OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

F1 Manager 22 [Steam]

digitálna distribúcia
54,99 €
28,99 €
Cena bez DPH: 24,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 446280
FrontierEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

F1 Manager 22 [Steam] [PC digital]

Získajte náskok pred ostatnými, predobjednávajte hneď teraz a získajte päť dní predbežného prístupu a 10% zľavu.

Vydajte sa do sveta F1 v oficiálnom licencovanom titule F1 Manager 2022. Staňte sa šéfom tímu konštruktérov a vyberte si zamestnancov a jazdcov na sezónu 2022. Vďaka kompletnej licencii F1 a vernej prezentácii nebudete F1 Manager 2022 len hrať – budete ním žiť.

Vlastnosti:

 • Kariéra - Buďte najlepší
  Napíšte novú kapitolu vo vzrušujúcej novej ére F1. Vyberte si svoj tím F1 a doveďte ho až k úspechu v oficiálnych pretekoch sezóny 2022. Začnite svoju cestu na chvoste závodného poľa alebo zamierte na stupne víťazov – v titule F1 Manager je voľba na vás. Vašou úlohou bude zapôsobiť na predstavenstvo tým, že splníte sezónne aj dlhodobé ciele a zaistíte tak svojmu tímu úspech v nadchádzajúcich rokoch.
 • Centrála – Vybudujte svoj tím
  Tím konštruktérov je srdcom všetkých závodných operácií. Medzi pretekmi budete z centrály tímu ovládať každý detail. Sledujte výkony svojich hviezdnych jazdcov a zamestnancov, udržujte financie v čiernych číslach a preťahujte špičkových odborníkov z ostatných tímov, nech získate výhodu do ďalších závodov.
 • Továreň – Zdokonaľte svoje vozidlá
  Zoznámte sa s novým dizajnom vozidiel na rok 2022 a stretnite sa so súpermi naozaj na blízko. Pripravujte nové komponenty pre svoje vozidlá a pripravte ich na ďalšie závody. Zvoľte si svoj prístup, s ktorým získate výhody na nadchádzajúcich okruhoch – vyviniete vyvážený systém, zameriate sa na oblasti, ktoré treba zlepšiť, alebo chcete vynikať v špecifických výkonových aspektoch?
 • Závod – Vytvorte a realizujte svoju stratégiu
  Od zhasnutia svetiel až po kockovanú vlajku, je to na vás. Budete rozhodovať o stratégiách zastávok v boxoch, o voľbe pneumatík aj o komunikácii s jazdcami. Naplánujte svoj postup a buďte pripravení na dynamický vývoj závodu, vrátane počasia a meniaceho sa stavu závodnej dráhy. Ponorte sa do verne spracovanej a hyperrealistickej simulácie oficiálneho závodu F1.


 • Názov vydavateľa: Frontier Developments
 • Názov vývojára: Frontier Developments
 • Dátum vydania: 30.08.2022
 • Pegi: 12
 • Žáner: Simulátor

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 10 64-bit
  Procesor: Intel Core i5-4590 / AMD FX-8370
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 960 / AMD R9 280x (3GB VRAM)
  Pevný disk: 30 GB voľného miesta
  Jedná sa o digitálnu verziu hry F1 Manager 2022, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  Hra F1® Manager 2022 – oficiální produkt FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP. © Frontier Developments, PLC. Všechna práva vyhrazena.

  Logo F1 FORMULA 1, logo F1, FORMULA 1, F1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX a související známky jsou obchodní známky Formula One Licensing BV, společnosti Formula 1. © 2021 Obrázky na obalu Formula One World Championship Limited, společnost Formula 1. Licenci vydala společnost Formula One World Championship Limited. LOGO F2 FIA FORMULA 2 CHAMPIONSHIP, FIA FORMULA 2 CHAMPIONSHIP, FIA FORMULA 2, FORMULA 2, F2 A SOUVISEJÍCÍ ZNÁMKY JSOU OBCHODNÍ ZNÁMKY FEDERATION INTERNATIONALE DE L’AUTOMOBILE A POUŽÍVAJÍ SE VÝHRADNĚ V LICENCI. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. LOGA F3 FIA FORMULA 3 CHAMPIONSHIP, FIA FORMULA 3 CHAMPIONSHIP, FIA FORMULA 3, FORMULA 3, F3 A SOUVISEJÍCÍ ZNÁMKY JSOU OBCHODNÍ ZNÁMKY ORGANIZACE FEDERATION INTERNATIONALE DE L’AUTOMOBILE A POUŽÍVAJÍ SE VE SHODĚ S LICENCÍ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE dabingPL titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách