Bloodborne (CZ The Old Hunters) Región PSN účtu:
český

digitálna distribúcia
29,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
 
Kód produktu: 380287
Sonynevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Bloodborne (CZ The Old Hunters) [ESD CZ CD-Key]

Zažite nočnú moru lovcov, ktorí kedysi strážili Byrgenwerthove najhlbšie a najtemnejšie tajomstvá a odhaľte záhadu za Yharnamovou zlovestnou minulosťou v datadisku Bloodborne: The Old Hunters. Vydajte sa do sveta, kde sú lovci z minulosti navždy uväznení, nájdite mnoho nových kostýmov a zbraní do svojho arzenálu lovca a preskúmajte úplne nové úrovne plné nebezpečenstva, odmien a smrtiacich beštií. • Nový svet zaliaty krvou, osvetlený mesiacom, vo svetle ktorého sa menia známe budovy na spolovice zapadnuté do bahna, naklonené, skreslené. Toto je to miesto, kde dávni lovci, sužovaní nočnými morami, lovili beštie.
 • Astral Clock Tower, masívna, vysoká gotická veža sa dvíha nahor k mesačnej oblohe s vetrom preháňajúcim sa po jej ozdobných chodbách, ponorených do tajomstva.
 • Stretnite celý rad nových spojeneckých lovcov, vrátane niektorých pochádzajúcich z Ďalekého Východu. Aké hrôzy videli, uväznení v tejto večnej nočnej more?
 • Lapená v tomto svete nočnej mory, stratila myseľ niektorých lovcov súdnosť pri love. Už nie sú schopní rozlíšiť beštiu od priateľov, bezcieľne putujú touto nočnou morou a zabijú všetko, čo im skríži cestu. Majte sa na pozore, pretože aj naďalej ovládajú svoje smrtiace lovecké zbrane.
 • Čím je človek svätejší, tým strašnejšou beštiou sa stane. Nič na tom nemení ani fakt, že bol kedysi známym hrdinom Ludwigom. Teraz už zabudol na vodcovské svetlo a plazí sa do krvou zaliatych hĺbok ako niečo, čo možno ťažko nazývať dokonca aj beštiou.
 • Jeden spomedzi dávnych lovcov nikdy nemal rád strelné zbrane. Preto bola pre neho vytvorená na zákazku špeciálna kuša. Ale poznáte to príslovie, že postaviť sa beštii iba s kušou je ...
 • Nová mágia Blacksky Eye umožňuje vypáliť koncentrované svetlo malej kométy z očí. Toto neviditeľné umenie je tajným rituálom cirkvi. A ak sa pozriete dostatočne zblízka, možno odhalíte, že nočná mora lovcov obsahuje veľa takýchto zabudnutých tajomstiev.

  Hra vyžaduje základnú hru Bloodborne!
  Kartu je možné použiť výhradne iba pre českú verziu PlayStation Store! Pred kúpou si pozorne skontrolujte nastavenie krajiny vo vašom PlayStation účte. Elektronickú licenciu vydanú pre konkrétny región nie je možné po vybavení objednávky dodatočne vymeniť za verziu pre iný región!
  Táto karta je predávaná iba formou elektronického kľúča na aktiváciu DLC! • Recenzie na Bloodborne (CZ The Old Hunters)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.