Bus Simulator 18 [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 442355
AstragonCZ titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Bus Simulator 18 [Steam] [PC digital]

Či už v priemyselnej alebo prístavnej zóne, v centre mesta, v okolitých dedinách alebo v biznis parku, v Bus Simulator 18 zažijete zblízka vzrušujúci každodenný život vodiča autobusu v rozľahlej a voľne prejazdnej mestskej oblasti. Sadnite si za volant svojich 8 originálnych licencovaných mestských autobusov od skvelých značiek Mercedes-Benz, Setra, MAN a IVECO a dopravte svojich pasažierov bezpečne a presne na miesto určenia, buď sólo v režime pre jedného hráča, alebo s priateľmi v reálnom živote. časový režim pre viacerých hráčov.

Ako vodič autobusu v 12 rôznych okresoch budete čeliť výzvam premávky vo veľkom meste a všetkému, čo k tomu patrí. Nenechajte sa odradiť zvláštnymi poveternostnými podmienkami, výmoľmi, dopravnými zápchami, vyhýbajúcimi sa cestám, nehodami, staveniskami, nočnou jazdou a špecifickými požiadavkami cestujúcich. Naopak, prevezmite plnú kontrolu nad svojim autobusom, zarábajte peniaze, získajte dobrú povesť vďaka svojmu bezpečnému a presnému štýlu jazdy a užívajte si takmer neobmedzené potešenie z jazdy v autentických mestských lokalitách. Využite tisíce kilometrov virtuálnych ciest a ulíc na získanie nových okresov, nových autobusov a nových možností prispôsobenia.

S rozsiahlou podporou úprav v Bus Simulator 18 neexistujú žiadne obmedzenia: vytvárajte trasy, stavajte si vlastné autobusy, vytvárajte farby autobusov, navrhujte nové mapy a zdieľajte ich s komunitou, alebo si stiahnite a nainštalujte modifikačný obsah dostupný zo Steam Workshop na vylepšenie. váš herný zážitok.

Ale jazdite opatrne s autobusmi, ktoré postavíte! Nespôsobujte žiadne škody ani nehody a dávajte si pozor na rýchlostné radary v okolí mesta, inak by to mohlo mať negatívny vplyv na vašu reputáciu, nehovoriac o vašej peňaženke.

Tak na čo čakáš? Vaša zmena už začala!

Vlastnosti:

 • 8 autobusov od 4 popredných výrobcov je verne reprodukovaných do detailov, vrátane Mercedes-Benz Citaro K, Mercedes-Benz Citaro G, MAN Lion's City autobus, MAN Lion's City CNG kĺbový autobus, SETRA S 418 LE business, SETRA S 416 LE business, IVECO BUS Urbanway a IVECO BUS Urbanway CNG kĺbový autobus.
 • V režime pre viacerých hráčov v reálnom čase môžete jazdiť po 12 okresoch a viac ako 5,8 m2 trás vo voľne zjazdnej mestskej oblasti až s 3 priateľmi, a tak propagovať svoju autobusovú dopravu.
 • Aktualizovaný systém postupu a komplexný prvok riadenia vrátane plánovania trás, nákupu a predaja autobusov, plánovania zamestnancov a početných štatistík zaručia dlhodobú motiváciu hry.
 • Pre nováčikov a profesionálov: môžete hrať v zjednodušenom alebo realistickom režime.
 • Modifikácia: popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte trasy, postavte si vlastné autobusy, navrhnite nátery autobusov, vytvorte nové mapy a zdieľajte ich s komunitou. Môžete si tiež stiahnuť a nainštalovať modifikačný obsah dostupný zo Steam Workshop, aby ste zlepšili svoj herný zážitok.
 • Podpora populárnych volantov, gamepadov, sledovania očí Tobii a TrackIR.
 • Autentické zvuky autobusu, rozsiahly tutoriál a hlasové prejavy pre cestujúcich v angličtine a nemčine, ktoré poskytujú ešte väčšiu atmosféru.
 • Ovládajte svoj autobus v rôznych poveternostných podmienkach, vo dne aj v noci.
 • Prispôsobenie: plne si prispôsobte svoje autobusy rôznymi farbami, vzormi a reklamnými panelmi.
 • Autenticky reprodukované kokpity 4 výrobcov, vybavené mnohými individuálnymi funkciami.
 • Čaká na vás inteligentná umelá inteligencia dopravy a celý rad náročných dopravných situácií (autobusová stanica, nočná jazda, staveniská, odklony, cesty na dlhé vzdialenosti, výmole, dopravné zápchy, nehody a spomaľovače atď.).
 • Pre úplný herný zážitok, rôzne incidenty v autobuse, napr. vnútorné znečistenie a úlomky, špeciálne požiadavky cestujúcich, nedoplatky na cestovnom, hlasná hudba a autá zaparkované na určených autobusových miestach.
 • Moderná technológia: Unreal® Engine 4 poskytuje vysokú úroveň grafických detailov a ohromujúcu kvalitu simulácie.
 • Vytvorte si vlastnú poznávaciu značku pomocou generátora poznávacej značky


 • Názov vydavateľa: Astragon Entertainment GmbH
 • Názov vývojára: stillalive studios
 • Dátum vydania: 13.06.2018
 • Pegi: 3
 • Žáner: Simulátor

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7/8/10 64-Bit
  Procesor: Intel Core i3 se 3,3 GHz alebo AMD Phenom II X4 se 3,2 GHz
  Pamäť: 6 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 750 (1GB VRAM) / AMD Radeon R7 360 (2GB VRAM)
  Pevný disk: 6,5 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Bus Simulator 18, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © 2018 astragon Entertainment GmbH and stillalive studios. Published and distributed by astragon Entertainment GmbH. Bus Simulator 18, astragon, astragon Entertainment and its logos are trademarks or registered trademarks of astragon Entertainment GmbH. "Mercedes-Benz" and the "three-pointed star in a ring" are trademarks of Daimler AG and used under license by astragon Entertainment GmbH. Manufactured under license from MAN. MAN is a trademark of MAN Truck & Bus AG. IVECO BUS and URBANWAY are brands of CNH Industrial. Manufactured under license from CNH Industrial. "Setra" and "K im Kreis" are trademarks of EvoBus GmbH and used under license by astragon Entertainment GmbH. Unreal, Unreal Engine, the circle-U logo and the Powered by the Unreal Engine logo are trademarks or registered trademarks of Epic Games, Inc. in the United States and elsewhere. All intellectual property relating to the buses and bus equipment, associated brands and images (including trademarks and/or copyrighted materials) featured in the game are therefore the property of their respective companies. The buses in this game may vary from the actual products in shape, colour and performance. All rights reserved. All other names, trademarks and logos are property of their respective owners.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE dabingPL titulky