Assassin’s Creed: Revelations [Uplay]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
9,99 €
Cena bez DPH: 8,33 €
 
Kód produktu: 413504
Ubisoftnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Doporučené produkty (1)

Assassin’s Creed: Revelations [Uplay] [PC digital]

Keď muž zvíťazí vo všetkých svojich bitkách a porazí svojich nepriateľov, čo ešte môže dosiahnuť? Ezio Auditore musí nechať svoj život za sebou pri hľadaní odpovedí, pri hľadaní pravdy.

V hre Assassin’s Creed: Revelations majster zabijak Ezio Auditore sa vydáva v stopách svojho legendárneho mentora, Altaira, na ceste za poznaním a odhalením. Jedná sa o nebezpečnú cestu, ktorá zavedie Ezia do Konštantínopolu, srdca Osmanskej ríše, kde rastúca armáda Templárov hrozí destabilizovať región.

Ako prídavok k vynikajúcemu Eziovmu príbehu, je súčasťou i vylepšený a rozšírený multiplayer, doplnený o nové módy, mapy a postavy, ktorý Vám umožňuje otestovať svoje schopnosti vraha proti ostatným na celom svete.  • Osvojte si smrtiace zručnosti múdrejšieho, efektívnejšieho a smrtelnejšieho Ezia. Odstráňte svojich protivníkov nasadením nového arzenálu zbraní a schopností, ako je vylešený pohyb a boj s nožmi. Vyskúšajte nové úrovne hrania s možnosťou výroby bômb a použitím Eagle Vision.
  • Kritikou oceňovaný multiplayer je ešte lepší, s úplne novými tímovými režimami.
  • Preskúmajte najvzdialenejšie kúty Anima, pri odhaľovaní tajomstiev minulosti Desmonda a získajte náhľad do toho, čo môže priniesť budúcnosť .

  • Jedná sa o digitálnu verziu hry Assassin’s Creed: Revelations, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


    Recenzie na Assassin’s Creed: Revelations [Uplay]

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.