DOOM Eternal (Deluxe Edition) [Bethesda Launcher]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
69,99 €
Cena bez DPH: 58,33 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 435918
BethesdaEN dabing

DOOM Eternal (Deluxe Edition) [Bethesda Launcher] [PC digital]

Vyvíjané firmou ID Software, DOOM Eternal je ďalšie pokračovanie cenami ovenčenou a najlepšie predávajúcou hrou DOOM (2016). Zažite ultimátnu kombináciu rýchlosti a sily, kde si pretrháte cestu naprieč dimenziami s vylepšeným bojovým systémom. Poháňané idTechom 7 a doprevádzané adrenalínovým soundtrackom zloženým Mickom Gordonom, DOOM Eternal vám dáva kontrolu nad DOOM Slayerom s ktorým rozstrieľate nových aj klasických démonov so silnými zbraňami v neuveriteľných doposiaľ neukázaných svetoch.

Vypustite ohromnú silu DOOM Slayera. S vylepšenou zbrojou a arzenálom nových a vylepšených zbraní, vrátane do pleca vsadeného kanónu s plameňometom, výsuvnou čepeľou a novou výpadovou schopnosťou, budete rýchlejšími a smrtiacejšími než kedykoľvek predtým. Zničte všetkých démonov stojacich vo vašej ceste s vylepšenou radou zbraní a módov, vrátane Meat Hook nástavca pre Super Shotgun aby ste sa mohli pritiahnuť ku nepriateľom z pekiel tvárou v tvár.

Vyhlaďte viacej démonov než predtým, každý s jeho vlastnými útokmi a schopnosťami. Klasiky pre fanúšikov ako Pain Elemental, Archvile a Arachnotron sa vracajú späť, kým množstvo nových démonov prichádza ako sú napríklad DOOM Hunter a Corrupted Marauder. DOOM Eternal systém zničenia démonov vezme vašu fantáziu do nových úrovní tým, že zaručí, že každé potiahnutie spúšte bude vzrušujúce.

Keď hráte ako Slayer, dovoľte reálnym hráčom vpadnúť do vašej kampane ako démon pre dramatické a nepredvídateľné zvraty vždy keď hráte kampaň. Alebo sa pripojte sami ako démon a vtrhnite do kampane kamaráta alebo do kampane ostatných hráčov. Prepadnite ostatných buď samy alebo s iným hráčom ako časť loveckej partie, aby ste dali Slayerovi okúsiť čo je to skutočné peklo.

Pretrhajte si cestu naprieč epickými, doteraz nevidenými svetmi. Buďte svedkami padajúcich mrakodrapov v Pekle na Zemi. Prebojujte sa cez inváziu na Phobose a objavte starodávne tajomstvá sveta DOOM. Vďaka idTech7 sú všetky prostredia prinesené k životu v nevídaných detailoch.

Deluxe Edition obsahuje:

 • Year One Pass - Prístup k dvom doplnkom kampane, ktoré budú vydané v prvom roku od dátumu uvedenia DOOM Eternal na trh. Tieto samostatné príbehy ponúkajú nové perspektívy a nové spôsoby hrania a skúmajú kataklyzmatické udalosti, ktoré viedli k pádu Zeme proti démonom.
 • Skin Demonic Slayer
 • Classic Weapon Sound Pack - Zvukové efekty spätného rázu pre všetky vaše večné zbrane DOOM


 • Názov vydavateľa: Bethesda Softworks
 • Názov vývojára id Software
 • Dátum vydania: 20.03.2020
 • Pegi: 18
 • Žáner: Akčná

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: 64-bit Windows 7 / 64-Bit Windows 10
  Procesor: Intel Core i5 @ 3.3 GHz alebo lepší, alebo AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz alebo lepší
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4GB) alebo AMD Radeon R9 280(3GB), AMD Radeon R9 290 (4GB), RX 470 (4GB)
  Pevný disk: 80 GB voľného miesta
  Jedná sa o digitálnu verziu hry DOOM Eternal (Deluxe Edition), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © 2019 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. DOOM, id, id Software and related logos are registered trademarks or trademarks of id Software LLC in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE dabingPL dabing

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách