Dead Island 2 (Day One Edition) CZ Typ konzoly:

+ Darček: Dead Island 2 steelbook v cene 9,99 €, Dead Island 2 Poster v cene 4,99 €, Dead Island 2 Sticker Sheet v cene 4,99 €, Dead Island 2 litografie v cene 4,99 €
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Dead Island 2 (Day One Edition) CZ - PS4Dead Island 2 (Day One Edition) CZ - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
69,99 €
54,99 €
Cena bez DPH: 45,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 450718
DeepCZ titulky
PREDOBJEDNÁVKA - plánovaný dátum uvedenia na trh 21. 04. 2023
predobjednajte si tento produkt ešte dnes, a získate
 • Garanciu poradia - predobjednávky sú vybavované v poradí, v akom sú vytvárané
 • Garanciu rýchleho doručenia - tovar Vám zašleme prioritne ihneď po naskladnení
 • Garanciu najnižšej ceny - pokiaľ dôjde k zníženiu ceny predobjednaného produktu
  medzi jeho objednaním a uvedením na trh, bude Vám cena automaticky znížená

Dead Island 2 (Day One Edition) CZ [PS5]

Darček - Dead Island 2 steelbook v cene 9,99 €
Tí najrýchlejší dostanú ku predobjednávke darček vo forme steelbooku.
Zobraziť celý popis darčeka
Darček - Dead Island 2 Poster v cene 4,99 €
Najrýchlejší dostanú k predobjednávke plagát s motívom hry.
Darček - Dead Island 2 Sticker Sheet v cene 4,99 €
Najrýchlejší dostanú k predobjednávke nálepky s motívom hry.
Darček - Dead Island 2 litografie v cene 4,99 €
Najrýchlejší dostanú k predobjednávke litografie s motívom hry.

Bonus pre najrýchlejších

Predobjednajte si hru Dead Island 2 a získajte nasledovný obsah:
 • Fan plagát
 • Litografie
 • Samolepky
 • Bonusové DLC
 • Steelbook
Obľúbená sága so zombiemi sa vracia s jedinečnou kombináciou hororu, temného humoru a bláznivým vraždením zombií, ktoré dohromady tvoria epické brakové dobrodružstvo.

Uvidíme sa v pekle!
Day One Edition obsahuje:

 • Dead Island 2 plnú hru
 • Memories of Banoi Pack Memories of Banoi Pack obsahuje dve jedinečné zbrane: vojnovú palicu Banoi a baseballovú pálku Memories of Banoi. Ďalej potom špeciálnu kartu schopností Personal Space, ktorá oslavuje pôvodnú hru Dead Island – nevyhnutný prídavok do arzenálu každého zabijaka zombií.

O hre:

Smrtiaci vírus sa šíri po Los Angeles a mení jeho obyvateľov na žravé zombie. Mesto je v karanténe a armáda ustúpila. Ste pohryznutí, nakazení, ale viac než len imúnni a učíte sa využívať svoju vnútornú zombiu.

Budúcnosť LA (a ľudstva) držíte v rukách iba vy a hŕstka ďalších vychĺbačných kreténov, ktorí sú voči tomuto patogénu náhodou odolní. Zatiaľ čo budete odhaľovať pravdu za epidémiou, zistíte, kto – alebo čo – ste zač. Prežite, vyvíjajte sa, zachráňte svet – jednoducho ďalší deň v LA!

Dead Island 2 je strhujúca akčná RPG z pohľadu prvej osoby, ktorá hráča zavedie na úplne nové ihrisko. Preskúmajte ikonické Los Angeles utopené vo vnútornostiach, štýlové, živé a zamorené zombie. Zoznámte sa s úžasnými postavami. Zabíjajte nespočetné množstvo protivníkov s neuveriteľne krvavými detailmi. A vyviňte sa a staňte sa ultimátnym zabijakom zombií.


Herné režimy

 • Preskúmajte pekelné Los Angeles
  Dead Island 2 hráčov zavedie do tých najslávnejších lokácií Mesta anjelov, teraz postriekaných hrôzou, počas vzrušujúcej brakovej výpravy zo živého predmestia Beverly Hills po svojráznu promenádu Venice Beach.
 • Brutálny kontaktný sandbox
  Súboje ponúknu ten najintenzívnejší, brutálny a násilný zážitok z pohľadu prvej osoby, s množstvom zbraní a taktických (a krvavých) možností, ako sa presekať hordou zombiou. Či už budete krájať, drviť, páliť, či trhať, chceme, aby ste to skutočne pocítili.
 • Staňte sa ultimátnym zabijakom zombií
  Na výber máte šesť postáv, pričom každá má vlastnú jedinečnú osobnosť a dialógy. Schopnosti každého zabijaka si môžete kompletne prispôsobiť vďaka nášmu úplne novému systému schopností, ktorý vám umožní okamžite prerozdeliť body a vyskúšať si tie najšialenejšie kombinácie.
 • Zamorenie zombií
  Ste pripravení užiť si jeden z najpokročilejších systémov likvidácie v hrách? Naše LA sa hemží zombiemi, ktoré vyzerajú a správajú sa úplne realisticky. Tieto zmutované obludy sú oživeným, prehnitým srdcom Dead Island 2 s desiatkami odlišných druhov zombií, z ktorých každý má vlastné mutácie, útoky a stovky vizuálnych variantov s motívmi LA. Naše monštrá sú neutíchajúci, nároční a skutoční obyvatelia Los Angeles. Dokážete prežiť?
 • Filmové kooperatívne dobrodružstvo
  Ako správny zážitok RPG ponúka Dead Island 2 množstvo napínavých úloh, šialenú hŕstku postáv a strhujúci brakový príbeh, ktorý vás skutočne ponorí do svojho zvráteného sveta. Znovuhrateľnosť je zaručená. K tomu pridajte bláznivý kooperatívny režim až pre troch hráčov a zostanete v LA na veľmi dlhý (a brutálny) výlet.

Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabing
Dead Island 2 (Day One Edition) CZ - bude dostupný 21.04.2023.