Detroit: Become Human CZ [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
20,99 €
Cena bez DPH: 17,49 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 413489
QuanticCZ titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Detroit: Become Human CZ [Steam] [PC digital]

Vstúpte do metropoly Detroit blízkej budúcnosti v roku 2038, mesto je omladené predstavením vysoko pokročilých androidov, ktorý existujú iba pre slúženie ľudstvu. Ale to všetko sa zmení...

Vžite sa do kože troch rôznych androidov pri kolísaní sveta na pokraji chaosu. Vaše rozhodnutia dramaticky rozhodujú o dramatických a intenzívnych momentoch hry. S tisíckami rozhodnutí a tuctami zakončení sa podieľate na budúcnosti Detroitu.

Connor
Na ktorú stranu sa pridáte? Staňte sa androidom najvyspelejšej technológie, ktorý vyšetruje scény zločinov a rozruch naprieč metropolov Detroitu. V úlohe špeciálneho policajného vyšetrovateľa Connora, je vašou úlohou asistovať policajnému oddeleniu pri pátraní po deviantných androidoch, ktorým sa pokazilo naprogramovanie, opustili svojich majiteľov, alebo sa stali zločincami. Zostanete pri vašej práci chladní, vypočítaví a analitickí? Alebo začnete súcitiť s kritickými situáciami ostatných androidov a začnete rozmýšľať nad legitímnosťou vašej úlohy?

Markus
Kde nastáva limit pri boji za slobodu? Vaša šanca vzkriesiť iskru, ktorá môže viesť k vzbure androidov leží na pleciach Markusa, ďalšieho z deviantných androidov, ktorému sa pokazilo programovanie. Po úniku od svojho pána a pridaniu sa k narastajúcej ilegálnej skupine, sa Markus dostáva do vedenia organizovaného oslobodenia androidov. Ľudským obyvateľom Detroitu musíte poslať silný odkaz, bude podaný formou pacifistického rozvratu, alebo vzdorovitého násilia?

Kara
Čo znamená stať sa človekom? Prostredníctvom očí novo vyrobeného androida s chybným programovaním sa pozrite na chudobnú a schátralú stránku Detroitu. Kara je označená za deviatného androida a je na úteku spolu nevinným dievčatkom, ktoré ochraňuje. Kara sa ocitá v brutálnom svete, v ktorom ju musíte viesť k prijatiu nerovností okolo nej, alebo k boju proti nim a snahe ochrániť adoptované dieťa.

 • Formujte príbeh, v ktorom rozhodujete o osudoch 3 hlavných postáv.
 • Príbeh ponúka mnoho možností, niektoré rozhodujú o živote a smrti hlavných postáv, ale príbeh vždy pokračuje.
 • Vstúpte do sveta, v ktorom morálne dilemy rozhodujú o budúcnosti zotročených androidov.
 • Po ukončení jednotlivých častí príbehu získate ich mapu s vyznačenými časťami príbehu, ktoré ste si zvolili a tiež s uzamknutými časťami, ktoré môžete neskôr preskúmať.
 • Za každú odomknutú časť príbehu získavate body.
 • Za získané body máte možnosť odomykať galérie, videá, obrázky a ďalšie veci.


 • Názov vydavateľa: Quantic Dream S.A.
 • Názov vývojára Quantic Dream
 • Dátum vydania: 18.06.2020
 • Pegi: 18
 • Žáner: Akčná / Adventúra

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Vyžaduje 64bitový procesor a operačný systém Microsoft Windows 10
  Procesor: Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz alebo AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1GHz alebo AMD FX-8350 @ 4.2GHz
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 780 alebo AMD HD 7950 s 3GB VRAM minimum
  Pevný disk: 55 GB voľného miesta
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Detroit: Become Human, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  DETROIT: BECOME HUMAN: ©2018 Sony Interactive Entertainment Europe ltd. Developed by Quantic Dream. “Detroit: Become Human” is a trademark of Sony Interactive Entertainment Europe. All rights reserved.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE dabingPL dabing

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách