Dungeon Siege 2 [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
3,99 €
Cena bez DPH: 3,33 €
 
Kód produktu: 416703
Microsoftanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Dungeon Siege 2 [Steam] [PC digital]

Pred tisíckami rokov skrížili Azunaiský rytieri meče s Zaramothovými légiami v konečnej bitke dlhého povstania. V okamihu, keď sa Zaramothov meč stretol s Azunaiovým štítom sa zem začala triasť. Magické sily sa uvoľnili v ohromnom výboji a zničili obe armády. Na mieste zostala len rozvrásnená zem ako pripomienka tohto súboja, tomu miestu sa od tej doby hovorí Plain of Tears.

Až po tisíckach rokoch sa mágia rozšírila do všetkých kútov sveta, prístupná každému kto ju dokázal ovládnuť. Ale príliv mágie začal slabnúť, keď sa z Plain of Tears ozvalo volanie Zaramothovo dediča. Jeho sila rastie každým dňom, ovláda všetkých ktorí dovolia zničiť tých ktorí jej vzdorujú. Keď sa nenájde nikto, kto by sa mu postavil, kruh sa uzavrie a vráti sa starý poriadok.


V Dungeon Siege 2 sa vrátite do krásnej zeme Aranna. Zem je poznamenaná občianskou vojnou a hranice medzi dobrom a zlom boli takmer zmazané. Vytvorte si elitnú skupinku spolubojovníkov a postavte sa Valdisovi, zločincovi, ktorý sa rozhodol zaviesť na svete poriadok za každú cenu.Jedná sa o digitálnu verziu hry Dungeon Siege 2, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


Recenzie na Dungeon Siege 2 [Steam]

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.