× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku?

Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)
Čo Vám ponúkame:
  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity
Čo od Vás očakávame:
  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme

Aktuálne voľné pracovné pozície

Predajca pre PlayGoSmart

Máš v sebe vášeň pre videohry, nadšenie pre mobilné telefóny a slabosť pre smart technológie? Sme hráči, ktorí žijú naplno hrami, technikou a technológiami. Robíme všetko preto, aby vďaka nim bol náš život jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší. Pracovné miesta v našich predajniach v Bratislave - VIVO!, Zlaté Piesky (Palace), Stanica Nivy, Bory Mall. v Košiciach V Žiline
Náplň práce:
Tvojou náplňou práce bude ponúkať zákazníkom to čo máš najradšej - hry, herné konzoly, herné príslušenstvo, mobilné telefóny s príslušenstvom a smart vecičky, ktoré uľahčujú a spríjemnia zákazníkovi život. Medzi tvoje denné povinnosti bude patriť vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody, výkup mobilných telefónov, hier a herných zariadení, vybavovanie reklamácií. Na starosti budeš mať vystavovanie a oceňovanie tovaru. S centrálou v Banskej Bystrici budeš komunikovať pri objednávaní tovaru, tvojich návrhoch a podnetoch na nové produkty. Podľa potreby sa budeš podieľať na inventúre vášho skladu a finančnej hotovosti. Mal by si mať zmysel pre poriadok a udržiavať predajňu čistú. Tvoj pracovný čas bude rozdelený na krátky a dlhý týždeň podľa plánu dochádzky, preto si vieš skvele naplánovať svoje voľnočasové aktivity.
Zamestnanecké výhody, benefity:
Čo môžeš prácou u nás získať? Môžeš kariérne rásť a stať sa vedúcim predajne. Môžeš získať prax a certifikát predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení. Myslíme aj na fyzickú stránku - Karta MultiSport s 50% príspevkom od zamestnávateľa. Odmeňovací systém je motivujúci a závislý len na Tvojej chuti pracovať. Máme zaujímavé motivačné súťaže pre jednotlivých predajcov aj pre jednotlivé predajne (finančné odmeny, hry, konzoly a iné). Je tu aj možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu.
Mzdové podmienky (brutto):
mzdové podmienky brutto od 770 EUR/mesiac možný priemerný plat 1200€/brutto - odmeny podľa výkonnosti (bez hornej hranice)
Požadujeme:
Čo od teba očakávame? Vieš sa orientovať vo svete hier, herných konzol a mobilov. Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi. Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách. Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti. Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou. Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť a získať certifikát.
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera@arasid.sk
Radi medzi nami privítame aj dámy - nemusíš sa obávať, že by išlo len o prácu pre chlapov. Prvým krokom pre zaradenie do výberového procesu je vyplnenie dotazníka. Po zaslaní životopisu a motivačného listu na adresu kariera@arasid.sk, ihneď dostaneš email s odkazom na vyplnenie online dotazníka. Nezabudni to vyplniť, aby si si neznížil šancu zamestnať sa u nás. Do motivačného listu prosím uveď čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznáš a aké sú tvoje prednosti v hráčskom svete a mobilných technológiách. Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov, ktorí vyplnili online dotazník, poslali nám životopis spolu s motivačným listom na kariera@arasid.sk. V prípade záujmu ťa budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.

Brigáda v predajni PlayGoSmart

Aktuálna voľná pracovná príležitosť pre študentov (uvítame študentov denného štúdia) alebo na skrátený pracovný čas. Pracovný čas je dohodnutý vopred podľa plánu dochádzky. brigádnik – pomocný pracovník v našich predajniach PlayGoSmart : v Bratislave v Banskej Bystrici v Prievidzi v Žiline
Čo bude náplňou tvojej práce? Tvojou náplňou práce budú pomocné práce na predajni ako ponúkať zákazníkom to čo máš najradšej - hry, herné konzoly, herné príslušenstvo, mobilné telefóny s príslušenstvom a smart vecičky, ktoré uľahčujú a spríjemnia zákazníkovi život. Medzi tvoje denné povinnosti bude patriť vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody, výkup mobilných telefónov, hier a herných zariadení, vybavovanie reklamácií. Na starosti budeš mať vystavovanie a oceňovanie tovaru. S centrálou v Banskej Bystrici budeš komunikovať pri objednávaní tovaru, tvojich návrhoch a podnetoch na nové produkty. Podľa potreby sa budeš podieľať na inventúre vášho skladu a finančnej hotovosti. Mal by si mať zmysel pre poriadok a udržiavať predajňu čistú. Tvoj pracovný čas bude dohodnutý podľa plánu dochádzky, preto si vieš skvele naplánovať svoje voľnočasové aktivity alebo štúdium.
Čo môžeš prácou u nás získať? Budeš pracovať v stabilnej slovenskej spoločnosti so silným medzinárodným zázemím. Perspektíva zamestnať sa u nás na hlavný pracovný pomer v budúcnosti. U nás získaš prax a kvalitné zaučenie, ktoré by bolo pre teba plus ak si vysokoškolák alebo študent strednej školy. Mzdové podmienky (brutto) od 3,6 EUR/hod. do 4 EUR/hod.
Požadujeme:
Čo od teba očakávame? Vieš sa orientovať vo svete hier, herných konzol a mobilov. Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi. Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách. Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti. Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou. Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť.
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Odborný technik - junior - výkup hier a herného príslušenstva

Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka, ktorý by bol nápomocný na výkupovom oddelení pri pomocných prácach ako je leštenie CD hier alebo testovanie konzol a podobne. Si absolvent a práve si hľadáš svoju prvú prácu? Neváhaj začať práve u nás. Alebo ešte študuješ a máš dosť voľného času? Neváhaj nás kontaktovať.
Miesto výkonu práce:
Lazovná 69, Banská Bystrica
• Oprava (leštenie) poškodených DVD/Blu Ray diskov (hier). • Testovanie konzol a iného hardware. • Prijímanie vykúpeného tovaru z predajní na výkupový sklad. • Balenie hier, konzol a iného hardware. • Označenie (štítkovanie) hier a hardware EAN kódmi. • Čistenie zariadení (leštičiek) určených na opravu (leštenie) diskov. • Udržiavanie poriadku na pracovisku (vynášanie smetí, krabíc a iné). • Ostatné pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného.
• Zaučenie a pomoc skúsených kolegov. • Stabilná práca pre slovenskú spoločnosť so silným medzinárodným zázemím. • Karta MultiSport. • Čerstvé ovocie a pitný režim. • Príjemné pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň. • Možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky PlayGoSmart za zamestnanecké ceny.
Mesačná základná mzda 625 EUR/brutto + 100 EUR/brutto výkonnostná mesačná odmena.
Požadujeme:
Čo by si mal ovládať? Bude pre teba nutnosťou byť technicky zdatný pri manipulácii s vykúpeným tovarom na užívateľskej úrovni /CD hry, konzoly, ovládače a iné/. Pri vizuálnej kontrole tovaru je pre teba potrebné mať výborný zrak - vidieť drobné nedostatky/škrabance a pod. Uvítame aspoň základné znalosti pri práci s počítačom. Nemusíš mať obavy, tvoji kolegovia ti pomôžu zaučiť sa.
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera.hq@arasid.sk