Bezdrôtová herná myš Logitech G502 X Plus, biela

Cena s DPH
127,99 €
Cena bez DPH: 106,66 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 449736
Logitech

Bezdrôtová herná myš Logitech G502 X Plus, biela [910-006171]

Prepracovaná a spoľahlivá


Herná myš G502 X je najobľúbenejšou myšou na svete. Bola modernizovaná a prepracovaná s najnovšími inováciami v oblasti herných technológií a disponuje úplne novou technológiou hybridných opticko-mechanických spínačov LIGHTFORCE. Neuveriteľná rýchlosť, spoľahlivosť a zároveň presná aktivácia teraz tvorí jeden celok.


 • Bezdrôtová technológia LIGHTSPEED

  Pripojenie LIGHTSPEED je ultrarýchle a spoľahlivé profesionálne pripojenie so super výkonom, ktorému v súťaži dôverujú profesionáli z sportu. Teraz s aktualizovaným protokolom dosahujúcim o 68 % rýchlejšiu odozvu oproti predchádzajúcej generácii a vylepšenej stabilite.

 • Technológia POWERPLAY

  Myš G502 X LIGHTSPEED je kompatibilná s technológiou POWERPLAY. Zostáva stále nabitá, pri nečinnosti aj počas hrania, vďaka jedinečnému riešeniu bezdrôtového nabíjania (predáva sa samostatne). Už sa nikdy nestarajte o výdrž batérie!

 • Spínače LIGHTFORCE

  Prelomové hybridné opticko-mechanické spínače dosahujú vyššiu úroveň rýchlosti a spoľahlivosti a presnú aktiváciu s okamžitou odozvou. Mechanické ovládanie myši zachováva ostrú, hmatovú spätnú väzbu, ktorú hráči požadujú.


 • Herný senzor HERO 25K

  HERO je najpresnejší senzor spoločnosti Logitech, ktorý sa snáď nikdy nepletie. Snímky spracováva super rýchlo, a tak je schopný vám poskytnúť DPI v rozmedzí 100 - 25 600. Snímač HERO dosahuje presnosť na úrovni, ktorá sa používa v e-šport turnajoch, tak to určite využite a prispôsobte si DPI pomocou softvéru Logitech Gaming Software (LGS).

 • Prepracované DPI a koliesko

  Tlačidlo na prepínanie DPI je obojstranné a odnímateľné pre presné prispôsobenie v závislosti na vašom úchope a preferenciách. K inováciám došlo aj pri ultrarýchlom rolovacom koliesku. Prepínajte medzi režimom ultrarýchleho voľného otáčania a presným režimom po krokoch. Naklonením kolieska doľava a doprava získate ďalšie dva prispôsobiteľné ovládacie prvky.

Technická špecifikácia
Rozmery: 41,1 x 79,2 x 131,4 mm
Hmotnosť bez kábla: 102 g
Pripojenie: bezdrôtové
Bezdrôtová technológia: Radio Frequency
Ergonómia: pravoruká
Snímač pohybu: optický - HERO
Rozlíšenie pohybu: 100 - 25 600 dpi
Typ spínača: LIGHTFORCE
Zrýchlenie: >40G2
Počet tlačidiel: 13
Počet programovateľných tlačidiel: 13
Koliesko: štvorsmerné, mechanické
Podsvietenie: 8 zónové RGB
Vlastnosti: až 5 profilov zabudovanej pamäte
nožičky z PTFE
nulové vyhladzovanie/zrýchľovanie/filtrovanie

Obsah balenia:

 • Myš
 • Nabíjací kábel
 • Dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách