Code Name: S.T.E.A.M. Nintendo 3DS

19,99 €
12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
 
Kód produktu: 265897
Nintendonevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia

Code Name: S.T.E.A.M. [3DS]

Vyberte si štyroch členov z tímu agentov, z ktorých každý má svoje vlastné jedinečné osobnosti, na čele so 16. prezidentom Spojených štátov amerických, Abrahamom Lincolnom a bojujte proti mimozemšťanom napádajúcim planétu. Boj je ťahový a z pohľadu tretej osoby, čo dáva tejto strategickej hre pohlcujúci pocit 3PS strieľačky. Online multiplayer a zápasy proti ostatným hráčom ešte pridaváju na zábavnosti.

Mimozemšťania, ktorým musíte čeliť, sú nespočetní, nemilosrdní a desiví. Títo tvorovia z iného sveta majú mnoho rôznych tvarov a veľkú škálu útokov, širokú škálu mobility a húževnatosti. Spoznajte ich postupy a upravte svoju taktiku podľa toho. Budete potrebovať viac než len kotol a parné zbrane na dosiahnutie svojich cieľov, budete potrebovať premyslený plán a taktickú myseľ.

V niektorých misiách sa hodí spoločnosť iných agentov, akonáhle si ale vybudujete svoju jednotku, môžete si vybrať svoj vlastný tím. Preverte jedinečné schopnosti a silné stránky každého agenta a vytvárajte skupiny, ktoré vyhovujú cieľom Vaších misií.

Každý z agentov má primárnu zbraň, v použitý ktorej je zvlášť zbehlý a sekundárnu zbraň, ktorú mu môžete vybrať. Vyberte sekundárnu zbraň a kotol pre maximálnu vyváženosť a všestrannosť svojho agenta na bojisku.

V každej bitke začínajú agenti na stanovených miestach. Keď sa pohybujete v prostredí, hľadajte objekty, ktoré Vás ukryjú pred zrakom mimozemšťanov a odmeny, ako sú medaily a zariadenia. Preskúmajte trasy, ktoré udržia Váš tím v bezpečí a pomôžu naplniť ciele Vašej misie. Najlepšou cestou nemusí byť tá najsamozrejmejšia cesta.

Bitky ponúkajú kontrolné body, kde môžete uložiť svoj pokrok. Môžete tu tiež doplniť svoje parné rezervy, ozdraviť agenta alebo tím, alebo dokonca oživiť padlého člena tímu, tieto služby Vás ale budú stáť medaily.

Je dôležité likvidovať nepriateľov, kedykoľvek je to len možné, ale niekedy je Vašou najlepšou voľbou ukončiť svoj ťah s nejakou parou v rezerve, takže budete môcť prepadnúť mimozemšťanov, keď sa priblížia vďaka Overwatch útokom.

A hoci by ste najradšej bojovali, občas musíte zotrvať pri plnení misie a ísť rovno za cieľom na bojovom poli. A možno budete tiež musieť pre dosiahnutie toho cieľa obetovať kamaráta, alebo dvoch.
Recenzie na Code Name: S.T.E.A.M.

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.