Google Nest Hub 2, chalk

119,99 €
99,99 €
Cena bez DPH: 83,33 €
 
Kód produktu: 431446
Google

Google Nest Hub 2, chalk [GOG-023618]

Získajte nového digitálneho pomocníka s interaktívnym zariadením Google Nest Hub, teraz s vylepšeným audio systémom, ovládaním gestami a trackovaním spánku. Jeho 7-palcový dotykový displej vám umožní prezerať si pripomienky, streamovať videá a sledovať zábery z kamier pomocou aplikácie Google Assistant. Zabudované reproduktory a mikrofóny zariadenia Google Nest Hub dokážu rozoznať hlas na dostatočnú vzdialenosť pre pohodlné ovládanie bez použitia rúk.

Home Hub


Skvelý pomocník

Využite maximálny potenciál Google Nest Hub a riešte veci pomocou hlasu.

Diktujte svoj deň

Pomocou Voice Match si pozriete svoj kalendár, cestu do práce, pripomienky atď. priamo na domácej obrazkove. (Hey Google, show me my calendar). Môžete si prečítať noviny, spraviť zoznam na nákup alebo zavolať rodine, priateľom alebo do prevádzok.

7" dotyková obrazovka

Niekedy je jednoduchšie vidieť svôj rozvrh dňa ako ho počuť. Google Nest Hub má 7" dotykový display, takže budete vidieť všetko dôležité na jednej obrazovke, či už ide o najblizšie stretnutie alebo nákupný zoznam. Tak ako ostatné produkty Google Home a Nest, stačí použit svoj hlas a hlasový asistent vám pomôže.

Home Hub


Zjednodušte svoju domácnosť

Ovládanie hlasom je kompatibiltné so svetlom, kamerami, TV a ostatnými zariadeniami pomocou rozhrania. Spolupracuje s Nest a ďalšími 200+ zariadeniami od 50+ populárnych výrobcov. Zariadenie môžete používať na prehrávanie hudby, použite svoj hlas na hladanie oblúbenej pesničky na YouTube alebo sa prihláste do svôjho Spotify účtu.

Home Hub


Oživte svoje pomôcky

Použite svoj hlas na zobrazenie fotiek v Google Photos a nastavte si svoj oblúbený album aj keď nepoužívate display. Stačí povedať "Google, show me my holiday photos" a zobrazia sa na 7" obrazovke.

Home Hub


Technická špecifikácia:


  • Typ: Inteligentný domáci hlasový asistent
  • Kompatibilita: iOS & Android
  • Smart kompatibilita: Chromecast, Nest, Philips Hue
  • Pripojenie: Wi-Fi 802.11b/g/n/ac (2.4GHz/5Ghz), Bluetooth 5.0
  • Rozmery: 12 x 18 x 7 cm
  • Váha: 558 g


Recenzie na Google Nest Hub 2, chalk

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.