Herná myš Asus P504 ROG Gladius II Origin

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
99,99 €
89,99 €
Cena bez DPH: 74,99 €
 
Kód produktu: 398389
ASUS

Herná myš Asus P504 ROG Gladius II Origin [90MP00U1-B0UA00]

Po zakúpení tohto produktu získate Cash-Back v hodnote 10 Eur.

Všetky informácie o tom, ako uplatniť Cash-Back získate na tejto stránke.


Pripravte sa na zameranie vášho cieľa a dosiahnite víťazstvo pomocou optickej hernej myši ROG Gladius II Origin, už tretej v skupine Gladius. Gladius II Origin má pokročilý 12000 DPI optický snímač pre rýchlu odozvu a presné ovládanie, ergonomický dizajn pre pravákov, ktorý vám zaistí komfort pri predĺžených herných akciách a technológiu osvetlenia Aura Sync, vďaka ktorej zatienite konkurenciu.

Každý zásah je rozhodujúci. Srdcom ROG Gladius II Origin je preto optický senzor, ktorý je tak presný, že vám pomôže zasiahnuť každého protivníka.

ROG Gladius II Origin je vybavená exkluzívnym dizajnom výmenných spínačov ROG, ktorý vám umožní ľahkú výmenu spínačov pre rôzne prítlačné tlaky pri kliknutí na spínač. Možnosť výmeny opotrebovaných alebo zlomených spínačov tiež predlžuje životnosť myši.

Herná myš ROG Gladius II Origin je navrhnutá tak, aby ovládla každé bojisko a jej estetický vzhľad tomu zodpovedá. Je vybavená svetelnou technológiou ASUS Aura RGB so šiestimi prednastavenými svetelnými efektmi. S neuveriteľným výkonom tak Gladius II Origin zažiari v každej bitke!

Využite dokonalú synchronizáciu RGB osvetlenia naprieč všetkými produktmi podporujúcimi Aura Sync k dokonalému vzhľadu vašej bojovej stanice. Môžete dokonca synchronizovať svetelné efekty s práve prebiehajúcimi hernými akciami, prehrávanou hudbou a ďalšími!

ROG Gladius II Origin je vybavený mechanizmom oddeliteľného káblu a súčasťou balenia sú i dva typy káblu a puzdro ROG, takže sa nemusíte zdržovať balením zakaždým, keď sa vyberiete na cesty. Jednoducho nechajte jeden kábel na stole a jeden v cestovnom puzdre ROG. Odpojte myš a môžete vyraziť!

Intuitívny softvér ROG Armory vám umožňuje ľahko upraviť nastavenie tak, aby vyhovovalo vášmu hernému štýlu. Prispôsobte svetelné efekty, upravte nastavenie kalibrácie výkonu a povrchu, namapujte si a naprogramujte jednotlivé tlačidlá, vytvorte si profily nastavenia a ďalšie praktické funkcie.

Technická špecifikácia:

  • Optický senzor s 12000 DPI pre rýchle a presné sledovanie
  • Exkluzívny výsuvný mechanizmus ROG pre rôzne nastavenia prítlaku pri kliknutí a predĺženie životnosti myši
  • Upraviteľné osvetlenie Aura RGB s podporou Aura Sync
  • Prepínač DPI pre nastavenie citlivosti pri činnosti
  • Spínače Omron s trvanlivosťou 50 miliónov kliknutí plus dva japonské prepínače Omron s odlišným prítlakom pri kliknutí
  • Konštrukcia s oddeliteľným káblom a puzdro ROG pre bezproblémovú mobilitu a uloženie
  • Intuitívne rozhranie ROG Armory pre ľahkú úpravu tlačidiel, výkonu a nastavenia osvetlenia


  • Recenzie na Herná myš Asus P504 ROG Gladius II Origin

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.