Dark Messiah of Might and Magic [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
59,99 €
Cena bez DPH: 49,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 416518
UbisoftEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Dark Messiah of Might and Magic [Steam] [PC digital]Svet Might and Magic, ako ho ešte nepoznáte!3D akčný titul okorenený len veľmi jemnými PRG prvkami, ktorý Vás zavádza do nepreskúmanej časti sveta Might and Magic, regiónu Ashan, ktorý je zakliaty apokalyptickým proroctvom. Tým proroctvom je Temný Mesiáš.

Ste obsadený do úlohy mladého hrdinu Saretha, ktorý bol trénovaný v umení boja i mágie, aby sa stretol práve s Temným Mesiášom. Skôr ako sa k nemu dostanete, budete musieť prejsť 12 úrovňami sveta Ashan, kde na Vás čaká široká škála nepriateľov vrátane drakov, goblinov i nemŕtvych, s ktorými budete Vy ako Sareth bojovať pomocou devastujúcich kúzel a s viacerými strelnými, bodných i sečnými zbraňami.

RPG prvok v hre predstavuje možnosť voľby povolania (mága, bojovníka, vraha), vylepšovanie základných vlastností (zranenie, zdravie, odolnosť, rýchlosť) a učenie nových útočných i obranných pohybov a kúzel.

Nechýba ani podpora multiplayeru pre 32 hráčov cez LAN i internet, kde máte na výber zo 4 povolaní a 2 rás. K dispozícií sú aj módy klasické (napríklad DeathMatch), ako i nové (Evolution).

O technologický základ hry sa postaral Source engine od Valve použitý v hre Half-Life 2, ktorý zaisťuje nielen vizuálnu príťažlivosť, ale aj slušný výkon na širokom spektre rôznych konfigurácií, radu špeciálnych efektov, podporu reálnej fyziky, vysokú interaktivitu miest a ďalšie. • 12 rozmanitých úrovní sveta Ashan.
 • 40 sečných, bodných i strelných zbraní.
 • Mágia v podobe útočných prvkov.
 • Výber postavy z troch povolaní.
 • Multiplayer až pre 32 hráčov prostredníctvom LAN alebo internetu.
 • Upravený Half-Life 2 engine.

 • Jedná sa o digitálnu verziu hry Dark Messiah of Might and Magic, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  Recenzie na Dark Messiah of Might and Magic [Steam]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.