Far Cry: New Dawn CZ [Uplay]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
 
Kód produktu: 394909
Ubisoftnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovčeské titulky

Far Cry: New Dawn CZ [Uplay] [ESD PC]

Sedemnásť rokov po globálnej nukleárnej katastrofe sa civilizácia preberá z chaosu a objavuje dramaticky zmenený svet. V Hope County, Montana, sa pozostávajúca civilizácia spojila do rôznych skupín, z ktorých každá ma rôzne pravidlá pre prežitie.

V tomto novom zriadení klan Highwaymen, ktorý vedú sestry Mickey a Lou, cestuje z miesta na miesto a oberá ľudí o všetky dostupné suroviny. Pri neustálom boji medzi Highwaymenmi a ostatnými preživšími je iba na vás aby ste sa postavili im pomohli a viedli ich v boji.

V ďalšom pokračovaní cenami ovenčenej série Far Cry patríte do poslednej obrannej línie v post-apokalyptickom Hope County. Pomôžte spoločenstvu preživších vyrásť, vytvorte si provizórny arzenál a vytvárajte nepravdepodobné spojenectvá pre prežitie v novom nebezpečnom svete.  • Bojujte o prežitie v dych vyrážajúcom post-apokalyptickom svete.
  • Pomôžte vašej komunite k rastu, vylepšujte si základňu a získajte prístup k mocnejším zbraniam a výbave.
  • Bojujte proti klanu Highwaymen, vyrabujte im základne a získajte drahocenné materiály.    Pozor, jedná sa o digitálnu verziu hry! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.
    Pre aktiváciu kľúča potrebujete členstvo v službe UPlay a pripojenie k sieti internet!  • Recenzie na Far Cry: New Dawn CZ [Uplay]

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.