OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Deliver Us Mars [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 446327
FrontierEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Deliver Us Mars [Steam] [PC digital]

Deliver Us Mars je atmosférická sci-fi adventúra, v ktorej sa vydáte na napínavú misiu s vysokými stávkami, ktorej cieľom je zachrániť lode kolónie ARK ukradnuté záhadnou organizáciou Outward.

Deliver Us Mars je pokračovanie oceňovanej hry Deliver Us The Moon, atmosférického sci-fi dobrodružstva, ktoré prináša strhujúci zážitok zo života astronautov. Preskúmajte nové hranice v napínavej misii, v ktorej ide o život, a získajte späť koloniálne lode ARK, ktoré ukradla záhadná organizácia Outward.

Vlastnosti:

 • NOVÁ ODVÁŽNA MISIA
  Desať rokov po misii Fortuna je ľudstvo na prahu vyhynutia viac ako kedykoľvek predtým. Po záhadnom núdzovom volaní z Marsu sa najmladšia pozemská astronautka Kathy Johannsonová pripojí k lodi Zephyr a jej posádke na poslednú misiu: zachrániť lode kolónie ARK, ktoré ukradla záhadná organizácia Outward, a spolu s nimi zaistiť prežitie ľudskej rasy.
 • HRATELNOSŤ AKO Z INÉHO SVETA
  Vstúpte na palubu lode Zephyr a vydajte sa na cestu zo Zeme na povrch Marsu. Vydajte sa na cestu drsným a neľútostným terénom, aby ste objavili tajomstvá, ktoré po sebe zanechala organizácia Outward. Použite mozog aj silu a prekonajte tak psychické aj fyzické výzvy, nájdite kolóniu ARK a odhaľte motiváciu tých, ktorí stoja za tiesňovým volaním, ktoré vás sem priviedlo.
 • DETAILNE PREPRACOVANÝ ZÁŽITOK
  Zažite vysoko prepracovaný a pútavý príbeh plný zaujímavého herného obsahu. Každý okamih je starostlivo prepracovaný a prináša príbeh plný napätia a emócií spolu s hudbou oceňovaného skladateľa Sandera Van Zantena, najmodernejším snímaním pohybu, úžasnou grafikou a tieňmi a odrazmi v reálnom čase, ktoré zaisťuje Unreal Engine.


 • Názov vydavateľa: Frontier Developments
 • Názov vývojára KeokeN Interactive
 • Dátum vydania: 27.09.2022
 • Pegi: 12
 • Žáner: Adventúra

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: TBD
  Procesor: TBD
  Pamäť: TBD
  Grafická karta: TBD
  Voľné miesto na disku: TBD
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Deliver Us Mars, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © 2022 KeokeN Interactive B.V. All rights reserved. Published by Frontier Developments plc. 'Frontier' 'Frontier Foundry' and the Frontier logo are trademarks of Frontier Developments plc. All rights reserved.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE dabingPL titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách