Asus TUF Gaming H1

49,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 436444
ASUS

Asus TUF Gaming H1 [90YH03A1-B1UA00]


sluchátka majú 7.1 surround sound s deep bass, mikrofón certifikovaný Discordom a TeamSpeakom, ľahký a pohodlný dizajn a sú kompatibilné s PC, PlayStation 5, Nintendo Switch a Xbox.

Pohlcujúci zvuk, neuveriteľný komfort

TUF Gaming H1 slúchadlá ponúkajú skutočne pohlcujúce audio s bohatou a hlbokou basovou odpoveďou, vďaka 40 mm ASUS Essence driverom, vzduchotesnému komorovému dizajnu a virtuálnemu 7.1 surround sound system technológii.

Navyše Discordom a TeamSpeakom certifikovaný mikrofón prináša komunikáciu s čistým hlasom a ľahké odpruženie náhlavníka zaručuje komfort.Neuveriteľný Deep Bass & krištáľovo čisté detaily

TUF Gaming H1 náhlavná súprava vám ponúkne najikonickejšie prvky ASUS herných náhlavných súprav, vrátane vzduchotesných komôr, 40 mm ASUS Essence driverom pre čistejší zvuk s hlbšími basami.

Virtuálny 7.1 Surround Sound

Virtuálna 7.1 surround sound technológia predstavuje vylepšenú úroveň presnosti zvuku, ktorá vám pridá výhodu počas hrania.

Čistá Komunikácia

Jednosmerný analógový boom mikrofón je nastavený pre čistú hlasovú komunikáciu a je certifikovaný pre Discord a TeamSpeak.

txt-h1-nausniky


Odľahčený Dizajn

Vážia len 287 gramov. TUF Gaming H1 sú navrhnuté, aby vás udržovali v komforte počas dlhých hodín hrania.

Ovládanie na dosah - praktické a intuitívne umiestnené tlačidlá na náušníkoch vám uľahčia prístup k úprave hlasitosti a stlmenia mikrofónu.txt-h1-multiplatform


Kompatibilita s viacerými platformami - S TUF Gaming H1 nebudete potrebovať inú náhlavnú súpravu pre vaše konzolové hranie.

Ponúkajú skutočnú cross-platform podporu, vrátane PC, Mac, PlayStation® 4 & 5, Nintendo Switch®, XBOX™ One & Series X | S, smartfóny a tablety

Obsah Balenia
  • 3,2 mm mic/audio splitter cable, návod


Technická špecifikácia
pripojenie 3.5 mm
Driver 40mm
Hmostnosť 287 g
dĺžka kábla 1,2 m + 1,2 m Y-cable
Dĺžka kábla pre mobilné zariadenia 1,5 m/b>
Mikrofón jednosmerový
Frekvenčný rozsah 20 Hz-20 kHz
Impedancia 60 Ohmov
Citlivosť mikrofónu -45dB