Diablo 4 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Diablo 4 - PS4Diablo 4 - XBOX ONE
59,99 €
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 403739
Blizzardnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia
PREDOBJEDNÁVKA - plánovaný dátum uvedenia na trh 31. 12. 2022
predobjednajte si tento produkt ešte dnes, a získate
 • Garanciu poradia - predobjednávky sú vybavované v poradí, v akom sú vytvárané
 • Garanciu rýchleho doručenia - tovar Vám zašleme prioritne ihneď po naskladnení
 • Garanciu najnižšej ceny - pokiaľ dôjde k zníženiu ceny predobjednaného produktu
  medzi jeho objednaním a uvedením na trh, bude Vám cena automaticky znížená

Doporučené produkty (2)

Diablo 4 [PC DVD]

Temnota znovu prichádza!
Dlho očakávené pokračovanie ponúka pocit temnoty prvého dielu, prepracované mechaniky povolaní a schopností druhého dielu a plynulú hrateľnosť dielu tretieho. Fanúšikovia série si určite prídu na svoje!

Po zničení Black Soulstone, porazení Prime Evil a páde Malthaela, Anjela Smrti, nespočetne životov bolo stratených a obyvatelia Sanctuary sa ocitli v najtemnejších časoch. Roky prešli a ako sa hŕstka ľudí snaží znova budovať, nebezpečie staršie než samotný kraj prichádza. Legendárne meno sa vynára zo zabudnutia - Lilith, dcéra Mephista a údajný predok samotného ľudstva. Jej prítomnosť na Sanctuary reže hlboko do sŕdc ako chlapov tak žien, kultivujúc to najhoršie v nich a ponechávajúc svet temným, beznádejným miestom.

Hra Diablo 4 je poňatá ako dokonalá akčná RPG a verné pokračovanie série
Diablo. Vytvorte si hrdinu v jednej z piatich odlišných tried, z ktorých je každý vybavený celým radom kúziel a schopností. Na dobrodružnej ceste vášho hrdinu cez bohaté a rozmanité scenérie, odhaľujúc epický príbeh a zapájajúc sa do boja s hordami monštier a náročných bossov, získavajte skúsenosti a schopnosti a predmety neuveriteľnej moci.

Diablo 4 je pokračovanie hry Diablo 3, s jednoduchým rozhraním, rýchlou akciou a pudovou hrateľnosťou, ktorú fanúšikovia série Diablo očakávajú a určite si ich užijú. Obsahuje tiež množstvo nových funkcií, ktoré posunie Diablo akčný RPG zážitok na ďalšiu úroveň.

Hra ponúka systém povolaní, ktorý prináša naspäť favoritov ako barbara, druida, či čarodejnicu aj s ďalšími dvoma neohlásenými povolaniami!

Tento krát sa musia hrdinovia postaviť temnote a nenávisti samotnej dcéry Mephista a matky ľudstva, Lilith. Budete aj vy medzi nimi?

Novinkou tohto dielu je otvorený svet, kde budete stretávať veľké monštrá, bočné úlohy a misie, a taktiež aj ďalších hráčov! Keďže je svet otvorený a veľký, budete mať ku dispozícii koňa, ktorého môžete vystrojiť a bude vašim verným spoločníkom s ktorým vtrhnete do boja plynulo behom okamžiku. Hra jedného hráča ale nie je vďaka tejto novinke ochudobnená, takmer všetky prekážky, ktoré vás čakajú sa dajú splniť samostatne a nemusíte hrať v partii. No vždy iba cez internet, pretože offline režim nie je podporovaný.

Zmena prichádza taktiež ku dungeonom, kde prechádzajú zmenou a Blizzard sa snaží aby boli temnejšie, nebezpečnejsie a strašidelnejšie. Sú taktiež náhodne generované, čo pridá ku hernému zážitku lebo každý vstup do dungeonu nie je nikdy taký istý! Taktiež obsahuje náhodné udalosti a stretnutia, ktoré nie su späté iba ku určitému miestu ale sa môžu nachádzať v rôznych situáciách. Prichádza aj nový systém dungeon kľúčov, kde kľúč má špeciálne vlastnosti pre celý dungeon a tým sa zmení jeho mechanika, pasce a nebezpečia ale taktiež zlepšia šancu na lepšie zbrane a výstroj. Tento systém je podobný mythic kľúčom z hry World of Warcraft alebo mapám z Path of Exile.

Samozrejme prichádzajú aj nové monštrá a bossovia, no sú tu aj staré známe ako šialenci Fallen, divoký Goatmeni a mnoho ďalších. Vaši nepriatelia prichádzajú s novými a vylepšenými schopnosťami a affixami, napríklad keď má príšera Multishot, tak v prípade Fallen Shamana, neoživí len 1 démona ale 3. Nový Stagger systém vnáša do hry ďalšiu brutalitu a realitu hier novej generácie, kde pri vašich útokoch proti bossom, ktoré obmedzujú pohyb a útoky vašich nepriateľov, tak napĺňate Stagger meter, ktorý keď je plný tak v prípade bossa Ashava jej zlomité čepele a tým znížite jej zranenia a nebezpečie voči vám.

Mnoho nových vecí a zbraní s novými schopnosťami a affixami. Nová Mythic úroveň vecí. Vyrovnaná sila setových a legendárnych vecí, aby sa celá postava nemusela prispôsobovať iba setom. Mythic veci sú mocné a vďaka tomu, môžete nosiť iba 1 kus, pretože sú silné a majú 4 legendárne sily. Taktiež prichádzajú Runy a Runové slová z Diablo 2, ktoré majú 2 typy: stavové runy a efektové runy.

Výmena a predaj vecí bol vyžadovaný prvok predošlého D3 titulu. Vďaka tomu hra obsahuje tento prvok, aj keď vývojári chcú aby hráči si radšej zohnali svoju výzbroj normálnou cestou prechádzaním dungeonmi atď. Preto sú veci delené do 3 kategórii: voľný predaj, obmedzený predaj (vymeniteľné 1 krát) a najväčšia kvalitá vecí nie je predajná/vymeniteľná. Na tomto systéme sa ešte pracuje a nie je finálny.

 • Temnota originálnej hry Diablo.
 • Systém povolaní a schopností hry Diablo 2.
 • Hrateľnosť a herné mechaniky hry Diablo 3.
 • Povolania barbar, druid, čarodejnica a 2 ďalšie.
 • Postavte sa matke Lilith.
 • Nový bojový prvok pre každú postavu. Budete môcť spraviť výpad a vyhnúť sa tak dobre načasovaným útokom monštier a hráčov.
 • Nová Mythic úroveň výstroje a runy.
 • Omnoho viac!

  Všetky informácie zverejnené o tomto produkte nie sú záväzné a môžu sa zmeniť v nasledujúcich mesiacoch! • Diablo 4 - bude dostupný 31.12.2022.

  Súvisiace produkty (2)


  Recenzie na Diablo 4

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.