GRIME [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 435351
AkuparaEN titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

GRIME [Steam] [PC digital]

Zničte ... Absorbujte ... Zväčšujte sa ... GRIME je rýchle a nemilosrdné akčno-dobrodružné RPG, v ktorom rozdrvíte svojich nepriateľov živými zbraňami, ktoré mutujú formu a funkciu, a potom ich zvyšky skonzumujete čiernou dierou, aby ste posilnili svoju vlastnú schránku, počas toho ako budete ničiť svet anatomických hrôz a intríg.

Nezvyčajný materiál sa zrúti sám do seba, svet sa zachveje a stiahne sa, a zrazu ste vtesnaní do existencie.

Čo vás čaká, je svet neznámy s hrôzami s akými ste sa ešte nestretli. Preskúmajte svoje surrealistické prostredie, absorbujte množstvo nepriateľov, s ktorými sa stretnete, a použite proti nim svoje vlastné vlastnosti, vďaka ktorým sa stanete oveľa viac, ako ste boli kedysi.

GRIME vám umožní hrať podľa svojich predstáv a vylepšovať iba tie vlastnosti, ktoré sa vám najviac hodia pre váš jedinečný štýl. Uvidíte, že existuje viac ako jeden spôsob, ako zlomiť nepriateľa, keď sa pohybujete v rôznych evokujúcich prostrediach, stretávate sa s ich obyvateľmi a objavujete zdroj ich šialenstva.

Vlastnosti:

 • Oko-berúci surrealizmus - Odhaľte tajomné tajomstvá v plačúcich jaskyniach a púštiach pokrytých tvárami. Zoznámte sa s nadpozemskými postavami v odlišných civilizáciách v organickom, prepojenom svete - to všetko vykreslené v nadpozemskom 3D. Postavte sa nepriateľom zrodeným zo samotného sveta a prehltnite ich celých.
 • Boj brániaci smrti - Trestajte nepriateľov tým, že ich útoky odrazíte, rozdrvíte ich zo zeme alebo dokonca vo vzduchu a absorbujete ich, aby ste posilnili svoju silu počas vojny so živým svetom.
 • Žijúce zbrane - Bezproblémovo vymieňajte zbrane vyrobené zo živých tvorov, ktoré počas boja menia formu, od pazúrov mečov po stonožkové biče.
 • Unikátny postup schopností - lovte a absorbujte mocné príšery, aby ste zlepšili svoje schopnosti a priniesli skutočné prispôsobenie svojmu hernému štýlu.
 • Vyzvite hrozivých bossov - bojujte proti tvorom, ktoré sú mnohokrát väčšie ako vy. Prispôsobte sa ich stratégiám, odolávajte ich útokom a konzumujte ich, aby ste získali schopnosti meniace hru, ktoré ovplyvňujú boj aj prechod.


 • Názov vydavateľa: Akupara Games
 • Názov vývojára Clover Bite
 • Dátum vydania: 02.08.2021
 • Pegi: 12
 • Žáner: Akčná/Plošinovka

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7
  Procesor: Intel i5 3470 alebo AMD ekvivalent
  Pamäť: 4 GB RAM
  Grafická karta: nVidia GeForce 960 alebo AMD ekvivalent
  Pevný disk: 10 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 10
  Jedná sa o digitálnu verziu hry GRIME, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © 2020 Clover Bite - Team Malignant

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN titulkyDE titulkyPL titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách