FIFA 21 (Ultimate Edition)

digitálna distribúcia
99,99 €
94,99 €
Cena bez DPH: 79,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 437405
ElectronicCZ titulky

FIFA 21 (Ultimate Edition) [Xbox Series X|S digital]

EA SPORTS FIFA 21 budúcej generácie pre PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox Series S ponúka prvky a funkcie, ktoré posúvajú autenticitu hry na novú úroveň. Výkon novej generácie konzol odomyká nové technologické možnosti ultrarealistického spracovania štadiónov, umožňuje hráčom nechať sa pohltiť dianím a atmosférou na ihrisku i na tribúnach a vychutnať si zápasy v kvalite, ktorá nemá v histórii série EA SPORTS FIFA obdoby.

Poznajte novú úroveň

Vrcholný zážitok zo zápasového dňa - Nové predzápasové sekvencie vás naladia na nadchádzajúce stretnutia a vtiahnu do profesionálneho futbalu tej najvyššej úrovne. Sledujte tímove autobusy prichádzajúce k štadiónu, fanúšikov prudiacich turnikety pri vchode do futbalového svätostánku alebo hráčov prechádzajúcich na ihrisko.

Reakcie na veľké góly - Niektoré góly majú jednoducho väčšiu váhu. Vďaka novým kontextovým reakciám hráčov, lavičky a fanúšikov dokážete naplno vnímať nadšenie z víťazného gólu v poslednej minúte zápasu alebo vyrovnávacej bránky odvracajúce zostup.

Zvuky na dokreslenie atmosféry - Zásluhou tisícov autentických pokrikov a skandovaní, nahraných exkluzívne z najväčších ligových súťaží sveta, vrátane Premier League, LaLigy či Bundesligy, ponúka FIFA 21 na súčasnej i novej generácii jedinečný audio zážitok, ktorý nemá v športových videohrách konkurenciu.

EA SPORTS GameCam - Nová zápasová kamera inšpirovaná prenosmi z futbalových zápasov na tej najvyššej úrovni vám prináša svieži pohľad na každý zápas. Uvidíte viac z ihriska, čo vám pomôže s plánovaním akcií alebo blokovaním dráh pre prihrávky, a užijete si domácich i hosťujúcich fanúšikov, ako v reálnom čase reagujú na vývoj zápasu.

LiveLight Rendering - Vylepšené autentické nasvietenie, o ktoré sa stará naša nová technológia Deferred Lighting System. Vytvára neuveriteľne realistické futbalové prostredie na štadiónoch ako Anfield, Parc des Princes, Etihad alebo Bernabéu. FIFA 21 sa pýši vylepšenou grafikou vo všetkých oblastiach najpopulárnejšej hry sveta - od značne detailných povrchov trávnikov cez materiály na štadiónoch a ďalších účastníkov zápasu, ako sú striedajúci hráči alebo usporiadateľská služba, pre domácich a hosťujúcich divákov.

Haptická technológia - Nový ovládač DualSense na konzolu PlayStation 5 s citlivou haptickou spätnou väzbou prehlbuje herný zážitok z mnohých situácií od zúfalých pokusov o zabránení gólov až po parádnych "Angličanov". Vďaka haptickej podpore ovládača sa dokážete lepšie vcítiť do diania na ihrisku a rytmu stretnutia. Na vlastné ruky vnímajte každú strelu, prihrávku alebo obranný zákrok.

Pohybujte sa na novej úrovni

Nová úroveň realistickosti hráčov - Technológia novej generácie na báze enginu Frostbite, zabezpečuje bezkonkurenčnú úroveň vernosti vzhľadu futbalistov. Hráči sa môžu tešiť na dokonalejšie spracovanie ich postáv, kedy je vidieť napnutie svalov po vystrelení lopty, pohyb jednotlivých pramienkov vlasov najväčších futbalových hviezd alebo vylepšená autentickosť tvárí a dresov posúvajú úroveň dynamického realizmu u najlepších hráčov sveta na úplne novú úroveň.

Rozšírená fyzika v súbojoch - Rozšírený systém interakcií medzi hráčmi obohatí súboje o loptu o našu technológiu Real Player Motion Technology (RPMT). Užite si vylepšenú fyziku s ešte lepšou odozvou v súbojoch o loptu počas normálnej hry aj pri zahrávaní štandardných situácií, kedy sa hráči vzájomne strkajú a vytláčajú z pozície.

Plynulé prepojené animácie - Nová technológia vylepšuje vizuálnu kvalitu a nadväznosť prepojených animácií s loptou, čo má pozitívny vplyv na plynulý a realistický pohyb futbalistov. Hráči teraz predvádzajú ľudskejší kontextuálny dotyk, takže už nedochádza k toľkým mechanickým, robotickým pohybom.

Správanie futbalistov - Nová úroveň správania hráčov zaručuje autentické správanie futbalistov (od úpravy holenných chráničov unaveným hráčom v 89. minúte až po zakřičanie o prihrávku do behu), vďaka ktorému si naplno vychutnáte všetky emócie, ktoré so sebou prináša futbal na profesionálnej úrovni.

Hrajte na novej úrovni

Bleskurýchle nahrávacie časy - Zásluhou výkonu konzol novej generácie v kombinácii s pokročilými funkciami enginu Frostbite prebieha načítavanie svižnejšie, a vy sa dostanete do zápasu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Nemusíte sa báť, že by ste niekedy stratili koncentráciu pred úvodným hvizdom zápasu v režimoch ako Výkop alebo Kariéra, pretože prostredie štadiónu sa načíta tak rýchlo, že počas niekoľkých sekúnd môžete zahájiť výkop.Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.


TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabing