Garmin Vivoactive 4, Shadow Gray/Silver

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
299,99 €
279,99 €
Cena bez DPH: 233,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
49 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
81 €
Predĺžená záruka o 1 rok
38 €
Kód produktu: 401346
Garmin

Garmin Vivoactive 4, Shadow Gray/Silver [010-02174-03]

Garmin Venu, Black/Gold

Nalaďte sa na svoje telo a vylepšujte ho so smart hodinami s GPS vívoactive 4/4S.

Majú najširší možný rozsah funkcií monitorujúcich vaše zdravie 24/7, môžete počúvať svoju hudbu bez smartfónu počas cvičenia a okrem toho si môžete vytvárať a sťahovať nové tréningy priamo do hodín. 

Nechajte svoj mobil a peňaženku doma. Platiť môžete už aj hodinami vďaka Garmin Pay™ . 

Prečo kúpiť Garmin Vivoactive 4

 • Nádych - výdych, túto činnosť si ani neuvedomujeme. vívoactive 4/4S sleduje váš dych a v prípade akejkoľvek zmeny vás upozorní a prevedie kontrolovaným dychovým cvičením.
 • Sledovanie príjmu tekutín je veľmi dôležité. vívoactive 4/4S vás upozorní, že je čas, doplniť tekutiny a zaznamenáva celkový objem prijatých tekutín počas dňa.
 • Lepšie pochopíte svoje telo vďaka aplikácii Menštruačný cyklus. Sledujte detaily svojho cyklu, zaznamenávajte fyzické a emočné symptómy a osobné poznámky k pravidelnosti cyklu a prechodu do menopauzy.
 • Integovaný prehrávač hudby (.mp3) s pamäťou až pre 500 skladieb pre okamžité prehrávanie priamo z hodiniek. Odteraz si prehráte svoju obľúbenú hudbu priamo zo zápästia po pripojení externých bezdrôtových Bluetooth slúchadiel (nie sú súčasťou balenia). Nahrať požadované skladby je veľmi jednoduché, stačí hodinky pripojiť k počítaču cez priložený USB kábel alebo použijete smartfón a svoj playlist si môžete synchronizovať aj cez obľúbenú streamovaciu službu ako Spotify alebo Deezer.
 • Integrovaný optický snímač PULSE OX zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom.
 • Funkcia DETEKCIA NEHODY (incident detection) sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožňuje vívoactive 4/4S nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin.
 • Funkcia Body Battery™ monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek.
 • vívoactive 4S je vybavený nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 7 dní v režime hodiniek + sledovanie dennej aktivity a monitorovanie pulzu 24/7.
 • vívoactive 4/4S monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
 • Úplne nový typ pulzomera - Garmin Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz.
 • Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ale aj o čase, nových sms, mailoch, či zmeškaných hovoroch. Stačí jediný dotyk displeja a presuniete zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep, smart oznámenia, aplikácie). Displej je perfektne čitateľný na priamom slnku aj v tme.
 • vďaka zabudovanému barometrickému výškomeru vívoactive 4/4S počíta nastúpané a zídené poschodia, a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.
 • hodinky sú vodotesné (5ATM) , takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať, plávať.
 • Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
 • Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť. Na Garmin Connect si nastavte vlastnú dĺžku kroku pri chôdzi a dĺžku kroku pri behu.
 • Vďaka funkcii Garmin Pay môžete bezkontaktne platiť za svoje nákupy.

Technická špecifikácia

Garmin Pay™:  Áno
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  4,51 x 4,51 x 1,28 cm
Displej - veľkosť, ŠxV:  priemer 33,0 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  260 x 260 pixelov
Displej - typ:  transflektívny farebný MIP, dotykový
Hmotnosť zariadenia:  50 g
Akumulátor - typ:  nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  až do 8 dní v režime smart hodiniek (24/7 monitorovanie pulzu, bez GPS), až do 6 hodín so zapnutým GPS + hudba
Akcelerometer:  Áno
Gyroskop:  Áno
Vodotesnosť:  Áno (5 ATM)
GPS prijímač:  GPS + GLONASS + Galileo
Vysoko-citlivý prijímač:  Áno
Waypointy/obľúbené/pozície:  uložiť pozíciu
product_web:  0
Snímač srdcovej frekvencie:  Áno, na zápästí
Snímač rýchlosti/kadencie:  Áno, voliteľný
Automatická synchronizácia s PC:  Áno
Garmin Connect™ kompatibilita:  Áno
Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.):  Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.):  Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok):  Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity:  Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa:  Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek:  Áno
Dotyková obrazovka:  Áno
Kompas (GPS):  Áno
Barometrický výškomer:  Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík):  Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT):  Áno
Prepojenie:  USB/Bluetooth/ANT+

Obsah predajného balenia:

 vivoactive 4
 nabíjací/dátový kábel
 používateľská príručka


Recenzie na Garmin Vivoactive 4, Shadow Gray/Silver

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.