ASUS ROG Strix SCAR 15 R7-5800H

+ Darček: 100€ darčekový cestovný poukaz Conex v cene 100 €, Herná myš ASUS ROG Gladius II Core v cene 27,99 €
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
2 699 €
1 699,99 €
Cena bez DPH: 1 416,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
XBOX VÝHODNÁ KÚPA - AKCIA
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
184 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
328 €
Predĺžená záruka o 1 rok
141 €
Predĺžená záruka o 2 roky
222 €
Kód produktu: 443421
ASUS

ASUS ROG Strix SCAR 15 R7-5800H [G533QS-HF007T]

Darček - 100€ darčekový cestovný poukaz Conex v cene 100 €
Letná alebo zimná dovolenka, wellness alebo zážitkový pobyt - vyberte si dovolenku jednoducho podľa vlastnej chuti! Cestovný poukaz je možné využiť v plnej výške na rezerváciu hotolevého balíčka pre 2 osoby vo vybraných partnerských hoteloch spoločnosti Connex.
Zobraziť celý popis darčeka
Darček - Herná myš ASUS ROG Gladius II Core v cene 27,99 €
ROG Gladius II Core ľahká, ergonomická, káblová optická herná myš so senzorom 6200 dpi, exkluzívnym dizajnom výmenných spínačov od ROG a osvetlením Aura Sync
 • Klasická ergonómia ROG Gladius, s oddelenými ľavými a pravými tlačidlami, odľahčeným dizajnom a odolnými protišmykovými bočnými držadlami s ikonickým ROG logom
 • Optický senzor PAW3327 hernej úrovne s až 6200 DPI pre rýchle a presné sledovanie
 • Exkluzívny dizajn výmenných spínačov od ROG pre zmenu odporu kliknutí a predĺženie životnosti myši
 • Intuitívny softvér ASUS Armoury II pre jednoduché prispôsobenie tlačidiel, nastavenie výkonu a osvetlenia ROG Gladius II Core využíva klasického herného ducha optickej myši Gladius do prístupnej novej podoby so športovými protišmykovými hranami zdobenými reliéfom ikonického loga ROG. Gladius II Core má optický senzor 6200 dpi a nezávislé ľavé a pravé tlačidlo pre presnú odozvu a presné ovládanie. Vďaka ergonómii pre pravú ruku pre maximálne pohodlie a ľahkej konštrukcii šetriacej vaše zápästie, výmenným spínačom a integrovanému osvetleniu Aura Sync je Gladius II Core pripravený pre jednoznačné víťazstvo. Vďaka optickému senzoru PAW3327 hernej úrovne je ROG Gladius II Core dokonalou zbraňou pre vaše víťazstvo a poskytuje citlivosť 200 až 6200 dpi pre výnimočnú presnosť. Sleduje tiež až 220 palcov za sekundu (IPS) pri zrýchlení až 30 g, čo vám umožňuje útočiť a odrážať útoky tak rýchlo, ako je treba pre získanie nadvlády nad herným bojiskom. Taktiež sme optimalizovali interiér Gladius II Core, čo viedlo k vysoko výkonnej hernej myši, ktorá je o 20% ľahšia než pôvodný Gladius. Zjednodušuje každý pohyb, zmierňuje bolesti zápästia a únavu, takže môžete hrať dlhšie. Dizajn exkluzívnych výmenných spínačov ROG umožňuje personalizáciu na úplne novú úroveň tým, že umožňuje jednoduchú výmenu spínačov myši. To znamená, že máte možnosť nainštalovať spínač požadovanej sily a spätnej väzby a môžete vymeniť opotrebované alebo zlomené spínače a predĺžiť tak životnosť myši. ROG Gladius II Core prináša najvyšší herný komfort, víťazstvo za víťazstvom, hru za hrou. Jej obrysy a ďalšie konštrukčné detaily, ako sú textúrované bočné panely, boli vyvinuté s využitím dômyselných skúšok. Výsledkom je herná myš, ktorá sa pohodlne vojde do pravej ruky a je optimalizovaná najmä pre štýly úchopov typu palm, claw a fingertip. S osvetlením ASUS Aura Sync RGB posuňte svoj herný štýl o úroveň vyššie. Naplno prispôsobte svoju myš pomocou nekonečného spektra farieb a radu dynamických svetelných efektov. Celé osvetlenie môžete synchronizovať s neustále rastúcim portfóliom hardvéru, ktorý podporuje systém Aura Sync, a môžete si tak vytvárať skutočne personalizované herné prostredie. ASUS Armory II je vylepšený obslužný program pre konfiguráciu periférií, ktorý ponúka rozsiahle ovládacie prvky. Intuitívne používateľské rozhranie vám umožní jednoducho vyladiť ROG Gladius II Core presne podľa vašich predstáv a vašej hry - upravte nastavenie výkonu a kalibráciu povrchu, programujte a mapujte tlačidlá, prispôsobte svetelné efekty a ďalšie. Môžete dokonca sledovať hardvérové štatistiky behom hrania pre analýzu dát. Technická špecifikácia:

 • Optický senzor 200-6200 DPI pre rýchle a presné sledovanie
 • Konektivita USB 2.0
 • Senzor PMW 3327
 • Maximálna rýchlosť 220 IPS
 • Maximálna akcelerácia: 30G
 • USB report rate: 1000Hz
 • 6 programovateľných tlačidiel
 • Podporovaný OS: Windown 10
 • Rozmery a hmotnosť: 126 x 67 x 45mm / 92,5g


 • Získaj Game Pass Ultimate pre PC v zľave! Podmienky sa dozvieš po kliknutí na banner!  Vychutnajte si akčné hry na 15.6" displeji s rozlíšením Full HD. Hladký chod zabezpečí AMD Ryzen 7. Grafiku zastrešuje model NVIDIA GeForce RTX 3080.
  Spoľahlivý herný notebook Asus ROG bude skvelým spoločníkom na prácu aj zábavu.

  Notebook na hry Asus ROG Strix SCAR15 G533QS-HF007T Black sa chváli parametrami, vďaka ktorým je ideálny pre tie najviac náročné úlohy, ktoré vyžadujú maximálny výkon Jeho srdcom je osemjadrový procesor AMD Ryzen 7, ide o výnimočne silný čip z radu, ktorý patrí medzi najvyššie na trhu.
  O uloženie vašich dát sa postará veľmi objemný SSD disk, ktorý vám uľahčí prácu svojou rýchlosťou. Výbava herného notebooku obsahuje tiež podsvietenú klávesnicu, práca bude pohodlná aj v noci. Numerickú klávesnicu supluje NumberPad, ten má klávesy schované v touchpade. Samozrejmosťou je nainštalovaný operačný systém Windows 10 Home.


  notbuk-asus-scar-txt1


  Vlastnosti
  • Displej herného notebooku Asus ROG má uhlopriečku 15,6"
  • Obraz vykreslí IPS panel s rozlíšením Full HD
  • Za výkonom hráčskeho notebooku stojí procesor AMD Ryzen 7 5800H
  • Svižný disk SSD má kapacitu 1000 GB
  • Numerický blok je nahradený praktickým NumberPadom
  • Pri klávesnici nájdete aj efektívne podsvietenie
  • Operačný systém Windows 10 Home
  • Elegantná čierna farba na povrchu
  • Hmotnosť len 2,3 kg


  Technická špecifikácia
  Procesor AMD Ryzen 7 5800H
  Rozlíšenie displeja 1920 x 1080 (FHD)
  Uhlopriečka displeja 15,6"
  Pomer strán 16:9
  Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3080
  Pevný disk 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
  Operačná pamäť 16 GB DDR4-3200 SO-DIMM
  Wifi Wi-Fi 6(Gig+)(802.11ax)
  Batéria 4 článková 240 W
  Porty USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) x3
  Analógový výstup/vstup: Áno
  3,5 mm jack port: Áno
  Rozmery (V, Š, H) 354 x 259 x 27,2 mm
  Hmotnosť 2,3 kg