Elektrická kolobežka LAMAX E-Scooter S11600

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
679,90 €
479,99 €
Cena bez DPH: 399,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 436796
Lamax

Elektrická kolobežka LAMAX E-Scooter S11600 [LMXES11600]

Pešky je to ďaleko a do MHD sa ti nechce? Naskoč na elektrickú kolobežku a rozhýb sa ulicou rýchlosťou až 25 km/h. S dojazdom 40 kilometrov sa nemusíš obmedzovať len na svoje najbližšie okolie. Silný 350 W motor ťa vytiahne do kopca a bezdušové 10˝ pneumatiky jednoducho predbehnú dlažobné kocky aj ďalšie nerovnosti. Za šera a v tme budeš žiariť vďaka jasnému svetlu a bočným LED páskam a pred každou prekážkou ťa zastaví spoľahlivá kotúčovka.

Prečo kúpiť LAMAX E-Scooter S11600 ?

 • Prekľučkuj mestskou džungľou
  Plávaj mestom rýchlo, ekologicky a bez kolón. LAMAX E-Scooter S11600 ťa dostane na miesta, kam s autom ani motorkou nemôžeš. Rekuperácia behom jazdy z kopca a brzdenia vracia časť energie späť do ohromnej 11,6Ah baterky. Vďaka Smart Power Managementu potom z kolobežky vymačkáš omnoho viac než u konkurencie s obdobnými parametrami a na jedno nabitie prejdeš až 40 kilometrov. Aby si pri tom nemusel nonstop držať plyn, vybavili sme kolobežku automatickým tempomatom, ktorý sám udrží nastavenú rýchlosť.
 • Viac palcov, väčšie pohodlie
  Väčšie kolesá, než má LAMAX E-Scooter S11600, by si na porovnateľných kolobežkách hľadal len ťažko. 10˝ pneumatiky sú navyše bezdušové, takže defekt ťa nikdy nezastaví. Čo ťa naopak stopne rýchlo a bezpečne, je mechanická kotúčová brzda, ktorá ihneď reaguje na stlačenie páčky. Na kockách aj staršom asfalte potom oceníš odpružené zadné koleso, ktoré vyžehlí každú nerovnosť.
 • Vychytávky a bezpečie v tme
  Riadiť zatiaľ musíš sám, ale o všetko ostatné sa postarajú technológie. Skrz mobilnú appku kolobežku behom sekundy zamkneš alebo rovnako ako na displeji skontroluješ dojazd a vyberieš jazdný režim. LED svetlo a štýlové bočné LED pásky zaistia, že ťa v tme na ceste nikto neprehliadne, zato si užiješ ich top design pri každej jazde.
 • 40 km dojazd vďaka Smart Power Managmentu
  S takou porciou kilometrov to cestou z práce alebo zo školy môžeš vziať kľudne okľukou. Alebo si urobiť výlet. Vďaka Smart Power Managementu z kolobežky vydoluješ o mnoho viac, než u konkurencie s obdobnými parametrami.
 • Silný 350 W motor zvládne aj stúpanie
  Rýchla akcelerácia a zdolávanie kopcov sú pre kolobežku samozrejmosťou. S pomocou vyššieho výkonu 350 W sa nezastavíš ani v 15° kopci. V tých prudších sa neboj kolobežke trochu pomôcť, baterka ti bude vďačná.
 • Maximálka 25 km/h
  Prepni na športový režim, uži si jazdu rýchlosťou až 25 km/h a vyhni sa kolónam. Po meste dôjdeš všade raz dva.
 • 10˝ bezdefektové kolesá a odpruženie
  Pumpičku nechaj doma, tu defekt nehrozí. 10˝ bezdušové pneumatiky nikdy nepichneš a odpružené zadné koleso zaistí hladkú jazdu na akomkoľvek povrchu. V kľude zostáva aj zadný blatník, ktorý sme vystužili odolnou kovovou konštrukciou.
 • 11 600 mAh batéria s rekuperáciou
  Natiahni si každú jazdu vďaka rekuperácii. Behom jazdy z kopca a brzdenia sa časť energie vracia späť do veľkokapacitnej 11 600 mAh baterky. Efektívne a ekologické.
 • Kotúčová brzda
  Účinná kotúčovka ťa spoľahlivo zastaví na pár metroch. Ovláda sa mechanickou páčkou, takže nedochádza k žiadnemu omeškaniu a kolobežka začne brzdiť ihneď po stlačení.
 • Mobilná appka
  Maj svoju kolobežku pod palcom. Z mobilnej appky ju jednoducho zamkneš, nastavíš tempomat, upravíš maximálku, alebo skontroluješ dojazd, štatistiky a počet uplynulých kilometrov.
 • Automatický tempomat
  Po desiatich sekundách jazdy nad nastavenou rýchlosťou sa zapne tempomat, takže môžeš pustiť plyn – kolobežka pôjde sama, dokiaľ nepribrzdíš. Ideálne na rovné úseky napríklad na cykloceste. Tempomat môžeš kedykoľvek vypnúť v aplikácii.
 • Maximum pohodlia s vyššími riadidlami a háčikom na batoh
  Jazda nie je len o tom, dostať sa do cieľa. Pre tvoj maximálny komfort sme na kolobežku pridali háčik na tvoju bagáž a riadidlá vyvýšili, aby sa jednoducho ovládala aj vyšším ľuďom.
 • LED osvetlenie
  K hlavnému LED svetlu sme pridali ešte bezpečnostné LED pásiky po stranách, ktoré okrem väčšej bezpečnosti uceľujú aj celkový design kolobežky.
 • LCD displej
  Na displeji máš všetko, čo potrebuješ – rýchlosť, stav batérie, ovládanie svetiel a zvolený jazdný režim.
 • Vychytaný design a ABS povrch
  Štýl je jedna vec, použiteľnosť druhá. Mysleli sme na obe, preto majú riadidlá aj doska protišmykovú ABS úpravu pre ten najlepší grip a jednoduchú údržbu. Bočné LED pásiky zasa skvele vyzerajú a budeš viditeľný aj v tme.
 • ECO a Sport režim
  S voľbou režimu si vždy zvolíš rýchlosť, ktorú aktuálne potrebuješ. Pokiaľ sa ponáhľaš, hodíš tam Sport a ideš až 25 km/h. S ECO režimom si zasa predĺžiš dojazd na maximum. Všetko ide ešte upravovať priamo v aplikácii..
 • Zložené za 3 sekundy
  Vďaka inovovanému systému skladania je kolobežka pevnejšia než kedykoľvek predtým a aj napriek tomu je rýchlo zložiteľná.

Technická špecifikácia

Výkon: 350 W (maximálny okamžitý výkon až 600 W)
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
2 režimy rýchlosti: ECO – max 18 km/h, Športový – max 25 km/h (možnosť nastavenia v APP)
Maximálny dojazd: 40 km
Kolesá: 10˝ (bezdušové pneumatiky – bezúdržbové a bezdefektové)
Brzdný systém: mechanická kotúčová brzda
Farba: čierna
Hmotnosť: 15 kg
Materiál konštrukcie: hliník
Maximálna nosnosť: 120 kg
Maximálny uhol stúpania: 15°
Rozmery (zložená): 115 × 43 × 51 cm
Rozmery (rozložená): 115 × 43 × 120 cm
Výška riadidiel: 118 cm
Rozmery nášľapu: 16 × 15 × 61 cm (výška, šírka, dĺžka)
Doporučené požiadavky na jazdca: výška 130 – 190 cm, hmotnosť <120 kg,vek 10 – 60 rokov
LCD displej: ÁNO (rýchlosť, stav batérie, LED osvetlenie, rýchlostný režim)
Výbava: LED osvetlenie, odpruženie (možno nastaviť tuhosť odpruženia), kotúčová brzda, zvonček, háčik na batoh, zvonček)
Dokúpiteľné príslušenstvo: sedlo, brašna, držiak na telefón a všetky náhradné diely
Ďalšie funkcie: aplikácia pre Android a iOS, tachometer, poistka proti nechcenému rozjazdu, voľba rýchlostného režimu, ukazateľ stavu batérie, automatická rekuperácia, automatické vypnutie
Funkcia aplikácie: nastavenie tempomatu, zámok, prepnutie režimov, ovládanie LED svetiel, nastavenie rýchlostných limitov, stav batérie, teplota batérie, celková prejdená vzdialenosť kolobežky, ostávajúci dojazd
Bezpečnostné prvky: poistka proti nechcenému rozjazdu, LED osvetlenie bočné aj predné, pomaljší ECO mód pre začiatočníkov a úsporu energie, zvýšené riadilá, odpružené zadné koleso, nemožnosť nabíjať pokiaľ je kolobežka zapnutá, zvonček, zámok, 100% legálne pre prevádzku v ČR/SK a väčšine štátov EU
Typ batérie: 36 V, líthiová
Kapacita batérie: 11 600 mAh (417 Wh)


Recenzie na Elektrická kolobežka LAMAX E-Scooter S11600

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.