C-TECH Impressio Cappella, Bluetooth reproduktor ALL in ONE, 100W

Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
169 €
159 €
Cena bez DPH: 132,50 €
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 376259
C-tech

C-TECH Impressio Cappella, Bluetooth reproduktor ALL in ONE, 100W [HIFCT8101]

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu so svojimi priateľmi kdekoľvek chcete. V posilňovni, na ihrisku, pri grilovaní, alebo jednoducho doma v záhrade. Vďaka USB konektoru a slotu pre micro SD karty môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek.

Prečo kúpiť C-TECH Impressio Cappella

 • prostredníctvom integrovaného modulu Bluetooth si môžete prehrávať skladby priamo z vášho mobilného telefónu alebo tabletu s výkonným zvukom, plnými basmi a všetkými detailmi. Pokiaľ nechcete, aby sa Váš telefón pri používaní funkcie Bluetooth vybíjal, môžete ho zapojiť do konektora USB na reproduktore
 • ukážte svojim blízkym, ako hráte na gitaru, ako viete spievať, rapovať alebo máte radšej beatbox? Žiadny problém. Pripojte svoju gitaru alebo iný hudobný nástroj a hrajte do prehrávanej skladby napr z USB disku
 • pripojte až 3 mikrofóny, a zaspievajte si spolu s priateľom, priateľkou, alebo s rodičmi. Zažite aj vy to pravé KARAOKE. K reproduktoru dostanete jeden drôtový a jeden bezdrôtový mikrofón.
 • okrem toho je v reproduktore integrované i FM rádio s pamäťou na 25 staníc. Nemáte po ruke žiadne MP3/WMA súbory, alebo hudbu v mobile, jednoducho si pusťte rádio. Vďaka možnosti použiť externú FM anténu, bude príjem signálu omnoho kvalitnejší.
 • k týmto všetkým funkciám nepotrebujete voziť plnú dodávku audio aparatúry. Tento systém všetko v jednom Vám zaistí veľa zábavy s neobmedzeným použitím. Teleskopická rukoväť a kolieska, vám uľahčia prenášanie.
 • integrovaná batéria vydrží napájať reproduktor pri plnom výkone až 8 hodín. Pri optimálnej hlasitosti to môže byť aj 60 hodín a viac. Pokiaľ máte po ruke elektrickú sieť, samozrejme môžete reproduktor napájať zo siete pomocou napájacieho adaptéru, a súčasné nabíjať batériu.
 • Integrovaná batéria vydrží dlhu dobu, je vhodná k častému dobíjaniu a dodá vašej hudbe šťavu !
 • zvuk môžete na výstupe regulovať pomocou hlavného nastavenia hlasitosti, a to aj nastavenie basov a výšok
 • svoj hlas z mikrofónu môžete nastaviť nezávisle na prehrávanej hudbe samostatným ovládačom hlasitosti, a navyše je k dispozícii efekt ECHO
 • úroveň hlasitosti gitary má tiež svoj vlastní ovládač. Nemusíte sa teda báť, že pri vašom speve vôbec nepočujete hudbu, alebo že Vaša hra na gitaru zanikne v príliš hlasitom prehrávaní podmazu.
 • pokiaľ pravé nesedíte priamo pri reproduktore, môžete k jeho ovládaniu použiť dodaný diaľkový ovládač. Ten zvládne väčšinu funkcii : úprava hlasitosti, voľba skladby z USB/SD, voľba FM stanice, zapnutie a prerušenie prehrávania, alebo voľbu zdroja zvuku medzi Bluetooth, FM rádiom, USB kľúčom, alebo SD kartou a AUX-IN vstupom.
 • vďaka diaľkovému ovládaču máte naviac jednu ďalšiu funkciu, ktorá nie je zanedbateľná : Domáce nahrávacie štúdio. Môžete si vytvoriť vlastne nahrávky a to buď z mixu všetkých mikrofónov a gitary, alebo si nahraté pesničku z FM rádia, alebo z externého zdroja, pripojeného na AUX-IN vstup.
 • aj tieto funkcie robia systém C-TECH IMPRESSIO neodolateľným!

Technická špecifikácia

Hlavné vlastnosti
Obrovský výkon 100 W
Prevádzka na batériu - až 8 hodín pri 100% hlasitosti a cez 60 hodín pri optimálnej hlasitosti
Bohatá ponuka pripojenia - 2× drôtový mikrofón + 1× bezdrôtový mikrofón, 2× gitara, AUX-IN, USB, SD, FM rádio, Bluetooth
Prehrávanie audio súborov z USB alebo micro SD pamäťové karty
Maximálna kapacita 32 GB, formátovanie FAT32
Podporované formáty sú MP3, WMA, FLAC
Univerzálne napájanie zo siete alebo na olovený akumulátor so skvelou výdržou a dlhou životnosťou a dokonca aj z autobatérie
Nabíjanie telefónu z USB portu
Konektivita
2× 6,3 mm jack pre gitaru
2× konektor mikrofónu 6,3 mm jack
USB
AUX in (2× cinch)
Line out (2× cinch)
micro SD
Špecifikácie
Výkon: 100 W (RMS)
Rozmer hlavného reproduktora: 12"
Výškový reproduktor
Bassreflex: 2×
Frekvenčný odozva: 30Hz - 18kHz
THD: ? 0,1%
Odstup signálu od šumu: ? 80dB
Napájanie
Zo siete: AC 230V (50 Hz), DC 15 V
Batérie: integrovaný akumulátor 12 V, 12000 mAh
Doba nabíjania: 10-12 hodín
Rozmery (ŠxVxH): 66×39×29 cm (výška s vytiahnutým držadlom 94 cm)
Hmotnosť: 17 kg

Obsah predajného balenia:

Reproduktor
Diaľkový ovládač
1× drôtový mikrofón
1× bezdrôtový mikrofón
Kábel 2× cinch na jack
Externá anténa
Napájací kábel
Manuál

Produktové video


Recenzie na C-TECH Impressio Cappella, Bluetooth reproduktor ALL in ONE, 100W

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.