Concord PS5

Cena s DPH
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 476581
PlayStationEN dabing
PREDOBJEDNÁVKA - plánovaný dátum uvedenia na trh 23. 08. 2024
predobjednajte si tento produkt ešte dnes, a získate
 • Garanciu poradia - predobjednávky sú vybavované v poradí, v akom sú vytvárané
 • Garanciu rýchleho doručenia - tovar Vám zašleme prioritne ihneď po naskladnení
 • Garanciu najnižšej ceny - pokiaľ dôjde k zníženiu ceny predobjednaného produktu
  medzi jeho objednaním a uvedením na trh, bude Vám cena automaticky znížená

Concord [PS5]

Pozor! Pre hranie hry je potrebný prístup k internetu.


PRIDAJTE SA K POSÁDKE NORTHSTAR


Vzlietnite do vesmíru s ďalšími štyrmi priateľmi, spojte sa a hrajte vzrušujúce 5v5 PVP módy proti ďalším hráčom naprieč galaxiou Concord.
Prichádza očakávana strielačka od PlayStation Studios nazývaná Concord. Je to hra z prvej osoby, v ktorej hráte za jedného Freegunnera z posádky Northstar. Posádka Northstar je plná žoldnierov a dobrodruhov.

Spojte sa voči iným hráčom a hrajte naprieč úžasným svetom Wilds of Space v rôznych PVP módoch.

O hre


 • Vaša vysnívaná posádka
  Zvoľte si akého Freegunera chcete hrať - od rôznych mystikov, cez obrovských robotov až po skúsených pištolníkov a liečiteľov, každý z posádky má unikátne zručnosti a schopnosti. Nájdite si toho svojho a ovládnite všetko čo dotyčný ponúka.
  Poskladajte si tím podľa toho čo chcete priniesť do hry alebo sa sústreďte na jednu postavu, ktorú ovládnete na 100 %. Časom si môžete odomknúť aj rôzne kozmetické prvky, modifikátory príbehy a iné doplnky.

 • Prežite dobrodružstvá
  Spolu s priateľmi sa utkajte s nepriateľskými posádkami Freegunnerov a splňte všetk úlohy a výzdy, ktoré ponúka galaxia Concord.
  Plňte denné a týždenné výzvy a odomykajte nové položky pre vašich Freegunnerov. Tieto položky vám povedia viac o ich osobnosti a postavení v galaxii Concord.

 • Rôzne módy
  Pokiaľ ste jeden z tých čo ho nebaví hrať stále ten istý mód dookola tak vás táto hra poteší. Ponúka hneď 6 rôznych PVP módov, ktoré vám umožnia určiť novú úroveň výzvy. Chcete si len tak pohrať s kamarátmi a oddýchnuť si alebo ste pripravený sa do toho oprieť a dobiť galaxiu?

 • Objavte príbeh
  Každý týždeň budete obohatený o filmový klip s rôznymi príbehami, ktor´sa odohrávajú v galaxii Concord. Z týchto klipov sa dozviete príbeh posádky Freegunnerov a aj konkrétnych postáv.

 • Väčší a väčší
  Hra sa bude pravidelne aktualizovať a môžete sa tešiť na nových Freegunnerov, nové módy, mapy a svety bez ďalších nákladov.

 • Cross-play
  Hra Concord ponúka plynulý cross-play a cross-progression medzi konzolami PlayStation5 a PC, čo vám umožní spojiť sa s priateľmi, užívať si všetky svoje úspechy a odomknutý obsah a prístup k funkciám PlayStation - trofeje a váš zoznam priateľov PlayStation - bez ohľadu na to, na akej platforme hráte.
  Pre hranie Concord je vyžadovaný účet pre PlayStation Network.


Výhody hrania na PS5


 • Adaptívne spúšte
  Výbušné šípy, výbuchy raketometov a ďalšie akčné sekvencie hry zažijete priamo na vašich prstoch vďaka dynamickým adaptívnym spúšťam bezdrôtového ovládača DualSense.
 • Haptická spätná väzba
  Dopad vašich schopností pocítite vďaka imerzívnym a responsívnym vibráciám bezdrôtového ovládača DualSense.
 • PS5 Tempest 3D AudioTech
  Zlaďte sa s vašim tímom a počúvajte prichádzajúcich nepriateľov a prichádzajúce projektily pomocou priestorových zvukových efektov Tempest 3D AudioTech. (3D Audio je možné cez zabudované reproduktory TV alebo analógové/USB stereo slúchadlá)
 • Ultra vysokorýchlostné SSD
  Vďaka rýchlemu SSD, ktoré PS5 obsahuje, budete skákať z akcie do akcie vďaka rýchlym načítacím časom.
 • Úchvatné vizuály
  Užívajte si rozlíšenie 4K a vžite sa do sveta galaxie Concord. (vyžaduje kompatibilný 4K displej alebo TV)


Predobjednávka

Predobjednajte ešte dnes a dotanete 5 BETA kódov (z toho jeden je automaticky priradený vám), čiže 4 môžete rozdať kamarátom a zahrať si Concord v BETA verzii. Dostanete ešte aj 1 kód ako voucher pre kozmetické veci v hre Concord.

Gameplay Trailer

Cinematic Trailer

Concord - bude dostupný 23.08.2024.

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách