OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Fallout 3 [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
9,99 €
Cena bez DPH: 8,33 €
 
Kód produktu: 411613
BethesdaEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Fallout 3 [Steam] [PC digital]

Vault 101 - klenot medzi odpadkami. Po 200 rokov Vault 101 verne slúžil preživším obyvateľom z Washingtonu D.C. a jeho okolia, teraz známemu ako Capital Wasteland. Hoci po globálnej atómovej vojne z roku 2077 zostali USA úplne zničené, obyvatelia Vault 101 si užívajú život bez neustáleho stresu vonkajšieho sveta. Obrí hmyz, nájazdníci a otrokári a áno, dokonca ani super mutanti nie sú žiadnnou konkurenciou pre vynikajúcu Vault-Tec technológiu. Napriek tomu sa v jeden osudný deň zobudíte aby ste zistili, že Váš otec sa vzoprel Dozorcovi a z neznámych dôvodov opustil pohodlie a bezpečie Vault 101. Opustiac jediný domov, aký ste poznali, sa vyberiete z Vaultu do drsného Wastelandu hľadať svojho otca a pravdu. • Zažite obrazy a zvuky obrovského Capital Wastelandu! Prezrite si veľké monumenty Spojených štátov ležiace v post-apokalyptickom prachu! Urobte rozhodnutia, ktoré určia Váš osud a zmenia svet. Len dávajte pozor na svoj dozimeter!
 • Inžinieri Vault-Tec Vám prinášajú to najnovšie v simulácii ľudských schopností - systém postáv S.P.E.C.I.A.L! S využitím nových objavov vo vyjadrení schopností bodmi ponúka S.P.E.C.I.A.L neobmedzené prispôsobenie Vašej postavy. Nájdete tu desiatky unikátnych schopností, každú s rôznymi oslnivými efektmi!
 • Už žiadne obmedzenia len na jeden pohľad. Zažite svet z pohľadu 1. alebo 3. osoby. Prispôsobte si svoj pohľad jediným stlačením tlačidla!
 • Cítite sa dnes ako zbabelý darebák, alebo dobrý samaritán? Zvoľte si svoju stranu, nakoľko každá situácia sa dá riešiť mnohými rôznymi spôsobmi. Vyriešte svoje problémy civilizovaným spôsobom, alebo jednoducho taste svoju plazmovú pušku.
 • Vyrovnajte šance v boji so systémom Vault-Tec Assisted Targeting System pre svoj Pip-Boy Model 3000! V.A.T.S. Vám umožňuje pozastaviť čas v boji, zameriavať na konkrétne časti tela, nastaviť postupnosť útokov a ponechať na Vault-Tec aby to urobil za Vás. Zošlite smrť a deštrukciu v úplne novej filmovej prezentácii, v ktorej sa predstavujú krvavé scény a nádherné výbuchy.
 • Kľúčom k oživeniu globálnej civilizácie po jadrovej vojne sú ľudia. Vylepšená verzia Radiant AI je tá najlepšia simulácia ľudskej interakcie. Výrazy tváre, gestá, unikátne dialógy a realistickejšie správanie sa spájajú do ohromujúcich výsledkov.
 • Zažite drsnú realitu jadrového holokaustu vykrelenú ako nikdy predtým v modernej super-deluxe HD grafike. Od vyprahnutého Wastelandu, cez kancelárie a tunely metra D.C. plné nebezpečenstiev po ohavné odhnité mäso na tvári mutantov. • Názov vydavateľa: Bethesda Softworks
 • Názov vývojára Bethesda Softworks
 • Dátum vydania: 28.10.2008
 • Pegi: 18
 • Žáner: RPG

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows XP/Vista
  Procesor: 2.4 Ghz Intel Pentium 4 alebo ekvivalent
  Pamäť: 1 GB (XP)/ 2 GB (Vista)
  Grafická karta: NVIDIA 6800 alebo lepšia / ATI X850 alebo lepšia
  Pevný disk: 7 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 9.0c
  Iné požiadavky: Online režim vyžaduje pripojenie do Windows - Live
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Fallout 3, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  Fallout® 3© 2008 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. Bethesda Softworks, Bethesda Game Studios, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. Fallout, Prepare for the Future and related logos are trademarks or registered trademarks of Bethesda Softworks LLC in the U.S. and/or other countries.


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách