OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Crusader Kings 2: Dynasty Starter Pack [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 435191
ParadoxEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Crusader Kings 2: Dynasty Starter Pack [Steam] [PC digital]

Koniec Temných časov sa možno blíži, ale v Európe stále vládne chaos. Malicherná šľachta ide proti oslabeným kráľom, ktorí sa stále snažia presadzovať vládu nad svojimi roztrúsenými ríšami. Pápež zvolal krížovú výpravu, aby ochránil kresťanov vo Svätej zemi, a to aj cez to, že sa odmietol vzdať kontroly nad vymenovaním biskupov - a ich bohatstvom. Nastali významné dni. Rozšírte vaše panstvo a zabezpečte budúcnosť vašej dynastie. Naplňte svoje truhlice, menujte si vazalmi, skoncujte so zradcami a kacírmi, Presaďte zákony a spolupracujte so stovkami šľachticov, z ktorých každý má svoje problémy.

Dobrý a spravodlivý pán vždy potrebuje priateľov, ktorí ho budú podporovať. Ale pozor, lojálni vazali sa môžu rýchlo premeniť v nenávistných a závistlivých súperov, niektorí z nich skrátka nie sú tak spoľahliví, ako sa zdajú ... Buďte na všetko pripravení a zlepšujte si svoju povesť, kým si nebude celý svet šepkať vaše meno v bezhraničnej úcte. Máte to, čo je potrebné, aby ste sa stali križiackym kráľom?

Crusader Kings II sa zaoberá historickou etapou, ktorá ovplyvnila ďalší vývoj celého sveta, v hernom zážitku majstrovsky vytvorenom preborníkmi na skvelé strategické hry. Epická hra plná kráľov, intríg a trónov vdýchla život stredovekej Európe ...Dynasty Starter Pack obsahuje:

 • Crusader Kings II: Veľkolepá strategická hra o tróny a dobytie. Veďte svoju dynastiu storočiami vojny a mieru, lásky a nenávisti. Vystúpte na slávu chytrými manželstvami, brutálnou vojnou alebo jednoducho zbožnosťou.
 • Crusader Kings II vlastné návrhy vodcov: Prispôsobte si vzhľad svojho kráľa, aby ste zaistili, že ak niekedy zarobia peniaze s jeho tvárou, bude to vyzerať dobre.
 • Crusader Kings II: Legacy of Rome expanziu: Darmo nenazývajú zložité situácie „byzantskými“. Konštantínopol a posledný Caesars vám prinášajú nové herné možnosti a rozhodnutia.
 • Crusader Kings II: Sword of Islam expanziu:Križiacku výpravu nemôžete mať iba na jednej strane. Zahrajte si s ktorýmkoľvek zo šejkov a kalifov, ktorí bojujú o kontrolu nad Svätým mestom, s novou náboženskou a politickou mechanikou.
 • Crusader Kings II: The Old Gods expanziu:Cestujte späť v čase do čias vikingských dlhých člnov a pohanskej dominancie v Pobaltí. Ako dlho môžete odolávať náporu kresťanstva? Útek, drancovanie a dobrodružstvo.
 • Spôsob života: Hlbšie RPG prvky pre tých, ktorých viac zaujíma budovanie postavy než budovanie impéria. Vyberte si cestu, ktorou pôjdete. Bojovník? Učenec? Majster zvádzania?
 • Názov vydavateľa: Paradox Interactive
 • Názov vývojára Paradox Development Studio
 • Dátum vydania: 21.09.2018
 • Pegi: 12
 • Žáner: Stratégia

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Win7 64-bit
  Procesor: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz alebo AMD 3500+
  Pamäť: 4 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA® GeForce 8800 alebo ATI Radeon® X1900, aspoň 512Mb grafickej pamäte
  Pevný disk: 2 GB voľného miesta
  DirectX®: 9.0c
  Zvuková karta: Kompatibilná s DirectX
  Ďalšie: 3-tlačítková myš a klávesnica
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Crusader kings II: Dynasty Starter Pack, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  Paradox Interactive, CRUSADER KINGS® Copyright© 2013 Paradox Interactive AB All rights reserved. Powered by Clausewitz 2.0