Final Fantasy Type-0 HD [Steam]

digitálna distribúcia
26,99 €
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 416947
SquareEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Final Fantasy Type-0 HD [Steam] [PC digital]

Jedna z najočakávaných RPG predstavujúc pohlcujúci príbeh, nezabudnuteľné postavy a hodnoty, ktorými je séria známa, Vás hra prenesie do Orience, temného Final Fantasy sveta riadeného kryštálmi a rozorvaného vojnou, kde je mládež národa vtiahnutá do konfliktu.

Zapojte sa do boja ako Class Zero, skupina štrnástich študentov z elitnej vojenskej akadémie, ktorých krajina je napadnutá agresívnou susednou ríšou. S využitím mocných schopnosti a mágie všetkých štrnástich postáv v rýchlych akčných RPG súbojoch musíte čeliť brutalite a nespravodlivosti vojny, aby ste odhalili tajomstvá jej pôvodu.  • Svet Orience ožíva na novej generácii konzol s bohatými a živými detailami v krásnych, novo navrhnutých HD vizuáloch.
  • Vyberte si zo 14 hrateľných členov Class Zero, každý s unikátnymi zbraňami, schopnosťami a bojovými štýlmi.
  • Krvavý, akčný bojový systém, v ktorom každý útok nesie znamenie smrti. Vstúpte do sveta, kde obyčajné ohnivé kúzlo spáli nepriateľov a Killsight znamená okamžitý rozsudok smrti.
  • Kryštály rozdúchávajú plamene vojny a vrhajú svetlo na mladých hrdinov, ktorí sa musia vyrovnať s rozhodnutiami, ktoré znamenajú rozdiel medzi životom a smrťou a vzostupom a pádom národov.    Jedná sa o digitálnu verziu hry Final Fantasy Type-0 HD, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

  • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
    EN dabingDE titulky