Dr Kawashima’s Brain Training Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
30,99 €
Cena bez DPH: 25,83 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 403235
NintendoEN dabing

Dr Kawashima’s Brain Training [NSW]

Pripravte svoj mozog na nové výzvy v Dr Kawashima's Brain Training pre Nintendo Switch! Užite si nové cvičenia, z ktorých niektoré využívajú infračervenú kameru umiestnenú na pravom Joy-Cone, alebo si vyberte z klasických cvičení z predošlých Brain Training hier, ktoré môžete ovládať stylusom (pribalený v krabicovej distribúcii hry) alebo svojim prstom. Je to vo vašich rukách!

Otestujte svoje schopnosti v zmesi cvičení a testov s rôznymi hernými štýlmi, napríklad s Nintendo Switch vo vertikálnej polohe a ovládaním pomocou stylusu alebo prstu, alebo využite infračervené kamery na pravom Joy-Cone, ktoré rozoznajú tvar vašich prstov!

 • Riešte, matematické rovnice pomocou vašich prstov, aj keď máte odpoveď na jazyku, budete musieť jednať rýchlo!
 • Pokúste sa vyhrať - a prehrať - pomocou vašich prstov v hre kameň, papier, nožnice.
 • Spájajte písmená a tvorte z nich slová.
 • Zapamätajte si zobrazené fotografie a cvičte si fotografickú pamäť.
 • Skáčte cez prekážky, zatiaľ čo budete vyberať najväčšie číslo.
 • A ďalšie hry!..

  Každý s jedným Joy-Conom v ruke, stretnite sa s priateľmi alebo rodinou vo vybraných druhoch tréningu, vrátane súťaže počítania vtákov za čas alebo počítanie počtu krábíc a ďalšie.

  Vypočítajte si svoje celkové hodnotenie staroby mozgu (Brain Age Score) splnením niekoľko na seba nadväzujúcich cvičení zameraných na rýchlosť spracovania informácii, krátkodobú pamäť a sebaovládanie. Myslíte, že si počnete lepšie než vaša rodina a priatelia? Nastavte si upozornenia, vďaka ktorému vás vaše Nintendo Switch každý deň upozorní na vaše denné cvičenia - a to aj keď konzola bude v režimu spánku.

  Pokiaľ ste pripojení k internetu a máte členstvo v Nintendo Switch Online, môžete ukázať svoje výsledky v herných rebríčkoch a hrať so svojimi priateľmi! Spoločnosť Nintendo zároveň chystá pravidelné usporiadanie majstrovstiev sveta v Brain Trainingu.
 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách