Herná klávesnica Asus TUF Gaming K7 (CZ/SK)

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
129,99 €
89,99 €
Cena bez DPH: 74,99 €
Kód produktu: 413366
ASUS

Herná klávesnica Asus TUF Gaming K7 (CZ/SK) [90MP0191-B0ZA00]

Herná klávesnica Asus TUF Gaming K7 predstavuje vynikajúce príslušenstvo pre každého vášnivého hráča s túžbou sa neustále zlepšovať. Vďaka pokročilým snímačom sa znížila doba odozvy na minimum, takže vám umožní byť ešte rýchlejšie a presnejšie v každej hernej bitke. Klávesnica je vyrobená z kvalitných materiálov, kde horná doska je vyrobená z odolného a ľahkého leteckého hliníka. Celkovo tak klávesnica pôsobí luxusným dojmom a na vašom stole sa bude naozaj vynímať. Pre pripojenie k počítaču využíva USB konektor. Ku klávesnici je navyše pribalená ergonomická opierka pre ruky. Vyrobená je z veľkej vrstvy pamäťovej peny, ktorá je potiahnutá koženkou, takže ponúkne skvelé pohodlie aj počas dlhého hrania. Túto podložku možno jednoducho odňať vďaka uchyteniu na magnety.

Medzi ďalší prednosť tejto klávesnice patrí jej spínače. Na výber budete mať z dvoch typov. Prvý z nich sú lineárne snímače, ktoré sa vyznačujú svojím plynulým chodom bez počuteľné odozvy a nižšiou aktivačnou silou. Druhými spínačmi sú hmatové, ktoré vyžadujú vyššiu spínaciu silu a tiež vytváranjú zvukovú odozvu cvaknutie. Oba typy snímačov pracujú so svetelnými lúčmi, ktoré neustále vyžarujú. V prípade stlačenia danej klávesy dôjde k jeho vychýleniu a tým sa aktivuje daná klávesa. Vďaka tejto technológii sa znížila odozva jednotlivých kláves na 0,2 milisekundy. Bežné mechanické klávesnica mávajú odozvu okolo 5 ms. Vďaka takto nízkej odozve sa váš požiadavka premietne do hry takmer okamžite a vďaka tomu budete ešte výkonnejšie a rýchlejšie.

Konštrukcie herné klávesnica Asus TUF Gaming K7 je navrhnutá a spracovaná tak, že odolá aj vode a prachu podľa certifikáciu IP56. Vnútro klávesnica chráni odolný letecký hliník. Plošné spoje sú navyše opatrené nanočasticami, ktoré zabraňujú oxidácii kovových častí. Klávesnica ďalej vyniká aj dlhou životnosťou. Jej spínače sú designované až na 100 tisíc úderov, čo predstavuje dvojnásobok než u bežných mechanických klávesníc. Dizajn klávesnice je navyše prispôsobený tak, aby jej čistenie bolo veľmi rýchle a efektívne. Vďaka tomu bude vaša klávesnica vždy vyzerať ako nová a bude ozdobou vášho herného počítača.

Armoury II je špeciálny softvér, ktorý je navrhnutý s maximálnym ohľadom na efektivitu a jednoduchosť. Tento softvér vám umožní variabilné nastavenie klávesnice. Môžete si tu vytvárať makrá, nastavovať funkciu jednotlivých tlačidiel a vytvárať profily. V jednotlivých profiloch si môžete nastaviť klávesnicu špeciálne pre danú hru. Samotná klávesnica ponúkne vlastnú pamäť na tri profily, aby ste ich mohli aktivovať kdekoľvek bez potreby tohto softvéru.

Ďalšou skvelou vlastnosťou klávesnice Asus TUF Gaming K7 je Aura Sync RGB podsvietenie. Táto funkcia vám umožní vybrať si zo širokej palety farieb a štýlov podsvietenia. Klávesnicu môžete nastaviť tak, aby svietila napríklad ako váš počítač. Nastaviť je možné aj jednotlivé klávesy zvlášť. V ponuke nastavení nájdete tiež 10 režimov dynamického podsvietenia. Asus TUF Gaming K7 vám tak sprostredkuje príjemné hranie a zároveň sa stane dominantou vášho stola.

 • Vyrobená s inovatívnymi opticko-mechanickými spínačmi pre presné ovládanie, ktoré je 25X rýchlejšie než štandardná mechanická klávesnica a dodáva sa s dotykovými aj lineárnymi spínačmi.
 • Odolnosť IP56 proti vniknutiu prachu a vody, čelná doska z leteckého hliníka a až dvojnásobná životnosť tradičných mechanických spínačov pre dlhodobú spoľahlivosť
 • Široká rozmerná podložka z pamäťovej peny pre pohodlie vašich dlaní a integrované magnety pre rýchle pripevnenie alebo odstránenie.
 • Individuálne podsvietené klávesy s technológiou Aura Sync RGB LED pre neobmedzené možnosti prispôsobenia
 • Mapujte makrá priamo na plne programovateľné tlačidlá, upravte nastavenie pomocou rozšíreného softvéru Armory II a uložte profily do pamäte klávesnice.

  Technická špecifikácia:

 • Pripojenie: drôtové USB
 • Podpora OS: Windows® 10, Windows® 7
 • Rozmery: 439 x 131 x 37mm klávesnica / 439 x 77 x 18mm opierka na zápästie


 • Recenzie na Herná klávesnica Asus TUF Gaming K7 (CZ/SK)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.