Final Fantasy 7: Remake Intergrade PS5

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Po dohraní odkúpime naspäť
69,99 €
62,99 €
Cena bez DPH: 52,49 €
Kód produktu: 421911
Squarenevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Final Fantasy 7: Remake Intergrade [PS5]

Final Fantasy 7: Remake Intergrade je vylepšená a rozšírená verzia kritikmi ocenenej hry Final Fantasy 7: Remake pre PlayStation 5. Final Fantasy 7: Remake Intergrade je dodávaná so zbrusu novou epizódou s Yuffie ako hlavnou postavou, ktorá predstavuje vzrušujúci nový oblúk príbehu a množstvo herných doplnkov, ktoré si hráči môžu vychutnať.

Svet padol pod kontrolu Shinra Electric Power Company, temnej korporácie ovládajúcej samotnú životnú silu planéty ako mako energiu. V rozľahlom meste Midgar zintenzívnila svoj odpor organizácia proti Shinre, ktorá si hovorí Avalanche. Cloud Strife, bývalý člen elitnej jednotky Shinra SOLDIER, ktorý sa stal žoldnierom, poskytuje skupine pomoc, pričom si neuvedomoval epické následky, ktoré ho čakajú.

Nová epizóda s Yuffie je úplne novým dobrodružstvom vo svete Final Fantasy 7: Remake Intergrade. Hrajte ako wutai ninja Yuffie Kisaragi, ktorá infiltruje Midgar a sprisahá sa s veliteľstvom Avalanche, aby ukradla maximálny materiál spoločnosti Shinra Electric Power Company. Hrajte spolu s novými postavami a užívajte si rozšírený herný zážitok s niekoľkými novými bojovými a hernými prírastkami. Toto dobrodružstvo prináša nový pohľad na príbeh Final Fantasy 7: Remake, ktorý nemôže chýbať.

  • Ponorte sa do mesta Midgar ako nikdy predtým s vylepšenými textúrami, osvetlením a prostredím v pozadí.
  • Hráči môžu prepínať medzi dvoma hernými režimami:„Grafický režim“ uprednostňuje grafiku s vysokým rozlíšením 4K a „Režim výkonu“ uprednostňuje plynulú akciu pri 60 snímkach za sekundu
  • Zachytávajte a zdieľajte svoje nezabudnuteľné okamihy z hry pomocou plne prispôsobiteľného „režimu fotografie“
  • Hráči si môžu vychutnať pohlcujúce bitky pomocou ovládača DualSense PlayStation 5 s integráciou haptickej spätnej väzby


  • Recenzie na Final Fantasy 7: Remake Intergrade

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.