Carneo G-Cross Platinum smart hodinky

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Cena s DPH
128,99 €
Cena bez DPH: 107,49 €
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
22 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
34 €
Predĺžená záruka o 1 rok
20 €
Kód produktu: 409611
Carneo

Carneo G-Cross Platinum smart hodinky [CAR-861029]

S Carneo G-Cross Platinum sa nestratíte

Športové hodinky CARNEO G-Cross Platinum s dotykovým displejom s technológiou GPS dokážu sledovať trasu a údaje o vašej činnosti. Stačí vložiť svoju SIM kartu a môžete mať pri všetkých športových aktivitách k dispozícii telefón na ruke.

Prečo kúpiť

 • smart hodinky Carneo G-CROSS Platinum v elegantnom čiernom outdoorovom prevedení disponuje LCD farebným dotykovým displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky.
 • ak máte radi outdoorové aktivity a masívne hodinky, tak v hodinkách G-Cross Platinum nájdete spoľahlivého partnera. Dokonca v prípade, že si do hodín nevložíte SIM kartu, môžete v prípade problémov bezplatne zavolať pomoc na číslo 112.
 • priamo v hodinkách si spustíte požadovanú športovú aktivitu a po jej skončení si v aplikácii môžete prezrieť vďaka GPS priebeh celkovej trasy na mape.
 • funkcia Šport s možnosťou výberu z 5 preddefinovaných športov priamo v náramku, meranie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, priemerná rýchlosť, priemerné tempo a priemerná kadencia.
 • meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity. Možnosť automatického monitorovania tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity. Meranie krvného tlaku.
 • vďaka podpore SIM karty môžete hodinky používať ako samostatné zariadenie. Hodinky ďalej umožňujú písanie a čítanie SMS, zobrazujú správy a notifikácie zo sociálnych sietí a aplikácií (Facebook, Messenger, WhatsApp a pod.).

Funkcie :

 • V prípade problémov bezplatne zavolať pomoc na číslo 112 aj bez vloženej SIM karty.
 • Hodinky nepotrebujú mať k dispozícii váš telefón. Priamo v hodinkách si spustíte požadovanú, športovú aktivitu. Po jej ukončený máte všetky namerané údaje v hodinkách a po spojení s telefónom aj v aplikácii, kde si môžete prezrieť vďaka GPS priebeh celkovej trasy na mape.
 • Hodinky merajú tep srdca počas celej športovej aktivity, vďaka čomu máte možnosť si svoj tep udržiavať v požadovanej výške a tým spáliť čo najviac kalórií. Po ukončení aktivity, si môžete v grafe prezrieť celkový priebeh tepu srdca.
 • Hodinky disponujú históriou športových aktivít. Pri každej športovej aktivite je zaznamenaná graficky trasa, na základe GPS, graf s tepom srdca, priemerný tep srdca, vzdialenosť, celkový čas športu, spálené kalórie, priemerná rýchlosť, priemerné tempo, priemerná kadencia, dĺžka kroku.
 • Hodinky sú lokalizované do Českého a Slovenského jazyka.
 • Vymeniteľný náramok s veľmi kvalitného antialergického silikónu na ktorého konci je pracka z nehrdzavejúcej ocele.
 • Technológia GPS presne sleduje trasu aktivity, ako je beh, jazda na bicykli, horolezectvo a prechádzky.
 • Dotykový displej pre pohodlné ovládanie, rovnako ako mini smart telefón.
 • Kompas, meranie tlaku vzduchu, spánok, alarm, zvuk, meranie tepu srdca a tlaku srdca.
 • Vstavaná nabíjateľná batéria, ktorá bude nabitá približne za 3 hodiny. Hodinky v núdzovom režime dokážu vydržať až 5 dní. " Bez pripojenia BT a bez vloženej SIM karty". Pri štandartnom používaní sa výdrž batérie skracuje na 2 dni.

Technická špecifikácia

Farba: čierna
Materiál: Silikón + kov
Batéria: Nabíjateľná batéria 480 mAh
Obrazovka: 1,3-palcový okrúhly LCD displej
Rozlíšenie: 240 * 240
Pohotovostný čas: Približne 3 dni
Doba nabíjania: Približne 3 hodiny
BT: 4.0
Vodotesnosť: IP67. Vodotesné.
Veľkosť číselníka: 53 * 48 * 13.6mm
Celková dĺžka: 268 mm
Šírka hodiniek: 23 mm
Hmotnosť: 64g
Hmotnosť balenia: 188 g

Obsah predajného balenia:

hodinky Carneo G-Cross Platinum
nabíjací kolík
užívateľská príručka
ihla pre otvorenie slotu pre SIM kartu


Recenzie na Carneo G-Cross Platinum smart hodinky

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.