Herná klávesnica Roccat Vulcan 100 AIMO Gaming Keyboard, black

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
predĺžená záruka na tento produkt je 3 mesiacov
3
159,99 €
89,99 €
Cena bez DPH: 74,99 €
Kód produktu: 391705
Roccat

Herná klávesnica Roccat Vulcan 100 AIMO Gaming Keyboard, black [ROC-12-411-BN]

Vulcan je brilantný herný nástroj, ktorý vám umožní poznať jeho výkon od prvého pohľadu a prvého kliknutia. Vyvinutý podľa renomovaných princípov nemeckého dizajnu a inžinierstva, je to najlepšia klávesnica, ktorú ROCCAT vytvoril.
Vulcan je prvou klávesnicou, ktorá využíva titánové prepínače vyvinuté spoločnosťou ROCCAT. Prepínače, navrhnuté od základov, boli postavené pre hráčov, ktorí si želali úder kláves, ktorý bol rýchly a precízny, zatiaľ čo bol stále pocitovo hmatový. Spínače sú vybavené konštrukčným krytom, ktorý znižuje náročnosť pohybu pri stlačení. Prinášajú elektrický kontakt na minimum, čo umožňuje firmvéru rozpoznať vstup o 20% rýchlejšie. Klávesové kryty sú taktiež ultraľahké - o 50% ľahšie ako štandardné. Jednoducho pre rýchlu reakciu!
Upravená hliníková doska posilňuje konštrukčnú integritu Vulcanu a chráni ju pred opotrebovaním. Klávesové kryty sú špeciálne navrhnuté pre jednoduchú údržbu. Zodpovedajú vzdialenosti a povrchu tradičných kláves, ale majú skrátenú výšku, aby sa uľahčilo čistenie, ktoré dopĺňa prachotesné puzdro Titan prepínačov.
Samozrejmosťou je aj AIMO kompletne osvetlenie. Každý prepínač ma vlastné, dlhotrvácne, konfigurovateľné LED osvetlenie s možnosťou výberu až z 16,8 milióna farieb a škálou rôznych svetelných efektov. Tým, že prepínače sú priesvitné tak podsvietenie ma ešte väčší a krajší dôraz ako doteraz.


Roccat Vulcan 100 AIMO Gaming Keyboard, Black


  • Roccat AIMO Lightning Engine podsvietenie s 16,8 miliónom farieb.
  • Konfigurovateľne prepínače.
  • Roccat Titan prepínače.
  • Precízne mechanické klávesy.
  • Multimediálne klávesy.
  • Dĺžka kábla: 1,8 metra.
  • Hmotnosť: 950g.
  • Recenzie na Herná klávesnica Roccat Vulcan 100 AIMO Gaming Keyboard, black

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.