Emos GP Nabíjacia batéria ReCyko 950 (AAA) 2 ks

9 €
6,90 €
Cena bez DPH: 5,75 €
Kód produktu: 472034
GP

Emos GP Nabíjacia batéria ReCyko 950 (AAA) 2 ks [B25112]

Nabíjacie batérie GP ReCyko

Máte nabitú a spoľahlivú batériu po ruke presne vtedy, keď ju potrebujete? Dosiahnete s nimi finančné úspory a navyše znížite uhlíkovú stopu, ktorú po sebe zanechávate ich používaním? Nabíjateľná batéria GP ReCyko všetky tieto požiadavky bez problémov spĺňa.
Nová generácia batérií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov na bežné aj profesionálne použitie, vám prináša ešte lepší výkon a je šetrná k životnému prostrediu. V kombinácii s inteligentnými nabíjačkami ReCyko dosiahnete jedinečný koncept nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám používaním batérií ReCyko šetríte prírodu aj svoju peňaženku.

O produkte

 • Extrémne dlhá životnosť batérie
  Nabíjacia batéria GP ReCyko sa môže pochváliť extrémne dlhou životnosťou batérie. Je to jedna z batérií s najvyššou komerčne dostupnou kapacitou na trhu. Pretože vás nesklamú ani pri nadmernej záťaži, obľúbite si ich pri širokej škále aktivít.

 • Pripravené na okamžité použitie
  Batérie ReCyko sú rozbalené a pripravené na okamžité použitie. Nemusíte sa starať o ich prvé nabitie ani sa obávať nízkeho výkonu v dôsledku dlhodobého skladovania v obchode. Batérie GP sú totiž prednabité už z výroby, patria k batériám s najvyššou výdržou, ktoré sú bežne dostupné na trhu, a vyznačujú sa schopnosťou dlhodobo si udržať energiu. Okrem toho majú na rozdiel od iných batérií na trhu deklarovanú kapacitu po zakúpení.

 • Šetrné k životnému prostrediu
  Ekológia hrá v batériách ReCyko dôležitú úlohu. Na výrobu batérií sa používa viac ako 10 % materiálu z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnosti najvyšší podiel na trhu. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je recyklovateľných. Výrobca však nezabudol ani na krabicu a aj v tomto smere si drží prvenstvo. Batériový balík je prvý svojho druhu na svete, ktorý je vyrobený len z papiera - takže je plne ekologický a recyklovateľný.

 • Nová generácia nabíjateľných batérií
  GP uviedla na trh Ekologickú generáciu nabíjateľných batérií pod značkou ReCyko, ktoré využívajú pokročilé výrobné technológie a nadväzujú na úspech predchádzajúcich radov nabíjateľných batérií. Rad ReCyko ponúka ešte lepšie a výkonnejšie batérie s dlhou životnosťou. Po niekoľkých použitiach dokonca poskytujú o niečo vyššiu kapacitu, a teda aj výdrž, ako je uvedené na obale. Tieto batérie sú ideálne na každodenné používanie.

 • Nabíjacie batérie oceníte doma aj v prírode
  Máte radi veci pod kontrolou? Potom si zamilujete batérie GP ReCyko. Je to preto, že sú vyrobené tak, aby spĺňali vysoké požiadavky svojich používateľov pri všestrannom použití. Ich dlhú životnosť a prednabíjanie z výroby oceníte už pri prvom použití. Stanú sa vaším spoľahlivým pomocníkom pri každodennom používaní v domácnosti, ale podržia vás aj v teréne, kde potrebujete mať stopercentnú istotu, že budú napájať vašu čelovku alebo iné zariadenie, ktoré potrebujete mať po ruke.

 • Batérie s minimálnou uhlíkovou stopou
  Batérie ReCyko okrem toho, že sú plne spoľahlivé, potešia aj svojou minimálnou ekologickou stopou. Batérie GP ReCyko sú totiž vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Už recyklované zdroje sa používajú vo výrobnom procese. Väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je tiež recyklovateľná. Okrem toho spoločnosť GP myslela aj na ekologické papierové obaly. Vďaka tomu sú batérie GP skvelým produktom pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí.


Kľúčové vlastnosti

 • Nabíjacie batérie GP nového ekologického radu ReCyko
 • Vhodná na každodenné použitie ako doma, tak aj v profesionálnych zariadeniach
 • GP ReCyko 950 AAA sú batérie ideálne napr. pre diaľkové ovládače, svietidlá a čelovky, hodiny a budíky a ďalšie
 • Ultra vysoká výdrž a dlhá životnosť
 • Kapacita nabíjacích batérií 950 mAh
 • Veľmi dlhá životnosť viac ako 500 nabíjacích cyklov
 • Dodávajú sa už prednabité s možnosťou okamžitého použitia
 • Batérie vyrobené z recyklovaných materiálov a ďalej recyklovateľné
 • Papierový obal je plne ekologický

Technická špecifikácia
Veľkosť batérie AAA
Napätie batérie 1,2 V
Chemické zloženie NiMH
Možnosť nabíjania Áno
Počet nabíjacích cyklov Viac ako 500
Prevádzková teplota -20 °C až +50 °C
Kapacita 950 mAh
Hmotnosť 15 g
Rozmery 10,5 × 44,5 mm

Obsah balenia:

 • 2 ks, papierová krabička
 • Dokumentácia


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách