Figúrka Vesemir (The Witcher Netflix)

59,99 €
22,99 €
Cena bez DPH: 19,16 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 448733

Figúrka Vesemir (The Witcher Netflix) [3010-375]

Exkluzívna zberateľská figúrka Vesemir zo sveta Witcher s bohatými detailami, zaručene nesmie chýbať vo Vašej zbierke! Nenechajte si ujsť príležitosť pridať si tento jedinečný zberateľský kúsok do Vašej zbierky!

vesemir

 • O postave
  Vesemir je najstarším a dozaista najskúsenejším žijúcim zaklínačom v Kaer Morhene, ale aj na svete. Napriek svojmu vysokému veku je stále plný života a jedným z najlepších šermiarov. Je to veľký odborník na alchýmiu a monštrá všetkého druhu. Každú zimu trávi v Kaer Morhene v spoločnosti zostávajúcich zaklínačov, kde aj napriek tomu, že všetci svojimi skúškami dávno prešli, funguje ako ich učiteľ a radca.

 • Silný mág
  Keď zima prejde, vyráža do sveta za ďalším dobrodružstvom plynúcim z pomoci ľuďom v boji proti všemožným magickým tvorom. Vychoval mnoho mladých zaklínačov, vrátane Geralta, Eskela, Lamberta, Coena, Berengara, Lea a Ciri. Jeho vek sa presne nedá určiť, pretože Zaklínači starnú veľmi pomaly, odhadom to môže byť medzi sto až tristo rokov.

 • Originálna verzia
  Dark Horse spoločne so spoločnosťou Netflix s nadšením predstavuje figúrku Vesemira tak, ako je zobrazený v druhej sérii seriálového Zaklínača založeného na rovnomennej knižnej sérii. Vesemira stvárnil v seriálovej verzii herec Kim Bodnia. Figúrka je vysoká cca 23 cm a dodáva sa v krabičke s okienkom. Skvelo spracovaná, ručne maľovaná PVC figúrka plná detailov určite poteší fanúšikov seriálu The Witcher (Zaklínač).
vesemir-2

Rozmery

 • Výška cca 23 cm
 • Výška podstavca cca 3 cm


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách