Empire of Sin (Deluxe Edition) [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 417367
ParadoxEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Empire of Sin (Deluxe Edition) [Steam] [PC digital]

Empire of Sin je strategická hra od Romero Games a Paradox Interactive, ktorá vás zavedie do srdca nemilosrdného zločineckého podsvetia 1920 rokov, čo bolo v Chicagu obdobie prohibície. Vašou úlohou bude sa biť, ohúriť a zastrašovať ostatných, dostať sa až na vrchol a za každú cenu sa na ňom udržať.

Táto noirová hra vás hodí priamo do lesku a biedy rušných 20. rokov, kde budete operovať v zákulisí drsnej galérie organizovaného zločinu.

Vyberte si podnik a založte základy vašej zločineckej ríše (nech už to budú nelegálne obchody s alkoholom, odborová ochrana, či kasína) a vybudujte si tým verných mafíánov, vďaka ktorým si vytvoríte reputáciu na uliciach. Ako náhle si urobíte meno, rozvíjajte svoj vplyv tak, že budete zaberať konkurenčné územia a obohacovať ten svoj repertoár o ďalšie podniky.

Preskúmajte ulice Chicaga a interagujte s živými postavami, z ktorých každá má svoj vlastný život a bude reagovať na to, čo urobíte (alebo neurobíte). Ohovárajte donucujte, zvádzajte, vyhrážajte sa či zabíjajte - hlavne aby bolo po vašom.

Pokiaľ dôjde na rany, samozrejme hypoteticky a vaša banda bude potrebovať ostatným udeliť iné posolstvo, stretnite sa v brutálnom ťahovom súboji. Strategicky naverbujte gangsterov a vybudujte si silnú chémiu v rámci tímu, aby ste maximalizovali bojové poškodenie a upevnili si tak svoju moc v meste.

Uzatvárajte alebo porušte aliancie, podplácajte policajtov a obchodujte na čiernom trhu, aby ste pozdvihli svoju frakciu a rozšírili svoju zločineckú rodinu. Ale nepriateľov si vždy držte nablízku a postarajte sa, aby ste mali svojich špehov a oči všade.

Nech už sa na vrchol dostanete pomocou násilia, sociálneho vplyvu, alebo známostí po celom meste, kráľom či kráľovnou Chicaga sa môžete stať rôznymi spôsobmi. Vďaka rôznym štartovným podmienkam a neustále sa meniacej dynamike v skupine nebudú žiadne dva prejdenia hrou rovnaké.

Empire of Sin (Deluxe Edition) obsahuje:

 • Plnú hru Empire of Sin.
 • Mobster pack.
 • Golden weapon set.
 • Curb stomp execution.

  emp


 • Názov vydavateľa: Paradox Interactive
 • Názov vývojára Romero Games
 • Dátum vydania: 01.12.2020
 • Pegi: 16
 • Žáner: Stratégia

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows® 8.1 64 bit or Windows® 10 Home 64 bit
  Procesor: Intel® Core™ i3-530 or AMD® Phenom™ II X3 720
  Pamäť: 4 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia® GeForce™ GTX 460 (1GB) or AMD® Radeon™ R7 250 (2GB), AMD® Radeon™ Vega 11
  DirectX: Verzia 11
  Pevný disk: 10 GB voľného miesta
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Empire of Sin (Deluxe Edition), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  ©2020 Paradox Interactive. Empire of Sin and Paradox Interactive are trademarks and/or registered trademarks of Paradox Interactive AB in Europe, the U.S., and other countries. Developed by Romero Games.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách