× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku?

Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)
Čo Vám ponúkame:
  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity
Čo od Vás očakávame:
  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme

Aktuálne voľné pracovné pozície

Produktový manažér - senior, pre portfólio mobilných telefónov v PlayGoSmart

Hľadáme seniorného produktového manažéra s excelentnými skúsenosťami a znalosťami v oblasti predaja produktov ako sú mobilné telefóny a príslušenstvo k nim. Hlavnou náplňou Vašej práce bude rozvoj portfólia nových aj použitých mobilných telefónov a súvisiacich služieb vo všetkých fázach ich produktového životného cyklu po koncepčnej, obchodnej a marketingovej stránke. Mali by ste byť výborný obchodník, so skvelými výsledkami predaja, s chuťou neustále napredovať a rásť.
Miesto výkonu práce:
Lazovná 69, Banská Bystrica
Náplň práce:
Hlavnou náplňou Vašej práce bude rozvoj portfólia nových aj použitých mobilných telefónov a súvisiacich služieb vo všetkých fázach ich produktového životného cyklu po koncepčnej, obchodnej a marketingovej stránke.
Zamestnanecké výhody, benefity:
• Odmeňovanie je z významnej časti závislé na úrovni plnenia Vašich obchodných plánov a plánov celej firmy - Váš úspech pre nás znamená aj náš úspech a vieme to náležite oceniť. • Možnosť kariérneho rastu a rozvoja v medzinárodnej skupine Elko. • Vzdelávanie formou interných aj externých školení. • Stabilná práca pre slovenskú spoločnosť so silným medzinárodným zázemím. • Klimatizovaná kancelária. • Parkovacie miesto. • Možnosť home office. • Karta MultiSport. • Čerstvé ovocie do kancelárie každý týždeň. • Pitný režim. • Príjemné pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň. • Možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky PlayGoSmart za zamestnanecké ceny.
Požadujeme:
• Pre Váš úspech na ponúkanej pozícii je najdôležitejší obchodnícky duch, neutíchajúci pracovný elán a samostatnosť. • Suverénna orientácia v segmente mobilných telefónov a prehľad v príslušenstve k mobilným telefónom je nevyhnutnosťou.
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera.hq@arasid.sk
Nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buď preto iný. Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Programátor - PHP / Javascript / AJAX

Si vášnivý hráč videohier alebo nadšenec do modernej komunikačnej techniky? Máš zmapované ponuky všetkých dostupných e-shopov, ale stále to nie je "ono"? Si presvedčený o tom, že by sa e-commerce dalo robiť lepšie a vedel by si aj "ako na to"? Tak poď nám pomôcť zlepšovať a rozvíjať naše e-shopy pôsobiace v predaji videohier, mobilov, IT, smart home a všemožných elektronických doplnkov, na Slovensku, v Maďarsku a Česku. Do nášho malého, no vždy dobre naladeného a priateľského tímu vývojárov hľadáme kreatívneho programátora a web dizajnéra, ktorý neustále sleduje nové trendy, baví ho zlepšovať svoju prácu, aj veci okolo seba. Myslíš si o svojich profesionálnych znalostiach a skúsenostiach, že sú ešte len na juniorskej úrovni? Nám to nevadí, práve naopak - naštartuj svoju IT kariéru u nás! Radi ti s tým pomôžeme, ak máš o kódovanie e-shopových riešení skutočný záujem. Kde by si túto prácu vykonával? Kancelárie máme 15 minút chôdze od centra v Banskej Bystrici. Tu "sedí" celý náš IT tím a máme tu kompletné zázemie potrebné na výkon našej práce. Po dôkladnom zapracovaní sa na danej pracovnej pozícii je možné sa individuálne dohodnúť na čiastočnej práci z domu - v rozsahu 1 - 2 pracovné dni týždenne. Potrebné IT vybavenie na home office vieme poskytnúť.
Banská Bystrica
Aká by bola tvoja náplň práce? Je to jednoduché - tvoj pracovný deň by bol o tom, čo ťa najviac baví - celý deň sa "hrabať" v existujúcom kóde a upravovať ho tak, aby bol priam dokonalý. Určite u nás nájdeš plno rezerv a priestoru na nové funkcionality, ktoré bude potrebné takisto nakódovať, otestovať a nasadiť do produkcie. Bude to chcieť aj trochu obchodníckeho a marketingovo orientovaného premýšľania, pretože výsledky tvojej práce majú pomôcť našim zákazníkom, aby sa im u nás lepšie a ľahšie nakupovalo. Ak by boli tvoje výstupy aj pekné a estetické na pohľad - o to lepšie. S kým budeš, okrem kolegov z IT tímu, spolupracovať? Predovšetkým s našim obchodným oddelením, pretože tam sa vždy nájdu ľudia, ktorí majú jasnú predstavu, aké produkty, za aké ceny a komu by sme ich chceli predávať. Samozrejme, aj s našimi "markeťákmi", ktorí presne vedia, ako produkty zákazníkom predstaviť, aby po nich okamžite zatúžili. Určite sa budú chcieť s tebou kamarátiť aj kolegovia z nášho hotline, ktorí sú v každodennom kontakte s našimi zákazníkmi a radi ti vysvetlia, akým spôsobom by chceli u nás nakupovať a čo im naopak prekáža. Máme aj pomerne rozsiahlu sieť kamenných predajní, ktorá musí s našimi e-shopmi fungovať vo vzájomnej symbióze - niekedy je to ťažké zladiť, ale ty určite budeš vedieť, ako to urobiť. Ak si presvedčený o tom, že máš znalosti a schopnosti na to, aby si takúto prácu zvládol, neváhaj a prihlás sa k nám!
2000 EUR/mesiac Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností, kvality a rýchlosti plnenia stanovených úloh. Čo ti ponúkame? • Neoceniteľné skúsenosti z vývoja moderných riešení pre e-commerce. • Možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach, ktoré sa reálne nasadia do praxe. • Podporu skúsených seniorských pracovníkov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj. • Prácu v skvelom tíme, kde práca je aj zábavou aj koníčkom. • Zaujímavé finančné benefity pre mladého človeka, ktorý má pracovné ambície, ale chce ich realizovať na Slovensku, pre slovenskú firmu. • Zapojenie do firemných kultúrnych a spoločenských aktivít, ktoré ale nie sú povinné - ak nemáš rád príliš hlučnú spoločnosť, nikto ti to nebude vyčítať. • Možnosť nákupu produktov, ktoré predávame, za skladové ceny. • Flexibilný pracovný čas s prevažujúcou formou home office, je však potrebná aspoň čiastočná prítomnosť v centrále spoločnosti. • Karta multisport, pitný režim a čerstvé ovocie.
Požadujeme:
PHP - expert JavaScript - pokročilý HTML - pokročilý MySQL - pokročilý Laravel (PHP framework) - základy Symphony - základy Výhodou je znalosť a predchádzajúce skúsenosti s OsCommerce a/alebo Magento.
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: rakoncaiova@arasid.sk