a objavíte skutočnú podstatu mytologických netvorov ako boli Medúza, či Minotaurus.
 • Pozor, jedná sa o digitálnu verziu hry! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.
  Pre aktiváciu kľúča potrebujete členstvo v službe UPlay a pripojenie k sieti internet!  Recenzie na Assassin’s Creed: Odyssey CZ [Uplay]

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.