VIANOCE na PlayGoSmart
×

Diablo 4 (Deluxe Edition)

digitálna distribúcia
Cena s DPH
99,99 €
Cena bez DPH: 83,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 462361
BlizzardEN dabing

Diablo 4 (Deluxe Edition) [XBOX X|S digital]

Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.


O hre

Diablo IV je akčný RPG zážitok novej generácie, kde vás čakajú nekonečné zástupy zla, ktoré môžete masakrovať, množstvo schopností, ktoré môžete ovládnuť, desivé dungeony a legendárnu korisť.

Vydajte sa na kampaň sólo alebo s kamarátmi, stretnite zaujímavé postavy v nádherne temnom prostredí a so strhujúcim príbehom, alebo preskúmajte rozsiahly obsah hry a spoločný svet, kde sa hráči môžu stretávať v mestách, aby tam obchodovali, spojili sa proti bossom alebo zostúpili do zón PvP, ktoré preveria ich schopnosti proti ostatným hráčom. Vďaka možnosti hrania a ukladania postupu naprieč všetkými platformami nie je potrebné vytvárať žiadne lobby.

Toto je iba začiatok pre Diablo IV, pretože na obzore už sa zračia nové udalosti, príbehy, sezóny, odmeny a mnoho ďalšieho herného obsahu.


VRACIA SA LILITH, DCÉRA NENÁVISTI

Verzia sveta Sanctuary v hre Diablo IV je obrovská a plná dobrodružných príležitostí. Od udalostí v hre Diablo III: Reaper of Souls uplynulo niekoľko desiatok rokov a Lilith, dcéra nenávisti, je odhodlaná Sanctuary opäť ovládnuť. Možnosti, ako môžete hru hrať, sú bohatšie a rozsiahlejšie ako kedykoľvek predtým a tešiť sa môžete na nasledujúce:
 • Preskúmajte cez 140+ dungeonov a vedľajších úloh počas kampane aj po nej, za ktoré získate odmeny a ktoré prehĺbia váš príbehový zážitok

 • Porazte bossov tak, že sa spojíte s ostatnými hráčmi a nájdete bonusové poklady

 • Lokálne udalosti, ktoré sa objavia na územiach Sanctuary a ponúknu rýchle odmeny

 • Oslobodzujte pevnosti, z ktorých sa potom, čo ich zbavíte skazených démonov a nepriateľských šeliem, stanú priateľské predsunuté základne, ktoré navždy zmenia rozloženie sveta

 • Vývoj postavy vrátane výberu triedy, celého radu schopností, vďaka ktorým ovládnete veľkú moc, a širokej škály kozmetických predmetov

ZÁŽITOK PO KONCI HRY

Hrajte aj po skončení hlavného príbehu vďaka robustnejšej ponuke po konci hry:
 • Fields of Hatred zvýrazní vybrané zóny, kde vás čaká peklo PvP a kde hráči budú môcť zbierať Seeds of Hatred a Red Dust, za ktoré si zaobstarajú jazdné zvieratá a kozmetické predmety.

 • Paragon Boards, ktoré hráčom umožnia prekročiť maximálnu úroveň a pomocou glyfov rozvíjať postavy vďaka epickému novému vrcholu sily.

 • Nightmare Dungeons pomocou pečatí zvyšujú stávky a preveria schopnosti hráčov vďaka divokejším dungeonom.

 • Helltide je pravidelná udalosť, kde sú služobníci Lilith ešte silnejší, ale za ich likvidáciu získate korisť z truhiel Helltide.

 • Whispers of the Dead ponúknu možnosť porovnať si účty v hernom svete a získať odmeny. Za splnené úlohy získate Grim Favors, ktoré potom vymeníte za legendárne vybavenie a ďalšie!

Deluxe Edition obsahuje:

 • Plná hra Diablo IV
 • Bonusový obsah Deluxe Edition
Porovnanie edícií: Vylepšite svoj zážitok z Diablo IV s edíciou Digital Deluxe.

TrailerPozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách