Herná myš Endorfy LIX, čierna

39,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 461923

Herná myš Endorfy LIX, čierna [EY6A002]

Ultraľahká herná myš Endorfy LIX disponujuje 6 programovateľnými tlačidlami a vysoko presným optickým senzorom Pixart PMW3325 s rozlíšením až 8 000 DPI. Textúra bočných strán zaisťuje pevnejšie uchopenie myši a tým zlepšuje celkovú ovládateľnosť. Kvalitné spínače Kailh GM 4.0 vydržia viac ako 60 miliónov kliknutí. Pripojenie je realizované cez opletený USB kábel s dĺžkou 1,8 m.

O produkte

 • Honeycomb dizajn
  Odľahčený štíhly dizajn oceníte nielen pre samotný estetický efekt, ktorý honeycomb konštrukcia vyvoláva, ale aj z hľadiska praktickej stránky veci. Perforovaná konštrukcia totiž zaistí optimálnu cirkuláciu vzduchu, vďaka čomu sa vám napríklad pri dlhodobom hernom, ale aj pracovnom nasadení, nebude toľko potiť ruka. PTFE nožičky k tomu zaistia pohodlný a rýchly sklz po podložke.

 • Snímač PixArt PMW3325
  Optická myš Endorfy LIX je vybavená snímačom PixArt PMW3325, ktorý stojí za dokonale rýchlymi reakčnými časmi každého vášho kliknutia. Pripojené periférne zariadenie tak dokáže okamžite reagovať na každý váš príkaz bez najmenšieho oneskorenia. Ponúka presnosť až do citlivosti 8 000 DPI a po podložke sa pohybuje rýchlosťou 2,54 m/s.

 • Mikrospínače Kailh GM 4.0
  Endorfy LIX ukrýva vylepšené mikrospínače Kailh GM 4.0, ktoré sú extrémne rýchle a neuveriteľne odolné. Spracujú každý váš pohyb v zlomku sekundy a ich životnosť predstavuje neuveriteľných 60 miliónov kliknutí. Spínače Kailh GM 4.0 sú ideálnou alternatívou k bežnejšiemu mikro prepínaču myši.

 • Paracord kábel
  Mäkký opletený paracord kábel zabráni nechceným nehodám na hernom stole v podobe rozliatej kávy či pohára s vodou. Dlhý a mäkký kábel je flexibilnejší ako bežné káble. Jeho dĺžka 1,8 m vás rozhodne neobmedzí v rozsahu pohybu.

Technická špecifikácia
Druh myši Herná
Prenos signálu Káblový
Ergonómia Pravoruká
Typ snímania Optický
Model snímača PixArt PMW3325
Max. citlivosť senzora 8 000 DPI
Typ spínača Kailh GM 4.0
Životnosť 60 miliónov kliknutí
Počet tlačidiel 6
Programovateľné tlačidlá Áno
Rolovacie koliesko Áno, mechanické
Rozhranie USB Type-A
Podsvietenie RGB
Kompatibilita Windows, Linux, MacOS
Softvérová kompatibilita Windows 10
Dĺžka kábla 1,8 m
Rozmery 126 x 65,7 x 38,5 mm
Hmotnosť 59 g

Obsah predajného balenia:

 • Herná myš
 • Extra sada nožičiek myši
 • Nálepka
 • Dokumentácia


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách