Herná klávesnica ASUS ROG Strix Scope NX TKL US, moonlight white

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
129,99 €
79,99 €
Cena bez DPH: 66,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 436266
ASUS

Herná klávesnica ASUS ROG Strix Scope NX TKL US, moonlight white [90MP02B6-BKUA00]

ROG Strix Scope NX TKL káblová mechanická RGB herná klávesnica pre FPS hry s ROG NX switchmi, hliníkovým rámom a Aura Sync podsvietením.

Prečo kúpiť Hernú klávesnicu ROG Strix Scope NX TKL, Moonlight White?

  • Vyrobená pre hráčov FPS: Dizajn bez numerickej klávesnice ponúka viac priestoru na pohyb myšou, zatiaľ čo zväčšené tlačidlo L-CTRL minimalizuje náhodné stláčanie iných kláves.
  • Portabilita: Kompaktné klávesy perfektne zapadnú do ruksakov, zatiaľ čo odnímateľný kábel predchádza poškrabaniu a obitiu.
  • Quick-Toogle Switch: Instante prepínajte medzi funkciou a klávesami pre médiá.
  • Stealth key: Stlačte túto klávesu, aby ste minimalizovali všetky aplikácie a stíšili audio pre okamžité súkromie; stlačte ju znova a pokračujte v hraní.
  • ROG - exkluzívny herný kláves: ROG NX Mechanical Switch, rýchla odozva s ROG - úpravou zaoblenia pre skvelý pocit stláčania kláves a odozvy.
  • Odolná konštrukcia: Hliníkový povrch s textúrou škrabancov pre estetickosť - kombinácia odolnosti so štýlom.


Pripravená na akciu, kompaktne vyrobená

ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White je kompaktná, bezkľúčová mechanická klávesnica s funkciou Xccurate Design - extra širokouhlou klávesou Ctrl, ktorú je vo vyššej relácii FPS jednoduchšie cítiť a nájsť. S výberom prepínačov ROG NX pre optimálny pocit a spoľahlivosť, celohliníkovou hornou doskou pre pevnosť a štýl a prispôsobiteľným osvetlením Aura RGB vám Strix Scope NX TKL Moonlight White umožňuje hrať ako profesionál a povzniesť sa nad konkurenciu.

TKL FORM FACTOR FOR FPS

ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White je vysokovýkonná mechanická herná klávesnica s malými rozmermi, ktorá uvoľňuje miesto na vašej pracovnej doske pre širšie pohyby myši-ideálne pre nastavenia s nižšou citlivosťou, ktoré spomaľujú zameriavaci kríž pre presnosť mierenia. Klávesnica je zakončená hliníkovou čelnou doskou, ktorá zaisťuje každodennú odolnosť, a je doplnená výraznou estetikou, ktorá dodáva štýl.ROG NX MECHANICAL SWITCH

Exkluzívne mechanické prepínače ROG NX ROG ponúkajú rýchle ovládanie a špeciálne vyladené silové krivky pre vynikajúci pocit a spätnú väzbu pri stlačení klávesov.

Red Linear & Swift: Mechanické spínače ROG NX Red poskytujú 1,8 mm ovládací bod pre rýchly vstup. Počiatočné stlačenie sily 40 gramov (gf) pomáha predchádzať náhodným stlačeniam kláves a pohybuje sa až 55 gf pre dokonalú spätnú odozvu. Výsledkom je, že stlačenia klávesov sú okamžité a majú hladký a lineárny pocit.

Brown Ultra-Tactile: Mechanické spínače ROG NX Brown majú 2 mm ovládací bod, ako uprednostňujú tradiční používatelia hnedých spínačov. Hmatová sila 58 gf v kombinácii s pomerom kliknutí 33% dáva každému stlačeniu klávesu očividnú, výraznejšiu hmatovú odozvu.
Blue Clicky & Tactile: Mechanické spínače ROG NX Blue sú vybavené ovládacím bodom 2,3 mm, štandardným pomerom kliknutí 16% a hmatovou silou preferovanou 65 gf, ktorá poskytuje pevnú a vynikajúcu spätnú väzbu pri každom stlačení klávesu.


Dynamické RGB osvetlenie

Užite si žiarivé RGB osvetlenie s ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White. Obsahuje jednotlivo osvetlené klávesy, indikátory uzamknutia a logo ROG, ako aj efekt zatmenia RGB, ktorý rozširuje osvetlenie za klávesnicu. Vďaka technológii Aura Sync máte k dispozícii celé farebné spektrum a škálu dynamických svetelných efektov, aby ste vytvorili úplnú estetiku systému, ktorá je jedinečne vaša. Osvetlenie Strix Scope NX TKL Moonlight White je tiež možné ľahko synchronizovať s rozsiahlym ekosystémom Aura, takže je ľahké vytvoriť herné prostredie, ktoré skutočne žiari.Technická špecifikácia

Pripojenie: USB 2.0
Sila stisku: 45g; 43g; 55g
Podsvietenie: RGB LED každá klávesa
Kábel: Odpájateľný 1,8 m; prepletaný USB
OS: Windows® 10
Softvér: Armoury Crate
Rozmery: 356 x 136.2 x 39.7 mm
Hmotmosť: 880g s káblom
Obsah balenia: ROG Strix Scope NX TKL klávesnica, 1 x odpojiteľný USB kábel, 1 x Stručný sprievodcaRecenzie na Herná klávesnica ASUS ROG Strix Scope NX TKL US, moonlight white

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.