Code Vein (Deluxe Edition) [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
69,99 €
Cena bez DPH: 58,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 435904
BANDAIanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Code Vein (Deluxe Edition) [Steam] [PC digital]

Tvárou zaručenej smrti povstaneme!
V neďalekej budúcnosti priniesla neznáma nemoc skazu do sveta, ktorý dnes poznáme. Týčiace sa mrakodrapy, ktoré boli niekedy symbolmi prosperity sú dnes mŕtvymi hrobkami ľudskej minulosti. V strede deštrukcie leží skrytá spoločnosť zvaná Vein. Táto posledná bašta ľudstva je miestom kde pozostatky ľudstva bojujú o prežitie, sú požehnaní darmi moci, ktoré dostali výmenou za ich spomienky a krvilačnosť. Plne sa poddajte krvilačnosti a riskujte existenciu ako stratení, diabolské existencie, ktoré boli obrané o všetky zbytky ľudskosti. Stratení sa nezastavia pred ničím na ich nekonečnom ťažení za ukojením smädu. Vydajte sa na dobrodružstvo do samotného pekla, kde sa snažíte odomknúť spomienky na vašu minulosť.

Code Vein je príbehom poháňané rozprávanie spojené s prieskumom dungeonov. Vytvorte si vlastnú postavu a vyberte si partnera pri ceste do sveta deštrukcie, ktorý je zamorení stratenými. Využite vašu spojenú silu pre koordináciu útokov a vzájomne sa bráňte pred nečakanými útokmi, alebo mocnými nepriateľmi za využitia rôznych zbraní. Zmeňte pocit z hry výberom rôznych partnerov, z ktorých má každý vlastný štýl súbojov a príbeh.

Vylepšite vašu silu krvi pri využívaní unikátnych útokov, ktorými vysajete nepriateľov pre zlepšenie vašich schopností. Využívaním týchto unikátnych útokov si hráči môžu zvýšiť fyzické schopnosti, oslabiť nepriateľov a využívať nové schopnosti zbraní, či mocné útoky.

Postavte sa strateným pri prieskume magického sveta Code Vein. Vyberte si z rady zbraní ako napríklad bajonety, sekery a oštepy pre prispôsobenie sa obľúbenému štýlu súbojov. Využite strategické kombinácie s partnermi a unikátne schopnosti krvi nepriateľov pre pokorenie najnebezpečnejších nepriateľov.Deluxe Edition obsahuje:

 • Code Vein plnú hru
 • Season Pass
 • Mia bonusový obsah
 • Insatiable Bloodthirst balík doplnkov


 • Názov vydavateľa: BANDAI NAMCO Entertainment
 • Názov vývojára Bandai Namco Studio Inc.
 • Dátum vydania: 26.09.2019
 • Pegi: 16
 • Žáner: Akčná

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7 SP1 alebo Windows 10 (64-bit)
  Procesor: Intel Core i5-2300
  Pamäť: 6 GB RAM
  Grafická karta: GeForce GTX 760 alebo Radeon HD 7850
  Pevný disk: 35 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Zvuková karta: Kompatibilná s DirectX
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Code Vein (Deluxe Edition), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  CODE VEIN™ & ©2019 BANDAI NAMCO Entertainment Inc.


 • Recenzie na Code Vein (Deluxe Edition) [Steam]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.